Prognoza: Juventude - Ceara

Juventude
2-0
Završeno
PV 2-0
Ceara
Estadio Alfredo Jaconi, Caxias do Sul·L. Casagrande 28.06.2026.
JuventudeJuventude
2-0
Završeno
CearaCeara

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
3,6 / 10
AI najbolji izbor
80%Pouzd.
Dupla šansa
Pobeda domaćina ili nerešeno
1,25
SignalSNAŽANModel65%IznenađenjeSrednjeRazlika+0,4%
Analiza vrednosti
73%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 1,5 golova
1,44
SignalVISOKModel53%IznenađenjeSrednjeRazlika+8,3%
Odmor - Juventude
6 dana
Odmor - Ceara
7 dana

Juventude - Ceara: rezultat u kontekstu

Tim Juventude je pobedio tim Ceara rezultatom 2:0 u takmičenju Serie B, 28. jun 2026. Rezultat prati skorašnju formu: tim Juventude je pre ovog meča dobio 3 od pet mečeva, a tim Ceara 1.

Tim Juventude je bolji u ovom paru: dobio je 5 od 8 međusobnih mečeva, uz prosek od 2,1 golova po meču.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
56%2,05
X
24%3,02
2
20%3,90
Dupla šansa
1X
80%1,25
X2
44%1,73
Oba tima daju gol
Da
52%2,05
Ne
48%1,70
Golovi
Projektovani golovi: 1,75 + 0,84 = 2,59
Više od 1,5
73%1,44
Više od 2,5
49%2,45
Više od 3,5
27%4,50
Manje od 1,5
27%2,62
Manje od 2,5
51%1,53
Manje od 3,5
73%1,17
Korneri
Projektovani korneri: 5,5 + 3,9 = 9,4
Više od 8,5
59%1,43
Više od 9,5
47%1,70
Više od 10,5
35%2,10
Manje od 8,5
41%2,60
Manje od 9,5
53%2,00
Manje od 10,5
65%1,63
Kartoni
Projektovani kartoni: 2,2 + 2,7 = 4,9
Više od 3,5
69%-
Više od 4,5
51%1,91
Manje od 3,5
31%-
Manje od 4,5
49%1,80

Događaji na meču

13'Diogo Barbosa ULAZGabriel Pinheiro izlazi
26'Alisson SafiraAsistencija: Marcos Paulo
34'Gabriel PinheiroAsistencija: Rai Silva
46'Pedro Esli ULAZCaio izlazi
63'Joao Gabriel ULAZLuiz Otavio izlazi
63'R. Ramos ULAZEnzo Lodovico izlazi
64'MP ULAZMandaca izlazi
64'Rai Silva ULAZM. Castro izlazi
67'Matheusinho ULAZKaua Ziegler izlazi
68'Enzo LodovicoPrekršaj
78'Alisson Safira ULAZWadson izlazi
78'Fabio Lima ULAZLuan Martins izlazi
78'Melk ULAZWendel Silva izlazi

Poređenje timova

JuventudeJuventude
CearaCeara
1707Elo ocena 1591
2,68Napad 0,76
2,15Odbrana 1,81
58%Procenat pogodaka 31%
17,3Šutevi po meču 13,7
6,5Šutevi u okvir gola 3,8
4,6Korneri po meču 4,6
2,7Kartoni po meču 2,6

AI uvidi

🏠Izražena prednost domaćeg terena+116 Elo
📉Gost zaostaje za očekivanjima

Tendencije toka meča

JuventudeJuventude
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,5 naspram 1,2 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
CearaCeara
  • Nerešeno na poluvremenu u 100% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (0,8 naspram 0 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednjih 8 međusobnih mečeva, sva takmičenja

JuventudeJuventude5Pobede · 63%
Nerešeno112%
CearaCeara2Pobede · 25%
2,1Prosek golova
38%Oba tima dala gol3 od 8
38%3+ gola3 od 8

Prethodni međusobni mečevi

Serie A30.08.2025.
CearaJuventude
01
Serie A12.04.2025.
JuventudeCeara
21
Serie B25.11.2023.
CearaJuventude
13
Serie B23.07.2023.
JuventudeCeara
10
Serie A13.11.2022.
CearaJuventude
41
Serie A24.07.2022.
JuventudeCeara
10
Serie A23.10.2021.
JuventudeCeara
00
Serie A04.07.2021.
CearaJuventude
20

