Prognoza: Defensor Sporting - Cerro

Defensor Sporting
2-1
Završeno
PV 1-1
Cerro
Estadio Luis Franzini, Montevideo·Esteban Ostojich, Uruguay 04.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
3,2 / 10
Analiza vrednosti
71%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 1,5 golova
1,44
SignalDOBARModel37%IznenađenjeVisokoRazlika+6,8%
Odmor - Defensor Sporting
9 dana
Odmor - Cerro
8 dana

Defensor Sporting - Cerro: rezultat, forma i istorija

Tim Defensor Sporting je pobedio tim Cerro rezultatom 2:1 u takmičenju Primera División - Apertura, 4. avg 2026. Rezultat je suprotan skorašnjoj formi: tim Cerro je pre ovog meča dobio 3 od pet mečeva, a tim Defensor Sporting nijedan.

U 9 međusobnih mečeva palo je u proseku 2,4 golova, a oba tima su dala gol u 4 od njih. Sudija Esteban Ostojich u proseku pokazuje 6,62 kartona po meču, 1,42 više od drugih sudija u istim takmičenjima.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
47%1,67
X
31%3,35
2
22%5,03
Dupla šansa
1X
78%1,13
X2
53%2,05
Oba tima daju gol
Da
50%2,23
Ne
50%1,60
Golovi
Projektovani golovi: 1,68 + 0,92 = 2,60
Više od 1,5
71%1,44
Više od 2,5
47%2,36
Više od 3,5
29%4,50
Manje od 1,5
29%2,62
Manje od 2,5
53%1,53
Manje od 3,5
71%1,17
Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

17'Damián Suárez
29'Damián Suárez ULAZLeonardo Pais izlazi
30'Jairo Amaro
33'Martín Rabuñal
37'Nicolás Medina
46'Alejandro Severo ULAZMateo Argüello izlazi
46'Brahian Alemán ULAZBruno Morales izlazi
52'Nicolás Wunsch
64'Agustín Miranda ULAZRodrigo Mederos izlazi
65'Francisco Bregante
65'Nicolás Medina ULAZTomás Pozzo izlazi
71'Brian Montenegro ULAZFacundo Castro izlazi
73'Juan Cruz Guasone
74'Tomás Pozzo
81'José Neris ULAZAlan Torterolo izlazi
81'Nicolás Wunsch ULAZLautaro Navarro izlazi
85'Lautaro Navarro
90'Francisco Bregante ULAZTiago Rijo izlazi

Sastavi

Defensor Sporting
4-3-2-1Trener: Mauricio Larriera
Cerro
4-3-3Trener: Alejandro Cappuccio
Kevin Dawson12K. Dawson
Lucas Agazzi11L. Agazzi
Lucas De los Santos24L. De los Santos
Guillermo De los Santos3G. De los Santos
Axel Frugone15A. Frugone
Nicolás Wunsch8N. Wunsch
Martín Rabuñal55M. Rabuñal
Germán Barrios5G. Barrios
Brian Montenegro26B. Montenegro
Nicolás Medina7N. Medina
José Neris9J. Neris
Yonatan Irrazábal12Y. Irrazábal
Damián Suárez22D. Suárez
Juan Cruz Guasone16J. Cruz Guasone
Nahuel Arena21N. Arena
Francisco Bregante6F. Bregante
Jairo Amaro31J. Amaro
Alejo Macelli5A. Macelli
Agustín Miranda8A. Miranda
Cristian Barros27C. Barros
Brahian Alemán10B. Alemán
Alejandro Severo7A. Severo

Rezerve - Defensor Sporting

29Tomás Pozzo65'umesto Nicolás Medina74'
77Facundo Castro71'umesto Brian Montenegro
22Alan Torterolo81'umesto José Neris
99Lautaro Navarro81'umesto Nicolás Wunsch85'
1Lucas Machado
2Edgar Elizalde
20Mateo Caballero
25Diego Abella
27Juan Manuel Jorge
16Alex Perdomo

