Prognoza: FC Voluntari - Oţelul

FC Voluntari
2-2
Završeno
PV 2-1
Oţelul
Stadionul Anghel Iordanescu, Voluntari·Horatiu Fesnic, Romania 28.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
4,0 / 10
AI najbolji izbor
72%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,40
SignalDOBARModel47%IznenađenjeSrednjeRazlika+0,7%
Analiza vrednosti
60%Pouzd.
Ukupno golova
Manje od 2,5 golova
1,75
SignalSOLIDANModel41%IznenađenjeSrednjeRazlika+6,4%
Odmor - FC Voluntari
4 dana
Odmor - Oţelul
3 dana

FC Voluntari - Oţelul: rezultat, forma i istorija

Tim FC Voluntari i tim Oţelul odigrali su nerešeno 2:2 u takmičenju Liga I, 28. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

U 3 međusobna meča palo je u proseku 2,7 golova, a oba tima su dala gol u 3 od njih. Tim Oţelul obično izbori više kornera: 6,7 po meču, naspram 4,0 za tim FC Voluntari.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
46%2,48
X
29%3,20
2
25%2,75
Dupla šansa
1X
75%1,40
X2
54%1,50
Oba tima daju gol
Da
49%1,77
Ne
51%1,95
Golovi
Projektovani golovi: 1,37 + 0,99 = 2,36
Više od 1,5
64%1,31
Više od 2,5
40%2,05
Više od 3,5
22%3,60
Manje od 1,5
36%3,23
Manje od 2,5
60%1,75
Manje od 3,5
78%1,26
Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

3'Remus GuțeaAsistencija: Matej Mamić
6'Patrick FernandesAsistencija: Pedro Nuno
14'Remus Guțea
56'Matej Mamić ULAZMihai Roman II izlazi
66'Matei Frunză ULAZDenis Bordun izlazi
66'Andrei Ciobanu ULAZTeodor Lungu izlazi
68'Miguel Silva ULAZCristian Neicu izlazi
70'Denis HaruțPrekršaj
72'Pedro Nuno(Penal)
77'Ion Gheorghe ULAZLovro Cvek izlazi
77'Matko Babić ULAZAdrian Chică-Roșă izlazi
90'Andrézinho ULAZDan Neicu izlazi
90'Remus Guțea ULAZRobert Petculescu izlazi

Sastavi

FC Voluntari
Trener: Florin Pirvu
Oţelul
Trener: Stjepan Tomas

Početni sastav - FC Voluntari

31Metod Jurhar6,3
23Matej Mamić56'zamena: Mihai Roman II7,3
27Radu Crişan7,0
4Daniel Dumbrăvanu6,2
30Alexandru Șuteu6,3
19Marvin Schieb6,2
5Denis Haruț70'6,2
44Mihael Onișa7,0
11Remus Guțea3'14'90'zamena: Robert Petculescu9,5
8Ion GheorgheC77'zamena: Lovro Cvek6,9
9Matko Babić77'zamena: Adrian Chică-Roșă6,6
Prosečna ocena6,85

Početni sastav - Oţelul

1Cosmin Dur-Bozoancă7,2
5Habib Sylla6,3
2Milen Zhelev6,6
6Paul Iacob6,3
28Miguel Silva68'zamena: Cristian Neicu6,9
17Andrei Ciobanu66'zamena: Teodor Lungu6,7
8João LameiraC6,5
30Matei Frunză66'zamena: Denis Bordun6,3
27Pedro Nuno72'7,3
10Andrézinho90'zamena: Dan Neicu6,9
9Patrick Fernandes6'7,5
Prosečna ocena6,74

Rezerve - FC Voluntari

90Mihai Roman II56'umesto Matej Mamić6,5
40Lovro Cvek77'umesto Ion Gheorghe6,9
29Adrian Chică-Roșă77'umesto Matko Babić7,0
21Robert Petculescu90'umesto Remus Guțea
14Eduard Chioveanu
25David Kiki
7Daniel Toma
22Nuno Rodrigues
10Cristian Merloi
28Mario Ștefan

Rezerve - Oţelul

39Teodor Lungu66'umesto Andrei Ciobanu6,6
24Denis Bordun66'umesto Matei Frunză7,2
15Cristian Neicu68'umesto Miguel Silva6,0
16Dan Neicu90'umesto Andrézinho
12Darius Paharnicu
13Mario Contra
20Robert Olteanu
18Dragoș Aftene
77Alexandru Bălănică

Statistika meča

FC VoluntariOţelul
42%Posed lopte58%
7Korneri8
1Žuti kartoni0
18Ukupno šuteva15
7Šutevi u okvir gola3
9Šutevi pored gola7
15Šutevi iz kaznenog prostora9
3Šutevi izvan kaznenog prostora6
2Blokirani šutevi5
8Prekršaji16
2Ofsajdi0
2Odbrane golmana5
369Ukupno dodavanja509
302Tačna dodavanja433
82%Preciznost dodavanja85%

