Prognoza: Cheltenham - Rotherham

Cheltenham
2-1
Završeno
PV 1-0
Rotherham
Whaddon Road, Cheltenham·H. Wager 15.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
3,6 / 10
Analiza vrednosti
59%Pouzd.
Ukupno golova
Manje od 2,5 golova
1,82
SignalSOLIDANModel35%IznenađenjeSrednjeRazlika+6,8%
Odmor - Cheltenham
6 dana
Odmor - Rotherham
6 dana

Cheltenham - Rotherham: rezultat, forma i istorija

Tim Cheltenham je pobedio tim Rotherham rezultatom 2:1 u takmičenju League Two, 15. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

U 3 međusobna meča palo je u proseku 2,3 golova, a oba tima su dala gol u 1 od njih. Sudija H. Wager u proseku pokazuje 4,50 kartona po meču, 0,59 više od drugih sudija u istim takmičenjima.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
41%2,65
X
29%3,30
2
30%2,55
Dupla šansa
1X
70%1,46
X2
58%1,44
Oba tima daju gol
Da
47%1,70
Ne
53%2,04
Golovi
Projektovani golovi: 1,16 + 0,95 = 2,11
Više od 1,5
68%1,29
Više od 2,5
42%1,94
Više od 3,5
20%3,31
Manje od 1,5
32%3,33
Manje od 2,5
58%1,82
Manje od 3,5
80%1,27
Korneri
Projektovani korneri: 5 + 4 = 9
Više od 8,5
55%1,47
Više od 9,5
46%1,83
Više od 10,5
31%2,28
Manje od 8,5
45%2,47
Manje od 9,5
54%1,88
Manje od 10,5
69%1,54
Kartoni
Projektovani kartoni: 2,3 + 2,5 = 4,8
Više od 3,5
68%-
Više od 4,5
48%-
Manje od 3,5
32%-
Manje od 4,5
52%-

Događaji na meču

30'C. McCannAsistencija: R. Broom
35'K. SpenceOdlaganje igre
38'J. TomkinsonNesportsko ponašanje
40'S. McWilliamsPrekršaj
46'S. McWilliams ULAZJ. Evans izlazi
58'K. Otchere ULAZJ. Bickerstaff izlazi
62'J. BuyabuAsistencija: F. Tavares
70'R. Broom ULAZJ. Tomlinson izlazi
70'J. Shipley ULAZA. Weimann izlazi
71'J. EvansAsistencija: R. Cundy
72'S. Aljofree ULAZT. Bradshaw izlazi
72'B. Cover ULAZO. Ashley izlazi
73'P. SweeneyOdlaganje igre
79'J. Buyabu ULAZA. Martha izlazi
90+1'C. McCann ULAZF. Willcox izlazi

Poređenje timova

CheltenhamCheltenham
RotherhamRotherham
1481Elo ocena 1432
1,44Napad 1,49
0,86Odbrana 0,49
42%Procenat pogodaka 0%
8,3Šutevi po meču 8,5
2,4Šutevi u okvir gola 3,4
3,9Korneri po meču 2,6
2,6Kartoni po meču 3,2

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol33% u međusobnim mečevima
📊Domaćin nadmašuje očekivanja
📊Gost nadmašuje očekivanja

Tendencije toka meča

CheltenhamCheltenham
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (1,2 naspram 0,2 u drugom)
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze
RotherhamRotherham
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (1 naspram 0,5 u drugom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednja 3 međusobna meča, sva takmičenja

CheltenhamCheltenham1Pobede · 33%
Nerešeno00%
RotherhamRotherham2Pobede · 67%
2,3Prosek golova
33%Oba tima dala gol1 od 3
33%3+ gola1 od 3

Prethodni međusobni mečevi

FA Cup02.11.2024.
RotherhamCheltenham
13
League One22.01.2022.
RotherhamCheltenham
10
League One02.10.2021.
CheltenhamRotherham
02