Rezerve - Cerro

70Leonardo Pais29'umesto Damián Suárez
4Mateo Argüello46'umesto Alejandro Severo
9Bruno Morales46'umesto Brahian Alemán
32Rodrigo Mederos64'umesto Agustín Miranda
33Tiago Rijo90'umesto Francisco Bregante
40Diego Capdevila
17Gianni Rodríguez
19Emiliano Sosa
35Pablo Nongoy
14Nahuel Soria

Poređenje timova

Defensor SportingDefensor Sporting
CerroCerro
1454Elo ocena 1462
1,53Napad 1,08
0,74Odbrana 1,24
0%Procenat pogodaka 19%
6,9Šutevi po meču 8,7
3,9Šutevi u okvir gola 4,7
4,3Korneri po meču 2,6
3,5Kartoni po meču 4,3

AI uvidi

📉Gost zaostaje za očekivanjima

Tendencije toka meča

Defensor SportingDefensor Sporting
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
CerroCerro
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 50% slučajeva

Međusobni mečevi

Poslednjih 9 međusobnih mečeva, sva takmičenja

Defensor SportingDefensor Sporting5Pobede · 56%
Nerešeno222%
CerroCerro2Pobede · 22%
2,4Prosek golova
44%Oba tima dala gol4 od 9
44%3+ gola4 od 9

Prethodni međusobni mečevi

Primera División - Apertura05.04.2026.
CerroDefensor Sporting
10
Primera División - Apertura23.06.2025.
Defensor SportingCerro
21
Primera División - Apertura14.04.2025.
Defensor SportingCerro
32
Primera División - Apertura25.02.2024.
Defensor SportingCerro
50
Primera División - Apertura08.04.2023.
Defensor SportingCerro
11
Segunda División04.12.2021.
Defensor SportingCerro
01
Segunda División30.11.2021.
CerroDefensor Sporting
12
Segunda División23.09.2021.
Defensor SportingCerro
20
Segunda División11.06.2021.
CerroDefensor Sporting
00

Skorašnja forma

Defensor SportingDefensor Sporting
1P4N5I
25.07.2026.
Defensor SportingLiverpool Montevideo
12
I
14.07.2026.
Cerro LargoDefensor Sporting
11
N
04.07.2026.
CruzeiroDefensor Sporting
20
I
07.06.2026.
Defensor SportingBoston River
11
N
30.05.2026.
Racing MontevideoDefensor Sporting
00
N
24.05.2026.
Defensor SportingPenarol
02
I
17.05.2026.
Central EspanolDefensor Sporting
21
I
10.05.2026.
Defensor SportingJuventud
12
I
05.05.2026.
PenarolDefensor Sporting
11
N
28.04.2026.
Defensor SportingProgreso
10
P
CerroCerro
3P1N6I
26.07.2026.
CerroRacing Montevideo
10
P
12.07.2026.
Liverpool MontevideoCerro
12
P
07.06.2026.
CerroPenarol
01
I
30.05.2026.
Cerro LargoCerro
20
I
24.05.2026.
CerroCentral Espanol
10
P
16.05.2026.
Boston RiverCerro
41
I
11.05.2026.
Club NacionalCerro
40
I
02.05.2026.
CerroDeportivo Maldonado
01
I
26.04.2026.
Central EspanolCerro
31
I
19.04.2026.
CerroAtletico Torque
11
N

Profil sudije

Esteban Ostojich180 utakmica

6,62Kartoni po utakmici
6,24Žuti kartoni po utakmici
0,38Crveni kartoni po utakmici
26,8Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Esteban Ostojich6,62
Druge sudije5,20

Kartoni po utakmici: 6,62, što je 1,42 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (5,20).

