Prognoza: Gillingham - Tranmere

Gillingham
2-0
Završeno
PV 0-0
Tranmere
Priestfield Stadium, Gillingham 12.09.2026.
GillinghamGillingham
2-0
Završeno
TranmereTranmere

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
3,6 / 10
AI najbolji izbor
75%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,41
SignalVISOKModel47%IznenađenjeSrednjeRazlika+4,1%
Analiza vrednosti
79%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,41
SignalSNAŽANModel79%IznenađenjeSrednjeRazlika+10,7%
Odmor - Gillingham
7 dana
Odmor - Tranmere
7 dana

Gillingham - Tranmere: rezultat u kontekstu

Tim Gillingham je pobedio tim Tranmere rezultatom 2:0 u takmičenju League Two, 12. sep 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

U 8 međusobnih mečeva palo je u proseku 2,6 golova, a oba tima su dala gol u 5 od njih. Tim Tranmere obično izbori više kornera: 5,7 po meču, naspram 3,7 za tim Gillingham.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
48%2,50
X
30%3,22
2
22%2,75
Dupla šansa
1X
78%1,41
X2
52%1,48
Oba tima daju gol
Da
56%1,74
Ne
44%1,98
Golovi
Projektovani golovi: 1,5 + 1,11 = 2,61
Više od 1,5
76%1,30
Više od 2,5
53%2,00
Više od 3,5
31%3,50
Manje od 1,5
24%3,20
Manje od 2,5
47%1,77
Manje od 3,5
69%1,25
Korneri
Projektovani korneri: 5,2 + 4,5 = 9,7
Više od 8,5
63%1,49
Više od 9,5
54%1,83
Više od 10,5
41%2,31
Manje od 8,5
37%2,42
Manje od 9,5
46%1,87
Manje od 10,5
59%1,52
Kartoni
Projektovani kartoni: 1,8 + 2 = 3,9
Više od 3,5
55%-
Više od 4,5
35%-
Manje od 3,5
45%-
Manje od 4,5
65%-

Događaji na meču

26'Robbie McKenziePrekršaj
31'Nathan SmithPrekršaj
35'Eli KingPrigovaranje
55'Harry Waldock ULAZGarath McCleary izlazi
58'Dylan Jones ULAZJordan·Davies izlazi
68'Logan DobbsAsistencija: Ronan Chapman Hale
70'Charlie Jay Whitaker ULAZZane Okoro izlazi
70'Sam Finley ULAZTom Conlon izlazi
76'Darrell James ClarkePrigovaranje
79'Jacob Slater ULAZDavid Kamara izlazi
79'Nathan Smith ULAZGeorge nevett izlazi
80'Ronan Chapman HaleAsistencija: Garath McCleary
82'Ronan Chapman Hale ULAZLamin Sillah izlazi
86'Conor McManusPrekršaj
89'Will VaulksPrekršaj
90+2'Logan Dobbs ULAZJack Daley izlazi
90+4'Conor McManus ULAZS. Kendall izlazi
90+4'Robbie McKenzie ULAZMichael Luxton izlazi

Sastavi

Gillingham
3-4-2-1Trener: G. Ainsworth
Tranmere
4-2-3-1Trener: D. Clarke
Prosečna ocena6,86
Prosečna ocena6,38
O. Wright6,61O. Wright
A. Smith6,45A. Smith
O. Beckles6,819O. Beckles
L. Dobbs7,626L. Dobbs
N. Freeman6,322N. Freeman
R. McKenzie6,414R. McKenzie
E. King6,334E. King
Conor McManus6,93C. McManus
J. Brophy7,216J. Brophy
H. Waldock6,624H. Waldock
Ronan Hale8,510R. Hale
L. McGee6,01L. McGee
J. Senior6,92J. Senior
N. Smith6,85N. Smith
B. Faulkner7,216B. Faulkner
J. Slater5,43J. Slater
W. Vaulks6,56W. Vaulks
S. Finley5,98S. Finley
D. Jones6,329D. Jones
T. Ince6,610T. Ince
Charlie Jay Whitaker6,77C. Jay Whitaker
J. Ironside6,29J. Ironside

Rezerve - Gillingham

11L. Sillah82'umesto Ronan Chapman Hale6,5
30S. Booth
32L. Dayal
13T. Holtam
18S. Kendall90+4'umesto Conor McManus
27M. Luxton90+4'umesto Robbie McKenzie
12G. McCleary55'umesto Harry Waldock7,3

Rezerve - Tranmere

24David Kamara79'umesto Jacob Slater6,3
15J. Davies58'umesto Dylan Jones6,2
11T. Conlon70'umesto Sam Finley6,4
12H. Male
30G. Nevett79'umesto Nathan Smith6,4
22L. O'Connor
17Z. Okoro70'umesto Charlie Jay Whitaker6,5

Statistika meča

GillinghamTranmere
47%Posed lopte53%
5Korneri5
3Žuti kartoni2
10Ukupno šuteva17
5Šutevi u okvir gola2
3Šutevi pored gola11
9Šutevi iz kaznenog prostora13
1Šutevi izvan kaznenog prostora4
2Blokirani šutevi4
8Prekršaji9
2Ofsajdi1
1Odbrane golmana3
335Ukupno dodavanja369
224Tačna dodavanja269
7Free Kicks8