Skorašnja forma

CheltenhamCheltenham
4P1N5I
08.08.2026.
CheltenhamCharlton
13
I
01.08.2026.
CheltenhamMilton Keynes Dons
02
I
18.07.2026.
Evesham UnitedCheltenham
03
P
02.05.2026.
CheltenhamColchester
14
I
25.04.2026.
Bristol RoversCheltenham
40
I
21.04.2026.
CheltenhamTranmere
13
I
18.04.2026.
CheltenhamNewport County
10
P
14.04.2026.
CheltenhamGillingham
21
P
11.04.2026.
WalsallCheltenham
04
P
06.04.2026.
CheltenhamCambridge United
11
N
RotherhamRotherham
3P4N3I
08.08.2026.
RotherhamWest Brom
14
I
04.08.2026.
RotherhamDerby
11
N
28.07.2026.
Darlington 1883Rotherham
02
P
25.07.2026.
RotherhamSheffield Utd
02
I
21.07.2026.
Alfreton TownRotherham
01
P
18.07.2026.
Matlock TownRotherham
11
N
14.07.2026.
AFC EmleyRotherham
11
N
10.07.2026.
ParkgateRotherham
01
P
02.05.2026.
WycombeRotherham
32
I
25.04.2026.
RotherhamReading
11
N

Profil sudije

H. Wager71 utakmica

4,50Kartoni po utakmici
4,40Žuti kartoni po utakmici
0,10Crveni kartoni po utakmici
22,6Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

H. Wager4,50
Druge sudije3,91

Kartoni po utakmici: 4,50, što je 0,59 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,91).

Kartoni su iz 10 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

League Two 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Salford CitySalford City14101325:15+1031PPPPP
2BarnetBarnet1375128:18+1026NPNIP
3WalsallWalsall1357121:12+922PIPNN
4CreweCrewe1457217:17022NIIPP
5CheltenhamCheltenham1463523:25-221IPPII
6GrimsbyGrimsby1455424:18+620PPNII
7YorkYork1455424:21+320IIPNN
8GillinghamGillingham1455420:19+120PINIP
9Accrington STAccrington ST1447323:17+619NPNPN
10ChesterfieldChesterfield1454524:21+319IPNIN
11TranmereTranmere1447319:17+219PNPIN
12Exeter CityExeter City1454511:9+219IPPNP
13Swindon TownSwindon Town1454515:17-219PNPNI
14Newport CountyNewport County1446420:17+318PINNP
15ShrewsburyShrewsbury1453617:22-518INPPI
16Fleetwood TownFleetwood Town1445518:18017PIIPN
17Bristol RoversBristol Rovers1451817:23-616INIII
18OldhamOldham1443715:19-415PINIP
19Port ValePort Vale1243510:14-415PINPP
20RochdaleRochdale1443717:26-915IININ
21NorthamptonNorthampton133559:10-114INPIP
22RotherhamRotherham1426618:25-712INNII
23ColchesterColchester1326512:19-712IINNI
24Crawley TownCrawley Town1223713:21-89PNIIN
#TimOUGB
1Salford CitySalford City1425:1531
2BarnetBarnet1328:1826
3WalsallWalsall1321:1222
4CreweCrewe1417:1722
5CheltenhamCheltenham1423:2521
6GrimsbyGrimsby1424:1820
7YorkYork1424:2120
8GillinghamGillingham1420:1920
9Accrington STAccrington ST1423:1719
10ChesterfieldChesterfield1424:2119
11TranmereTranmere1419:1719
12Exeter CityExeter City1411:919
13Swindon TownSwindon Town1415:1719
14Newport CountyNewport County1420:1718
15ShrewsburyShrewsbury1417:2218
16Fleetwood TownFleetwood Town1418:1817
17Bristol RoversBristol Rovers1417:2316
18OldhamOldham1415:1915
19Port ValePort Vale1210:1415
20RochdaleRochdale1417:2615
21NorthamptonNorthampton139:1014
22RotherhamRotherham1418:2512
23ColchesterColchester1312:1912
24Crawley TownCrawley Town1213:219
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Cheltenham - Rotherham

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Cheltenham i Rotherham na tabeli takmičenja League Two

Na tabeli takmičenja League Two tim Cheltenham je na 5. mestu, a tim Rotherham na 22., sa 9 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Cheltenham 23:25, tim Rotherham 18:25. Ceo poredak je na stranici League Two tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.