Prognoza: HNK Cibalia - Segesta Sisak

HNK Cibalia
1-4
Završeno
PV 0-1
Segesta Sisak
Stadion HNK Cibalia, Vinkovci 17.10.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
4,0 / 10
AI najbolji izbor
78%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,20
SignalVISOKModel48%IznenađenjeSrednjeRazlika-5,8%
Odmor - HNK Cibalia
8 dana
Odmor - Segesta Sisak
6 dana

HNK Cibalia - Segesta Sisak: rezultat, forma i istorija

Tim Segesta Sisak je pobedio tim HNK Cibalia rezultatom 4:1 u takmičenju First NL, 17. okt 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
51%1,80
X
26%3,38
2
23%4,00
Dupla šansa
1X
77%1,20
X2
49%1,87
Oba tima daju gol

Prognoze za oba tima daju gol nisu dostupne za ovaj meč

Golovi

Prognoze za golove nisu dostupne za ovaj meč

Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

26'M. Medo
29'L. Kozic(Penal)
43'D. Spehar
54'L. Rajkovic
56'P. Rubic
58'M. Medo ULAZP. Misic izlazi
62'T. Majic
71'D. Lagancic
73'T. Majic
77'
77'D. Lukic
84'
86'S. Ivanisevic Dvornik
90'

Poređenje timova

HNK CibaliaHNK Cibalia
Segesta SisakSegesta Sisak
1532Elo ocena 1620
1,02Napad 2,28
1,30Odbrana 1,54
36%Procenat pogodaka 58%

Tendencije toka meča

HNK CibaliaHNK Cibalia
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
Segesta SisakSegesta Sisak
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,4 naspram 0,9 u prvom)

Skorašnja forma

HNK CibaliaHNK Cibalia
4P4N2I
09.10.2026.
Mladost ŽdraloviHNK Cibalia
21
I
27.09.2026.
HNK CibaliaDugopolje
10
P
18.09.2026.
SesveteHNK Cibalia
12
P
12.09.2026.
HNK CibaliaKustosija
00
N
09.09.2026.
VukovarHNK Cibalia
10
I
05.09.2026.
VukovarHNK Cibalia
11
N
02.09.2026.
HNK CibaliaOrijent 1919
00
N
28.08.2026.
Bsk Bijelo BrdoHNK Cibalia
11
N
22.08.2026.
HNK CibaliaDubrava Zagreb
21
P
08.08.2026.
HNK CibaliaMladost Ždralovi
10
P
Segesta SisakSegesta Sisak
5P2N3I
11.10.2026.
Segesta SisakDinamo Zagreb U21
13
I
27.09.2026.
Segesta SisakKarlovac 1919
11
N
18.09.2026.
Mladost ŽdraloviSegesta Sisak
13
P
12.09.2026.
Segesta SisakDugopolje
21
P
09.09.2026.
Segesta SisakNK Osijek
31
P
05.09.2026.
SesveteSegesta Sisak
20
I
02.09.2026.
Segesta SisakKustosija
00
N
28.08.2026.
VukovarSegesta Sisak
20
I
25.08.2026.
Radenska SlatinaSegesta Sisak
018
P
22.08.2026.
Segesta SisakOrijent 1919
31
P

Tabela lige

First NL 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci1061315:9+619IPPPI
2Segesta SisakSegesta Sisak1052316:12+417PPINP
3Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo1052312:9+317PNIPI
4Jadran LPJadran LP944117:12+516NNPPP
5HNK CibaliaHNK Cibalia1044210:10016PIIPP
6Karlovac 1919Karlovac 1919942312:12014PPNII
7OpatijaOpatija1042412:12014PPNPI
8Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi94239:10-114IPIIP
9KustosijaKustosija103438:8013PPNIP
10Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U211040614:14012IIPPI
11Orijent 1919Orijent 191993338:9-112NPIPI
12SesveteSesvete1032510:10011NINII
13Dubrava ZagrebDubrava Zagreb1032511:13-211IPIIP
14VukovarVukovar1032514:19-511IIPII
15DugopoljeDugopolje1024414:16-210INIIP
16HrvaceHrvace102268:15-78NIIPP
#TimOUGB
1Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci1015:919
2Segesta SisakSegesta Sisak1016:1217
3Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo1012:917
4Jadran LPJadran LP917:1216
5HNK CibaliaHNK Cibalia1010:1016
6Karlovac 1919Karlovac 1919912:1214
7OpatijaOpatija1012:1214
8Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi99:1014
9KustosijaKustosija108:813
10Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U211014:1412
11Orijent 1919Orijent 191998:912
12SesveteSesvete1010:1011
13Dubrava ZagrebDubrava Zagreb1011:1311
14VukovarVukovar1014:1911
15DugopoljeDugopolje1014:1610
16HrvaceHrvace108:158
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi HNK Cibalia - Segesta Sisak

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

HNK Cibalia i Segesta Sisak na tabeli takmičenja First NL

Na tabeli takmičenja First NL tim Segesta Sisak je na 2. mestu, a tim HNK Cibalia na 5., sa 1 bodom razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim HNK Cibalia 10:10, tim Segesta Sisak 16:12. Ceo poredak je na stranici First NL tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

HNK Cibalia i Segesta Sisak imaju malo skorašnjih međusobnih mečeva na koje model može da se osloni. Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.