Poređenje timova

FC VoluntariFC Voluntari
OţelulOţelul
1491Elo ocena 1460
1,02Napad 1,37
1,10Odbrana 0,58
0%Procenat pogodaka 0%
15,0Šutevi po meču 19,2
3,6Šutevi u okvir gola 6,5
4,0Korneri po meču 6,7
2,5Kartoni po meču 2,5

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol100% u međusobnim mečevima
📉Gost zaostaje za očekivanjima

Tendencije toka meča

FC VoluntariFC Voluntari
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
OţelulOţelul
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,1 naspram 0,2 u prvom)

Međusobni mečevi

Poslednja 3 međusobna meča, sva takmičenja

FC VoluntariFC Voluntari0Pobede · 0%
Nerešeno3100%
OţelulOţelul0Pobede · 0%
2,7Prosek golova
100%Oba tima dala gol3 od 3
33%3+ gola1 od 3

Prethodni međusobni mečevi

Liga I13.04.2024.
FC VoluntariOţelul
11
Liga I22.01.2024.
FC VoluntariOţelul
11
Liga I25.08.2023.
OţelulFC Voluntari
22

Skorašnja forma

FC VoluntariFC Voluntari
4P1N5I
23.08.2026.
Universitatea CraiovaFC Voluntari
31
I
19.08.2026.
CS AfumatiFC Voluntari
01
P
14.08.2026.
FC VoluntariPetrolul Ploiesti
12
I
08.08.2026.
Dinamo BucurestiFC Voluntari
40
I
01.08.2026.
FC VoluntariUta Arad
10
P
27.07.2026.
CFR 1907 ClujFC Voluntari
50
I
17.07.2026.
FC VoluntariFC Botosani
22
N
02.07.2026.
NK VarazdinFC Voluntari
21
I
30.06.2026.
FC VoluntariTiszakecske FC
32
P
01.06.2026.
FC VoluntariAFC Hermannstadt
30
P
OţelulOţelul
4P4N2I
24.08.2026.
OţelulArges Pitesti
10
P
19.08.2026.
ConcordiaOţelul
51
I
16.08.2026.
OţelulUniversitatea Craiova
11
N
09.08.2026.
Petrolul PloiestiOţelul
10
I
31.07.2026.
OţelulDinamo Bucuresti
11
N
24.07.2026.
Uta AradOţelul
22
N
18.07.2026.
OţelulCFR 1907 Cluj
21
P
11.07.2026.
OţelulFC Bacau
31
P
03.07.2026.
Farul ConstantaOţelul
00
N
18.05.2026.
Petrolul PloiestiOţelul
15
P

Profil sudije

Horatiu Fesnic196 utakmica

4,85Kartoni po utakmici
4,59Žuti kartoni po utakmici
0,26Crveni kartoni po utakmici
29,2Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Horatiu Fesnic4,85
Druge sudije4,58

Kartoni po utakmici: 4,85, što je 0,27 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,58).

Kartoni su iz 140 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Liga I 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti14103131:9+2233PNPPP
2Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova14102234:10+2432PPPPP
3RapidRapid1493223:13+1030PIPPP
4Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti1473419:18+124NPNIP
5Farul ConstantaFarul Constanta1465323:21+223PPIPI
6Universitatea ClujUniversitatea Cluj1371525:20+522PNIPP
7FCSBFCSB1363420:19+121PPPIN
8Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara1454516:16019PIIPP
9CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj1453620:21-118NNIPI
10Uta AradUta Arad1453616:19-318IPPIP
11Sepsi OSK Sfantu GheorgheSepsi OSK Sfantu Gheorghe143659:19-1015NINII
12FC BotosaniFC Botosani1435618:19-114IIIPI
13OţelulOţelul1426616:22-612NINII
14Arges PitestiArges Pitesti143388:16-812IINII
15FC VoluntariFC Voluntari14221014:31-178IIIII
16CsikszeredaCsikszereda1412119:28-195IPNII
#TimOUGB
1Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti1431:933
2Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova1434:1032
3RapidRapid1423:1330
4Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti1419:1824
5Farul ConstantaFarul Constanta1423:2123
6Universitatea ClujUniversitatea Cluj1325:2022
7FCSBFCSB1320:1921
8Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara1416:1619
9CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj1420:2118
10Uta AradUta Arad1416:1918
11Sepsi OSK Sfantu GheorgheSepsi OSK Sfantu Gheorghe149:1915
12FC BotosaniFC Botosani1418:1914
13OţelulOţelul1416:2212
14Arges PitestiArges Pitesti148:1612
15FC VoluntariFC Voluntari1414:318
16CsikszeredaCsikszereda149:285
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi FC Voluntari - Oţelul

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

FC Voluntari i Oţelul na tabeli takmičenja Liga I

Tim Oţelul i tim FC Voluntari su blizu na tabeli takmičenja Liga I, na 13. i 15. mestu, sa 4 boda razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim FC Voluntari 14:31, tim Oţelul 16:22. Ceo poredak je na stranici Liga I tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.