Poređenje timova

GillinghamGillingham
TranmereTranmere
1485Elo ocena 1475
1,69Napad 1,54
0,98Odbrana 2,03
41%Procenat pogodaka 46%
9,1Šutevi po meču 12,9
3,2Šutevi u okvir gola 4,9
3,7Korneri po meču 5,7
2,7Kartoni po meču 1,7

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol63% u međusobnim mečevima
💎Utvrđena vrednost
📊Domaćin nadmašuje očekivanja

Tendencije toka meča

GillinghamGillingham
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (1 naspram 0,7 u drugom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
TranmereTranmere
  • Vodi na poluvremenu u 80% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (1,3 naspram 0,2 u drugom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednjih 8 međusobnih mečeva, sva takmičenja

GillinghamGillingham3Pobede · 38%
Nerešeno337%
TranmereTranmere2Pobede · 25%
2,6Prosek golova
63%Oba tima dala gol5 od 8
50%3+ gola4 od 8

Prethodni međusobni mečevi

League Two07.02.2026.
GillinghamTranmere
21
League Two16.08.2025.
TranmereGillingham
11
League Two25.01.2025.
TranmereGillingham
11
League Two14.09.2024.
GillinghamTranmere
30
League Two09.03.2024.
GillinghamTranmere
11
League Two25.11.2023.
TranmereGillingham
31
League Two11.03.2023.
GillinghamTranmere
20
League Two13.08.2022.
TranmereGillingham
30

Skorašnja forma

GillinghamGillingham
4P3N3I
05.09.2026.
RochdaleGillingham
14
P
01.09.2026.
ChesterfieldGillingham
11
N
29.08.2026.
GillinghamNorthampton
11
N
22.08.2026.
Fleetwood TownGillingham
00
N
15.08.2026.
GillinghamWalsall
03
I
08.08.2026.
GillinghamLuton
03
I
31.07.2026.
Ebbsfleet UnitedGillingham
12
P
21.07.2026.
GillinghamMillwall
10
P
18.07.2026.
GillinghamCharlton
01
I
14.07.2026.
DoverGillingham
03
P
TranmereTranmere
4P4N2I
05.09.2026.
TranmereOldham
20
P
01.09.2026.
TranmereRotherham
22
N
29.08.2026.
Newport CountyTranmere
22
N
22.08.2026.
Port ValeTranmere
11
N
15.08.2026.
TranmereShrewsbury
20
P
01.08.2026.
TranmereRochdale
1222
I
18.07.2026.
TranmereBlackpool
20
P
02.05.2026.
TranmereGrimsby
11
N
25.04.2026.
Milton Keynes DonsTranmere
30
I
21.04.2026.
CheltenhamTranmere
13
P

Tabela lige

League Two 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Salford CitySalford City14101325:15+1031PPPPP
2BarnetBarnet1375128:18+1026NPNIP
3WalsallWalsall1357121:12+922PIPNN
4CreweCrewe1457217:17022NIIPP
5CheltenhamCheltenham1463523:25-221IPPII
6GrimsbyGrimsby1455424:18+620PPNII
7YorkYork1455424:21+320IIPNN
8GillinghamGillingham1455420:19+120PINIP
9Accrington STAccrington ST1447323:17+619NPNPN
10ChesterfieldChesterfield1454524:21+319IPNIN
11TranmereTranmere1447319:17+219PNPIN
12Exeter CityExeter City1454511:9+219IPPNP
13Swindon TownSwindon Town1454515:17-219PNPNI
14Newport CountyNewport County1446420:17+318PINNP
15ShrewsburyShrewsbury1453617:22-518INPPI
16Fleetwood TownFleetwood Town1445518:18017PIIPN
17Bristol RoversBristol Rovers1451817:23-616INIII
18OldhamOldham1443715:19-415PINIP
19Port ValePort Vale1243510:14-415PINPP
20RochdaleRochdale1443717:26-915IININ
21NorthamptonNorthampton133559:10-114INPIP
22RotherhamRotherham1426618:25-712INNII
23ColchesterColchester1326512:19-712IINNI
24Crawley TownCrawley Town1223713:21-89PNIIN
#TimOUGB
1Salford CitySalford City1425:1531
2BarnetBarnet1328:1826
3WalsallWalsall1321:1222
4CreweCrewe1417:1722
5CheltenhamCheltenham1423:2521
6GrimsbyGrimsby1424:1820
7YorkYork1424:2120
8GillinghamGillingham1420:1920
9Accrington STAccrington ST1423:1719
10ChesterfieldChesterfield1424:2119
11TranmereTranmere1419:1719
12Exeter CityExeter City1411:919
13Swindon TownSwindon Town1415:1719
14Newport CountyNewport County1420:1718
15ShrewsburyShrewsbury1417:2218
16Fleetwood TownFleetwood Town1418:1817
17Bristol RoversBristol Rovers1417:2316
18OldhamOldham1415:1915
19Port ValePort Vale1210:1415
20RochdaleRochdale1417:2615
21NorthamptonNorthampton139:1014
22RotherhamRotherham1418:2512
23ColchesterColchester1312:1912
24Crawley TownCrawley Town1213:219
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Gillingham - Tranmere

Prognoze za ovaj meč takmičenja League Two zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Gillingham i Tranmere na tabeli takmičenja League Two

Na tabeli takmičenja League Two tim Gillingham je na 8. mestu, a tim Tranmere na 11., sa 1 bodom razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Gillingham 20:19, tim Tranmere 19:17. Ceo poredak je na stranici League Two tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Tranmere je vodio na poluvremenu u 80% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.