Prognoza: Chester - Morecambe

Chester
0-1
Završeno
PV 0-0
Morecambe
Deva Stadium, Chester 31.08.2026.
ChesterChester
0-1
Završeno
MorecambeMorecambe

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
3,2 / 10
AI najbolji izbor
85%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,18
SignalSNAŽANModel68%IznenađenjeSrednjeRazlika+0,7%
Odmor - Chester
2 dana
Odmor - Morecambe
2 dana

Chester - Morecambe: rezultat, forma i istorija

Tim Morecambe je pobedio tim Chester rezultatom 1:0 u takmičenju National League - North, 31. avg 2026. Rezultat je suprotan skorašnjoj formi: tim Chester je pre ovog meča dobio 4 od pet mečeva, a tim Morecambe 1.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
74%1,68
X
14%3,75
2
12%4,20
Dupla šansa
1X
88%1,18
X2
26%2,00
Oba tima daju gol

Prognoze za oba tima daju gol nisu dostupne za ovaj meč

Golovi

Prognoze za golove nisu dostupne za ovaj meč

Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

52'P. Lewis

Poređenje timova

ChesterChester
MorecambeMorecambe
1578Elo ocena 1520
1,69Napad 1,74
1,24Odbrana 2,05
61%Procenat pogodaka 64%
-Šutevi po meču 15,0
-Šutevi u okvir gola 10,0
-Korneri po meču 5,0
-Kartoni po meču 1,0

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol

Tendencije toka meča

ChesterChester
  • Nerešeno na poluvremenu u 60% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,3 naspram 0,4 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
MorecambeMorecambe
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,5 naspram 0,2 u prvom)
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze

Međusobni mečevi

Poslednja 2 međusobna meča, sva takmičenja

ChesterChester1Pobede · 50%
Nerešeno150%
MorecambeMorecambe0Pobede · 0%
2,0Prosek golova
50%Oba tima dala gol1 od 2
0%3+ gola0 od 2

Prethodni međusobni mečevi

FA Cup14.10.2025.
ChesterMorecambe
20
FA Cup11.10.2025.
MorecambeChester
11

Skorašnja forma

ChesterChester
7P2N1I
29.08.2026.
HerefordChester
11
N
22.08.2026.
ChesterSpalding United
10
P
18.08.2026.
Darlington 1883Chester
01
P
15.08.2026.
ChesterKing's Lynn Town
20
P
08.08.2026.
ChorleyChester
12
P
01.08.2026.
ChesterCrewe
00
N
28.07.2026.
Nantwich TownChester
03
P
24.07.2026.
Hyde UnitedChester
01
P
21.07.2026.
ChesterStoke City
01
I
18.07.2026.
Warrington TownChester
02
P
MorecambeMorecambe
2P2N6I
28.08.2026.
MorecambeAFC Telford United
21
P
22.08.2026.
RadcliffeMorecambe
21
I
18.08.2026.
MorecambeSouth Shields
01
I
15.08.2026.
Harborough TownMorecambe
10
I
08.08.2026.
MorecambeSpennymoor Town
11
N
01.08.2026.
MorecambeBarrow
01
I
28.07.2026.
MorecambeAFC Fylde
11
N
18.07.2026.
Bamber BridgeMorecambe
03
P
25.04.2026.
Forest GreenMorecambe
50
I
18.04.2026.
MorecambeBoreham Wood
03
I

Tabela lige

National League - North 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1South ShieldsSouth Shields1492325:19+629PPPII
2Oxford CityOxford City1483326:11+1527IPNPN
3MacclesfieldMacclesfield1383221:11+1027PIPPN
4HerefordHereford1482424:11+1326IIPIN
5BuxtonBuxton1582530:25+526PPPNI
6King's Lynn TownKing's Lynn Town1573525:21+424PINNP
7Hednesford TownHednesford Town1573524:20+424PIPPP
8MorecambeMorecambe1472521:12+923PPPIN
9ChesterChester1472517:14+323IPIPP
10Bedford TownBedford Town1471617:19-222IPPIN
11Spalding UnitedSpalding United1463519:15+421PNIII
12ChorleyChorley1462623:23020IPIPP
13Worksop TownWorksop Town1562720:21-120IPNNP
14Hebburn TownHebburn Town1455419:24-520NNIIN
15AFC Telford UnitedAFC Telford United1554616:21-519PPNPI
16Brackley TownBrackley Town1554618:26-819PNIIP
17Harborough TownHarborough Town1445513:17-417NINPI
18MarineMarine1451817:19-216IINPP
19Merthyr TownMerthyr Town1537518:22-416NIINN
20RadcliffeRadcliffe1551919:27-816NIPPP
21Scarborough AthleticScarborough Athletic1443719:20-115IIPIN
22Darlington 1883Darlington 188315321019:28-911IIPIN
23SouthportSouthport1424814:25-1110INIIN
24Spennymoor TownSpennymoor Town1424814:27-1310PIIIN
#TimOUGB
1South ShieldsSouth Shields1425:1929
2Oxford CityOxford City1426:1127
3MacclesfieldMacclesfield1321:1127
4HerefordHereford1424:1126
5BuxtonBuxton1530:2526
6King's Lynn TownKing's Lynn Town1525:2124
7Hednesford TownHednesford Town1524:2024
8MorecambeMorecambe1421:1223
9ChesterChester1417:1423
10Bedford TownBedford Town1417:1922
11Spalding UnitedSpalding United1419:1521
12ChorleyChorley1423:2320
13Worksop TownWorksop Town1520:2120
14Hebburn TownHebburn Town1419:2420
15AFC Telford UnitedAFC Telford United1516:2119
16Brackley TownBrackley Town1518:2619
17Harborough TownHarborough Town1413:1717
18MarineMarine1417:1916
19Merthyr TownMerthyr Town1518:2216
20RadcliffeRadcliffe1519:2716
21Scarborough AthleticScarborough Athletic1419:2015
22Darlington 1883Darlington 18831519:2811
23SouthportSouthport1414:2510
24Spennymoor TownSpennymoor Town1414:2710
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Chester - Morecambe

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Chester i Morecambe na tabeli takmičenja National League - North

Na tabeli takmičenja National League - North tim Chester (9.) i tim Morecambe (8.) imaju isti broj bodova: 23. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Chester 17:14, tim Morecambe 21:12. Ceo poredak je na stranici National League - North tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Chester i Morecambe sastali su se samo 2 puta u skorije vreme, uz prosek od 2,0 golova po meču. Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.