Prognoza: Guimaraes - Arouca

Guimaraes
0-1
Završeno
PV 0-0
Arouca
Estádio Dom Afonso Henriques, Guimaraes·Miguel Nogueira, Portugal 08.08.2026.
GuimaraesGuimaraes
0-1
Završeno
AroucaArouca

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
4,6 / 10
Analiza vrednosti
77%Pouzd.
Ukupno golova
Manje od 3,5 golova
1,33
SignalVISOKModel41%IznenađenjeVisokoRazlika+6,2%
Odmor - Guimaraes
7 dana
Odmor - Arouca
7 dana

Guimaraes - Arouca: rezultat u kontekstu

Tim Arouca je pobedio tim Guimaraes rezultatom 1:0 u takmičenju Primeira Liga, 8. avg 2026. Rezultat je suprotan skorašnjoj formi: tim Guimaraes je pre ovog meča dobio 4 od pet mečeva, a tim Arouca 1.

Kad se ova dva tima sretnu, golova obično ima: u proseku 3,3 po meču u 10 međusobnih mečeva, a oba tima su postigla gol u 8 od njih. Tim Guimaraes obično izbori više kornera: 5,7 po meču, naspram 3,7 za tim Arouca.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
50%1,89
X
24%3,50
2
26%3,98
Dupla šansa
1X
74%1,22
X2
50%1,86
Oba tima daju gol
Da
53%1,75
Ne
47%1,97
Golovi
Projektovani golovi: 1,51 + 0,88 = 2,39
Više od 1,5
72%1,25
Više od 2,5
45%1,90
Više od 3,5
23%3,20
Manje od 1,5
28%3,50
Manje od 2,5
55%1,89
Manje od 3,5
77%1,33
Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

53'I. BarberoAsistencija: N. Djouahra
64'Hyun-ju LeePrekršaj
65'M. Flores ULAZO. Lebedenko izlazi
65'I. Barbero ULAZD. Nandin izlazi
69'Oumar CamaraPrekršaj
69'Maga ULAZT. Strata izlazi
70'O. Camara ULAZT. Arcanjo izlazi
70'E. van Ee ULAZPedro Santos izlazi
70'H. Lee ULAZP. Gozalbez izlazi
73'J. Sanchez ULAZD. Monteiro izlazi
78'G. Nogueira ULAZM. Mitrovic izlazi
78'A. Ndoye ULAZM. Nogueira izlazi
90'Diogo MonteiroPrekršaj
90+2'Orest LebedenkoPrekršaj
90+3'Diogo MonteiroPrekršaj
90+3'Diogo MonteiroPrekršaj
90+4'Ignacio de ArruabarrenaPrepirka
90+6'Matija MitrovićPrepirka
90+6'Gustavo ULAZL. Doucet izlazi

Sastavi

Guimaraes
4-2-3-1Trener: Tiago Margarido
Arouca
4-2-3-1Trener: Vasco Seabra
Prosečna ocena6,87
Prosečna ocena6,86
O. Zych6,348O. Zych
Maga6,92Maga
O. Rivas Viondi6,94O. Rivas Viondi
Thiago Balieiro7,228T. Balieiro
J. I. Mendes7,313J. I. Mendes
Beni7,316Beni
G. Nogueira7,28G. Nogueira
Gustavo7,011Gustavo
SamuC7,220Samu
O. Camara6,57O. Camara
A. Ndoye6,524A. Ndoye
I. De Arruabarrena7,312I. De Arruabarrena
Tiago EsgaioC7,328T. Esgaio
J. Sanchez7,615J. Sanchez
J. Fontan7,93J. Fontan
M. Flores6,621M. Flores
E. van Ee6,76E. van Ee
T. Fukui7,08T. Fukui
A. Trezza6,519A. Trezza
H. Lee6,214H. Lee
N. Djouahra7,07N. Djouahra
I. Barbero7,317I. Barbero

Rezerve - Guimaraes

22J. Castillo
98Lucas Furtado
18T. Arcanjo70'umesto O. Camara6,9
44L. Doucet90+6'umesto Gustavo
56S. Verdi
82F. Dias
5A. Sidibe
6M. Mitrovic78'umesto G. Nogueira90+6'6,9
23T. Strata69'umesto Maga6,3
17M. Nogueira78'umesto A. Ndoye6,7

Rezerve - Arouca

1J. Vinarcik
71M. Duarte
5B. Popovic
89Pedro Santos70'umesto E. van Ee6,7
9F. Mayulu
24B. Mansilla
37M. Climent
18O. Lebedenko65'umesto M. Flores90+2'6,7
10P. Gozalbez70'umesto H. Lee6,7
23D. Nandin65'umesto I. Barbero6,6
4D. Monteiro73'umesto J. Sanchez90'90+3'90+3'5,6
77S. Park

Statistika meča

GuimaraesArouca
58%Posed lopte42%
5Korneri2
2Žuti kartoni5
0Crveni kartoni1
24Ukupno šuteva4
3Šutevi u okvir gola2
14Šutevi pored gola1
16Šutevi iz kaznenog prostora3
8Šutevi izvan kaznenog prostora1
7Blokirani šutevi1
9Prekršaji7
1Ofsajdi3
1Odbrane golmana3
495Ukupno dodavanja380
429Tačna dodavanja298
87%Preciznost dodavanja78%