Kartoni su iz 111 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Primera División - Apertura 2026

Primera: Tabla Anual

#TimOUPNIGGRBForma
1PenarolPenarol35199752:28+2465INIPI
2Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado35189854:32+2263INPPI
3Atletico TorqueAtletico Torque351961059:41+1863PNINI
4Club NacionalClub Nacional351941253:42+1161IPIIP
5Racing MontevideoRacing Montevideo351612745:31+1460PNPPP
6Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo351611847:31+1659NIPIN
7WanderersWanderers351491242:44-251PIIIP
8Albion FCAlbion FC351381447:44+347PPPNN
9JuventudJuventud3510111437:43-641NNPII
10Central EspanolCentral Espanol351181635:48-1341PINPP
11Defensor SportingDefensor Sporting359121435:43-839PNPIN
12Cerro LargoCerro Largo359101633:41-837IINNP
13Boston RiverBoston River351071834:47-1337IPIPP
14CerroCerro351071829:53-2437INNPI
15ProgresoProgreso351052031:49-1835IPIIN
16DanubioDanubio356141529:45-1632PNNNI
#TimOUGB
1PenarolPenarol3552:2865
2Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado3554:3263
3Atletico TorqueAtletico Torque3559:4163
4Club NacionalClub Nacional3553:4261
5Racing MontevideoRacing Montevideo3545:3160
6Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo3547:3159
7WanderersWanderers3542:4451
8Albion FCAlbion FC3547:4447
9JuventudJuventud3537:4341
10Central EspanolCentral Espanol3535:4841
11Defensor SportingDefensor Sporting3535:4339
12Cerro LargoCerro Largo3533:4137
13Boston RiverBoston River3534:4737
14CerroCerro3529:5337
15ProgresoProgreso3531:4935
16DanubioDanubio3529:4532

Primera: Promedios

#TimOUPNIGGRBForma
1PenarolPenarol72431514118:62+56144INIPI
2Club NacionalClub Nacional72431415129:75+54140IPIIP
3Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado35189854:32+2263INPPI
4Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo7234221698:68+30124NIPIN
5Racing MontevideoRacing Montevideo7230231984:69+15113PNPPP
6Atletico TorqueAtletico Torque72321624113:92+21112PNINI
7JuventudJuventud7228182682:820102NNPII
8Defensor SportingDefensor Sporting7227192677:81-4100PNPIN
9Albion FCAlbion FC351381447:44+347PPPNN
10Boston RiverBoston River7224202884:86-292IPIPP
11Cerro LargoCerro Largo7221232874:82-886IINNP
12Central EspanolCentral Espanol351181635:48-1341PINPP
13CerroCerro7222183262:95-3383INNPI
14WanderersWanderers7220223067:91-2482PIIIP
15DanubioDanubio7216272970:86-1675PNNNI
16ProgresoProgreso7220143869:109-4074IPIIN
#TimOUGB
1PenarolPenarol72118:62144
2Club NacionalClub Nacional72129:75140
3Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado3554:3263
4Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo7298:68124
5Racing MontevideoRacing Montevideo7284:69113
6Atletico TorqueAtletico Torque72113:92112
7JuventudJuventud7282:82102
8Defensor SportingDefensor Sporting7277:81100
9Albion FCAlbion FC3547:4447
10Boston RiverBoston River7284:8692
11Cerro LargoCerro Largo7274:8286
12Central EspanolCentral Espanol3535:4841
13CerroCerro7262:9583
14WanderersWanderers7267:9182
15DanubioDanubio7270:8675
16ProgresoProgreso7269:10974

Primera: Torneo Intermedio — Group 1

#TimOUPNIGGRBForma
1PenarolPenarol751112:3+916INIPI
2Cerro LargoCerro Largo73227:5+211IINNP
3Racing MontevideoRacing Montevideo72414:3+110PNPPP
4Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo72325:509NIPIN
5Central EspanolCentral Espanol72324:409PINPP
6CerroCerro73046:10-49INNPI
7Defensor SportingDefensor Sporting71336:9-36PNPIN
8Boston RiverBoston River71245:10-55IPIPP