Skorašnja forma

JuventudeJuventude
5P3N2I
21.06.2026.
São BernardoJuventude
01
P
14.06.2026.
JuventudePonte Preta
30
P
06.06.2026.
Operario-PRJuventude
21
I
30.05.2026.
JuventudeAmerica Mineiro
30
P
24.05.2026.
JuventudeSport Recife
01
I
17.05.2026.
Athletic ClubJuventude
11
N
14.05.2026.
JuventudeSao Paulo
31
P
10.05.2026.
JuventudeCriciuma
00
N
03.05.2026.
Atletico GoianienseJuventude
00
N
26.04.2026.
JuventudeLondrina
10
P
CearaCeara
2P2N6I
21.06.2026.
CearaBotafogo SP
01
I
16.06.2026.
CriciumaCeara
11
N
11.06.2026.
CearaAvai
21
P
31.05.2026.
CearaOperario-PR
12
I
23.05.2026.
NovorizontinoCeara
21
I
17.05.2026.
CearaFortaleza EC
21
P
14.05.2026.
CearaAtletico-MG
2241
I
10.05.2026.
CearaAtletico Goianiense
01
I
03.05.2026.
Sport RecifeCeara
20
I
26.04.2026.
CearaVila Nova
33
N

Profil sudije

L. Casagrande71 utakmica

4,58Kartoni po utakmici
4,35Žuti kartoni po utakmici
0,24Crveni kartoni po utakmici
27,9Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

L. Casagrande4,58
Druge sudije5,07

Kartoni po utakmici: 4,58, što je 0,49 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (5,07).

Kartoni su iz 55 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Serie B 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1NovorizontinoNovorizontino361910764:31+3367PPNPP
2JuventudeJuventude361811747:25+2265NPNNP
3Vila NovaVila Nova36189952:38+1463NINPN
4CriciumaCriciuma361881038:30+862PIPPI
5Fortaleza ECFortaleza EC361614643:31+1262NNPNP
6CRBCRB361671354:51+355IPINP
7GoiasGoias361671338:41-355PPNPP
8Sport RecifeSport Recife361413948:39+955NPINP
9Atletico GoianienseAtletico Goianiense361413942:33+955NINNI
10São BernardoSão Bernardo3614101251:40+1152PPINI
11Operario-PROperario-PR361491346:48-251IPIII
12Botafogo SPBotafogo SP361391441:39+248NPPPP
13CuiabaCuiaba3611141133:30+347IIIIN
14Athletic ClubAthletic Club3611141142:41+147PINNI
15Nautico RecifeNautico Recife3612101440:46-646PINII
16CearaCeara3611101538:46-843IINIP
17AvaiAvai361071933:46-1337IINPP
18LondrinaLondrina36882045:54-932IIPNI
19America MineiroAmerica Mineiro36752426:55-2926PPPII
20Ponte PretaPonte Preta36362721:78-5715INNII
#TimOUGB
1NovorizontinoNovorizontino3664:3167
2JuventudeJuventude3647:2565
3Vila NovaVila Nova3652:3863
4CriciumaCriciuma3638:3062
5Fortaleza ECFortaleza EC3643:3162
6CRBCRB3654:5155
7GoiasGoias3638:4155
8Sport RecifeSport Recife3648:3955
9Atletico GoianienseAtletico Goianiense3642:3355
10São BernardoSão Bernardo3651:4052
11Operario-PROperario-PR3646:4851
12Botafogo SPBotafogo SP3641:3948
13CuiabaCuiaba3633:3047
14Athletic ClubAthletic Club3642:4147
15Nautico RecifeNautico Recife3640:4646
16CearaCeara3638:4643
17AvaiAvai3633:4637
18LondrinaLondrina3645:5432
19America MineiroAmerica Mineiro3626:5526
20Ponte PretaPonte Preta3621:7815
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Juventude - Ceara

Prognoze za ovaj meč takmičenja Serie B zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Juventude i Ceara na tabeli takmičenja Serie B

Na tabeli takmičenja Serie B tim Juventude je na 2. mestu, a tim Ceara na 16., sa 22 boda razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Juventude 47:25, tim Ceara 38:46. Ceo poredak je na stranici Serie B tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Juventude je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.