Prognoza: Heart Of Midlothian - Benfica

Heart Of Midlothian
1-1
Završeno
PV 0-0
Benfica
Tynecastle Park, Edinburgh·Sander van der Eijk, Netherlands 13.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
5,4 / 10
Analiza vrednosti
50%Pouzd.
BTTS
Oba tima NE daju gol
2,25
SignalNEUTRALANModel63%IznenađenjeSrednjeRazlika+8,6%
Odmor - Heart Of Midlothian
4 dana
Odmor - Benfica
3 dana

Heart Of Midlothian - Benfica: rezultat u kontekstu

Tim Heart Of Midlothian i tim Benfica odigrali su nerešeno 1:1 u takmičenju UEFA Europa League, 13. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Tim Benfica obično izbori više kornera: 6,2 po meču, naspram 3,8 za tim Heart Of Midlothian.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
17%6,06
X
21%4,80
2
62%1,42
Dupla šansa
1X
38%2,75
X2
83%1,12
Oba tima daju gol
Da
50%1,57
Ne
50%2,25
Golovi
Projektovani golovi: 1,17 + 2,01 = 3,18
Više od 1,5
78%1,12
Više od 2,5
56%1,42
Više od 3,5
32%2,10
Manje od 1,5
22%5,75
Manje od 2,5
44%2,72
Manje od 3,5
68%1,70
Korneri
Projektovani korneri: 5 + 4,6 = 9,6
Više od 8,5
49%1,49
Više od 9,5
41%1,81
Više od 10,5
32%2,24
Manje od 8,5
51%2,40
Manje od 9,5
59%1,91
Manje od 10,5
68%1,55
Kartoni
Projektovani kartoni: 2,1 + 2,3 = 4,4
Više od 3,5
54%1,70
Više od 4,5
39%2,42
Manje od 3,5
46%2,04
Manje od 4,5
61%1,44

Događaji na meču

34'C. BragaNesportsko ponašanje
46'C. Lenglet ULAZT. Araujo izlazi
54'Goal Disallowed - offsideC. Miller
64'G. Sudakov ULAZG. Prestianni izlazi
64'E. Barrenechea ULAZL. Barreiro izlazi
64'T. Renaud ULAZT. Magnusson izlazi
75'S. Guendouz ULAZS. Kerjota izlazi
75'C. Miller ULAZJ. Wilson izlazi
76'C. Braga ULAZP. Kabore izlazi
77'T. Magnusson
78'D. LukebakioAsistencija: J. Neto
79'A. Schjelderup ULAZRafa Silva izlazi
79'D. Lukebakio ULAZJ. Kaminski izlazi
84'O. McEntee ULAZM. Kamara izlazi

Poređenje timova

Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
BenficaBenfica
1682Elo ocena 1873
1,30Napad 3,26
0,77Odbrana 2,14
23%Procenat pogodaka 100%
15,9Šutevi po meču 21,5
4,8Šutevi u okvir gola 6,2
3,8Korneri po meču 6,2
2,9Kartoni po meču 4,0

AI uvidi

⚽Visoko očekivanje golova3,18 gola
📈Trend oba tima daju gol
📊Gost nadmašuje očekivanja

Tendencije toka meča

Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 33% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (0,8 naspram 0,5 u prvom)
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze
BenficaBenfica
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 100% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,9 naspram 1,4 u prvom)

Međusobni mečevi

1 prethodni međusobni meč, sva takmičenja

Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian0Pobede · 0%
Nerešeno00%
BenficaBenfica1Pobede · 100%
7,0Prosek golova
100%Oba tima dala gol1 od 1
100%3+ gola1 od 1

Prethodni međusobni mečevi

Skorašnja forma

Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
4P0N6I
09.08.2026.
Heart Of MidlothianDundee Utd
40
P
06.08.2026.
BenficaHeart Of Midlothian
61
I
01.08.2026.
AberdeenHeart Of Midlothian
21
I
28.07.2026.
Heart Of MidlothianSturm Graz
02
I
24.07.2026.
Raith RoversHeart Of Midlothian
01
P
21.07.2026.
Sturm GrazHeart Of Midlothian
40
I
17.07.2026.
Heart Of MidlothianRayo Vallecano
21
P
10.07.2026.
LivingstonHeart Of Midlothian
21
I
16.05.2026.
CelticHeart Of Midlothian
31
I
13.05.2026.
Heart Of MidlothianFalkirk
30
P
BenficaBenfica
5P3N2I
09.08.2026.
BenficaAcademico Viseu
22
N
06.08.2026.
BenficaHeart Of Midlothian
61
P
30.07.2026.
BenficaFC ST. Gallen
50
P
24.07.2026.
BenficaCF Os Belenenses
51
P
23.07.2026.
FC ST. GallenBenfica
21
I
17.07.2026.
BenficaVillarreal
20
P
11.07.2026.
BenficaFlamengo
12
I
16.05.2026.
EstorilBenfica
13
P
11.05.2026.
BenficaSC Braga
22
N
02.05.2026.
FamalicaoBenfica
22
N

Profil sudije

Sander van der Eijk180 utakmica

3,55Kartoni po utakmici
3,30Žuti kartoni po utakmici
0,25Crveni kartoni po utakmici
21,5Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Sander van der Eijk3,55
Druge sudije3,31

Kartoni po utakmici: 3,55, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,31).