Poređenje timova

GuimaraesGuimaraes
AroucaArouca
1608Elo ocena 1699
1,88Napad 1,62
2,16Odbrana 1,70
50%Procenat pogodaka 46%
15,1Šutevi po meču 12,8
5,2Šutevi u okvir gola 4,0
5,7Korneri po meču 3,7
3,4Kartoni po meču 3,6

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol80% u međusobnim mečevima

Tendencije toka meča

GuimaraesGuimaraes
  • Nerešeno na poluvremenu u 60% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,6 naspram 0,3 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
AroucaArouca
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 50% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (0,9 naspram 0,7 u prvom)

Međusobni mečevi

Poslednjih 10 međusobnih mečeva, sva takmičenja

GuimaraesGuimaraes3Pobede · 30%
Nerešeno440%
AroucaArouca3Pobede · 30%
3,3Prosek golova
80%Oba tima dala gol8 od 10
70%3+ gola7 od 10

Prethodni međusobni mečevi

Primeira Liga07.02.2026.
AroucaGuimaraes
32
Primeira Liga30.08.2025.
GuimaraesArouca
11
Primeira Liga18.01.2025.
GuimaraesArouca
22
Primeira Liga12.08.2024.
AroucaGuimaraes
01
Primeira Liga18.05.2024.
AroucaGuimaraes
13
Primeira Liga15.01.2024.
GuimaraesArouca
21
Primeira Liga11.03.2023.
GuimaraesArouca
02
Primeira Liga18.09.2022.
AroucaGuimaraes
22
Primeira Liga19.02.2022.
GuimaraesArouca
13
Primeira Liga18.09.2021.
AroucaGuimaraes
22

Skorašnja forma

GuimaraesGuimaraes
6P1N3I
01.08.2026.
GuimaraesChaves
20
P
26.07.2026.
GuimaraesNottingham Forest
11
N
24.07.2026.
Al-Ahli JeddahGuimaraes
13
P
18.07.2026.
GuimaraesAcademica
20
P
11.07.2026.
GuimaraesFelgueiras 1932
31
P
16.05.2026.
NacionalGuimaraes
20
I
11.05.2026.
GuimaraesCasa Pia
01
I
04.05.2026.
Sporting CPGuimaraes
51
I
25.04.2026.
GuimaraesRio Ave
20
P
18.04.2026.
GIL VicenteGuimaraes
01
P
AroucaArouca
4P3N3I
01.08.2026.
Lusitânia LourosaArouca
02
P
25.07.2026.
Santa ClaraArouca
30
I
22.07.2026.
FamalicaoArouca
00
N
18.07.2026.
FeirenseArouca
00
N
11.07.2026.
Rio AveArouca
21
I
16.05.2026.
AroucaTondela
31
P
11.05.2026.
GIL VicenteArouca
13
P
02.05.2026.
AroucaSanta Clara
22
N
24.04.2026.
AlvercaArouca
21
I
19.04.2026.
AroucaEstrela
10
P

Profil sudije

Miguel Nogueira160 utakmica

5,15Kartoni po utakmici
4,85Žuti kartoni po utakmici
0,30Crveni kartoni po utakmici
27,8Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Miguel Nogueira5,15
Druge sudije5,43

Kartoni po utakmici: 5,15, što je 0,28 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (5,43).

Kartoni su iz 121 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Primeira Liga 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1FC PortoFC Porto10100025:4+2130PPPPP
2BenficaBenfica971126:8+1822PPIPP
3Sporting CPSporting CP1063123:11+1221PIPNN
4Santa ClaraSanta Clara1063115:6+921PIPNP
5AroucaArouca1062213:7+620PPPNI
6Academico ViseuAcademico Viseu1062215:12+320PPPPP
7GIL VicenteGIL Vicente94238:7+114IPPNI
8MoreirenseMoreirense1042413:17-414PPINP
9AlvercaAlverca932413:13011IPPPI
10SC BragaSC Braga93249:11-211IIINP
11FamalicaoFamalicao924314:11+310PIPNN
12EstrelaEstrela1024415:19-410IIIIN
13Vitória SCVitória SC922510:1008PININ
14MaritimoMaritimo102269:21-128IIINI
15NacionalNacional1021710:19-97IPIII
16Rio AveRio Ave102179:23-147IIPIN
17Casa PiaCasa Pia102175:19-147IPIPI
18EstorilEstoril100285:19-142IIIII
#TimOUGB
1FC PortoFC Porto1025:430
2BenficaBenfica926:822
3Sporting CPSporting CP1023:1121
4Santa ClaraSanta Clara1015:621
5AroucaArouca1013:720
6Academico ViseuAcademico Viseu1015:1220
7GIL VicenteGIL Vicente98:714
8MoreirenseMoreirense1013:1714
9AlvercaAlverca913:1311
10SC BragaSC Braga99:1111
11FamalicaoFamalicao914:1110
12EstrelaEstrela1015:1910
13Vitória SCVitória SC910:108
14MaritimoMaritimo109:218
15NacionalNacional1010:197
16Rio AveRio Ave109:237
17Casa PiaCasa Pia105:197
18EstorilEstoril105:192
Liga šampionaLiga EvropeLiga konferencijeIspadanje

O prognozi Guimaraes - Arouca

Prognoze za ovaj meč takmičenja Primeira Liga zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Guimaraes i Arouca na tabeli takmičenja Primeira Liga

Na tabeli takmičenja Primeira Liga tim Arouca je na 5. mestu, a tim Vitória SC na 13., sa 12 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Vitória SC 10:10, tim Arouca 13:7. Ceo poredak je na stranici Primeira Liga tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Arouca je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.