Primera: Apertura

#TimOUPNIGGRBForma
1Racing MontevideoRacing Montevideo1594223:14+931PNPPP
2Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado1592424:16+829INPPI
3Albion FCAlbion FC1584326:16+1028PPPNN
4PenarolPenarol1583423:16+727INIPI
5Central EspanolCentral Espanol1573523:22+124PINPP
6Atletico TorqueAtletico Torque1565422:16+623PNINI
7Club NacionalClub Nacional1571726:21+522IPIIP
8Defensor SportingDefensor Sporting1556413:11+221PNPIN
9Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo1555520:18+220NIPIN
10WanderersWanderers1562716:21-520PIIIP
11DanubioDanubio1546517:21-418PNNNI
12Cerro LargoCerro Largo1552816:19-317IINNP
13Boston RiverBoston River1552814:20-617IPIPP
14JuventudJuventud1543817:22-515NNPII
15ProgresoProgreso1524912:23-1110IPIIN
16CerroCerro152498:24-1610INNPI
#TimOUGB
1Racing MontevideoRacing Montevideo1523:1431
2Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado1524:1629
3Albion FCAlbion FC1526:1628
4PenarolPenarol1523:1627
5Central EspanolCentral Espanol1523:2224
6Atletico TorqueAtletico Torque1522:1623
7Club NacionalClub Nacional1526:2122
8Defensor SportingDefensor Sporting1513:1121
9Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo1520:1820
10WanderersWanderers1516:2120
11DanubioDanubio1517:2118
12Cerro LargoCerro Largo1516:1917
13Boston RiverBoston River1514:2017
14JuventudJuventud1517:2215
15ProgresoProgreso1512:2310
16CerroCerro158:2410

Primera: Clausura

#TimOUPNIGGRBForma
1Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo1393122:8+1430NIPIN
2Atletico TorqueAtletico Torque1391326:14+1228PNINI
3Club NacionalClub Nacional1382319:13+626IPIIP
4Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado1364318:10+822INPPI
5PenarolPenarol1365217:9+822INIPI
6Racing MontevideoRacing Montevideo1354418:14+419PNPPP
7ProgresoProgreso1361613:15-219IPIIN
8JuventudJuventud1346312:10+218NNPII
9CerroCerro1353515:19-418INNPI
10WanderersWanderers1344514:19-516PIIIP
11Boston RiverBoston River1343615:17-215IPIPP
12Albion FCAlbion FC1341815:20-513PPPNN
13Defensor SportingDefensor Sporting1333716:23-712PNPIN
14DanubioDanubio132477:15-810PNNNI
15Cerro LargoCerro Largo1316610:17-79IINNP
16Central EspanolCentral Espanol132298:22-148PINPP
#TimOUGB
1Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo1322:830
2Atletico TorqueAtletico Torque1326:1428
3Club NacionalClub Nacional1319:1326
4Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado1318:1022
5PenarolPenarol1317:922
6Racing MontevideoRacing Montevideo1318:1419
7ProgresoProgreso1313:1519
8JuventudJuventud1312:1018
9CerroCerro1315:1918
10WanderersWanderers1314:1916
11Boston RiverBoston River1315:1715
12Albion FCAlbion FC1315:2013
13Defensor SportingDefensor Sporting1316:2312
14DanubioDanubio137:1510
15Cerro LargoCerro Largo1310:179
16Central EspanolCentral Espanol138:228
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Defensor Sporting - Cerro

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Defensor Sporting i Cerro na tabeli takmičenja Primera División - Apertura

Na tabeli takmičenja Primera División - Apertura tim Defensor Sporting je na 11. mestu, a tim Cerro na 14., sa 2 boda razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Defensor Sporting 35:43, tim Cerro 29:53. Ceo poredak je na stranici Primera División - Apertura tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.