Kartoni su iz 173 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

UEFA Europa League 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1BenficaBenfica330010:2+89PPP
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen33008:0+89PPP
3BournemouthBournemouth33008:1+79PPP
4Ferencvarosi TCFerencvarosi TC33009:3+69PPP
5Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus33004:1+39PPP
6Union St. GilloiseUnion St. Gilloise32108:1+77PNP
7JuventusJuventus32109:3+67NPP
8BeşiktaşBeşiktaş32109:5+47NPP
9SunderlandSunderland32104:2+27NPP
10AZ AlkmaarAZ Alkmaar32016:2+46PPI
11Omonia NicosiaOmonia Nicosia32015:4+16IPP
12LyonLyon32015:6-16IPP
13RennesRennes31204:3+15NPN
14Real SociedadReal Sociedad31118:3+54PNI
15Crystal PalaceCrystal Palace31118:5+34NIP
16Sparta PrahaSparta Praha31115:3+24INP
17Levski SofiaLevski Sofia31113:304PNI
18Dinamo ZagrebDinamo Zagreb31113:4-14IPN
19Sturm GrazSturm Graz31111:3-24PIN
20NEC NijmegenNEC Nijmegen31115:8-34PNI
21Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg31113:6-34NIP
22AnderlechtAnderlecht31024:3+13PII
231899 Hoffenheim1899 Hoffenheim31025:503PII
24AC MilanAC Milan31024:5-13IPI
25Celta VigoCelta Vigo31023:4-13PII
26OFIOFI31023:4-13IIP
27JagielloniaJagiellonia31024:6-23IPI
28TorreenseTorreense31024:7-33IIP
29CeljeCelje30122:7-51NII
30Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva30121:6-51IIN
31LillestromLillestrom30122:9-71INI
32Lech PoznanLech Poznan30121:9-81NII
33PlzenPlzen30032:7-50III
34MarseilleMarseille30031:6-50III
35CelticCeltic30033:9-60III
36Ararat-ArmeniaArarat-Armenia30032:11-90III
Liga Evrope

Žreb

1. kvalifikaciona runda
2. kvalifikaciona runda
3. kvalifikaciona runda
Plej-of
Kairat Almaty
Nosilac
Mjallby AIF
Nosilac
Trabzonspor
Nosilac
Lillestrom
Nosilac
Ararat-Armenia
Nosilac
Kauno Žalgiris
Nosilac
St. Truiden
Nosilac
FK Crvena Zvezda
Nosilac
Plzen
Nosilac
OFI
Nosilac
Aarhus
Nosilac
Larne
Nosilac
Saburtalo
Nosilac
Shamrock Rovers
Nosilac
Egnatia Rrogozhinë
Nosilac
Gornik Zabrze
Nosilac
KuPS
Nosilac
Universitatea Craiova
Nosilac
Jagiellonia
Nosilac
Rangers
Nosilac
Lech Poznan
Nosilac
KI Klaksvik
Nosilac
Lincoln Red Imps FC
Nosilac
Omonia Nicosia
Nosilac
Red Bull Salzburg
Nosilac
FC Thun
Nosilac
Vikingur Reykjavik
Nosilac
Heart Of Midlothian
Nosilac
Tromso
Nosilac
Hradec Králové
Nosilac
PAOK
Nosilac
Maccabi Tel Aviv
Nosilac
Hammarby FF
Nosilac
Anderlecht
Nosilac
FC ST. Gallen
Nosilac
Benfica
Nosilac
Twente
Nosilac
Beşiktaş
Nosilac
FC Midtjylland
Nosilac
Pafos
Nosilac
Kairat Almaty
Nosilac
Mjallby AIF
Nosilac
Trabzonspor
Nosilac
Lillestrom
Nosilac
Ararat-Armenia
Nosilac
Kauno Žalgiris
Nosilac
St. Truiden
Nosilac
FK Crvena Zvezda
Nosilac
Plzen
Nosilac
OFI
Nosilac
Aarhus
Nosilac
Larne
Nosilac
Saburtalo
Nosilac
Shamrock Rovers
Nosilac
Egnatia Rrogozhinë
Nosilac
Gornik Zabrze
Nosilac
KuPS
Nosilac
Universitatea Craiova
Nosilac
Jagiellonia
Nosilac
Rangers
Nosilac
Lech Poznan
Nosilac
KI Klaksvik
Nosilac
Lincoln Red Imps FC
Nosilac
Omonia Nicosia
Nosilac
Red Bull Salzburg
Nosilac
FC Thun
Nosilac
Vikingur Reykjavik
Nosilac
Heart Of Midlothian
Nosilac
Kairat Almaty
Nosilac
Mjallby AIF
Nosilac
Trabzonspor
Nosilac
Lillestrom
Nosilac
Ararat-Armenia
Nosilac
Kauno Žalgiris
Nosilac
St. Truiden
Nosilac
FK Crvena Zvezda
Nosilac
Plzen
Nosilac
OFI
Nosilac
Aarhus
Nosilac
Kairat Almaty
Nosilac
Mjallby AIF
Nosilac
Trabzonspor
Nosilac
Lillestrom
Nosilac
Ararat-Armenia
Nosilac
Kauno Žalgiris
Nosilac
St. Truiden
Nosilac
FK Crvena Zvezda
Nosilac
Plzen
Nosilac
OFI
Nosilac
Aarhus
Nosilac

O prognozi Heart Of Midlothian - Benfica

Ovo je kup meč takmičenja UEFA Europa League; prognoze kombinuju ocenu timova, skorašnju formu i podatke o golovima, uz kontekst kup takmičenja.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

O takmičenju UEFA Europa League

Još mečeva i prognoza takmičenja UEFA Europa League je na stranici UEFA Europa League prognoze.

Ključni faktori za ovaj meč

Benfica je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Heart Of Midlothian i Benfica sastali su se samo 1 put u skorije vreme, uz 7,0 golova u tom meču. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.