Prognoza: KVC Westerlo - Zulte Waregem

KVC Westerlo
2-2
Završeno
PV 1-1
Zulte Waregem
Het Kuipje, Westerlo·Simon Bourdeaud'hui, Belgium 30.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
4,6 / 10
Analiza vrednosti
67%Pouzd.
Korneri domaćina
Manje od 5,5 kornera domaćina
1,70
SignalDOBARModel40%IznenađenjeSrednjeRazlika+11,9%
Odmor - KVC Westerlo
7 dana
Odmor - Zulte Waregem
8 dana

KVC Westerlo - Zulte Waregem: rezultat u kontekstu

Tim KVC Westerlo i tim Zulte Waregem odigrali su nerešeno 2:2 u takmičenju Jupiler Pro League, 30. avg 2026. Tim Zulte Waregem je ušao u meč u boljoj formi: dobio je 3 od prethodnih pet mečeva, a tim KVC Westerlo nijedan.

Tim KVC Westerlo je bolji u ovom paru: dobio je 3 od 4 međusobna meča, uz prosek od 2,3 golova po meču.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
36%2,95
X
28%3,65
2
36%2,17
Dupla šansa
1X
64%1,66
X2
64%1,37
Oba tima daju gol
Da
55%1,44
Ne
45%2,56
Golovi
Projektovani golovi: 1,18 + 1,35 = 2,53
Više od 1,5
71%1,16
Više od 2,5
47%1,53
Više od 3,5
24%2,35
Manje od 1,5
29%5,00
Manje od 2,5
53%2,42
Manje od 3,5
76%1,59
Korneri
Projektovani korneri: 4,6 + 5,3 = 9,9
Više od 8,5
64%1,37
Više od 9,5
53%1,61
Više od 10,5
41%1,99
Manje od 8,5
36%2,83
Manje od 9,5
47%2,19
Manje od 10,5
59%1,75
Kartoni
Projektovani kartoni: 2,3 + 1,7 = 4
Više od 3,5
51%1,74
Više od 4,5
31%2,45
Manje od 3,5
49%1,94
Manje od 4,5
69%1,46

Događaji na meču

8'S. Saito
25'T. HedlAsistencija: A. Ementa
48'N. Bassette(Penal)
63'T. HedlAsistencija: A. Ementa
66'Z. Atrok ULAZM. Mbaye izlazi
73'N. Bassette ULAZI. Sakamoto izlazi
77'D. Ourega ULAZL. Flo izlazi
79'Y. Cappelle ULAZY. Mbodji izlazi
82'L. FloPrekršaj
83'T. Hedl ULAZS. Ujka izlazi
87'S. Saito ULAZD. Jochem izlazi
87'C. Congreve ULAZT. Van den Keybus izlazi

Sastavi

KVC Westerlo
4-2-3-1Trener: Issame Charai
Zulte Waregem
4-3-3Trener: Michael Beale
Prosečna ocena6,83
Prosečna ocena6,81
Andreas JungdalC6,599A. Jungdal
Lucas Mbamba5,623L. Mbamba
Seiji Kimura6,95S. Kimura
Amando Lapage7,54A. Lapage
Dylan Ourega6,328D. Ourega
Ibrahim Fofana6,245I. Fofana
Reda Laalaoui7,512R. Laalaoui
Cameron Congreve6,220C. Congreve
Cisse Sandra6,614C. Sandra
Shunsuke Saito8,27S. Saito
Norman Bassette7,09N. Bassette
Louis Bostyn6,91L. Bostyn
Franz Tangala5,949F. Tangala
Laurent LemoineC6,34L. Lemoine
Jakob Kiilerich6,95J. Kiilerich
Yannick Cappelle5,955Y. Cappelle
Thomas Claes6,38T. Claes
Enrique Lofolomo7,36E. Lofolomo
Marley Aké7,311M. Aké
Tobias Hedl8,920T. Hedl
Anosike Ementa7,218A. Ementa
István Átrok6,021I. Átrok

Rezerve - KVC Westerlo

1Bill Lathouwers
24Michée Ndembi
2Lasse Flø77'umesto D. Ourega82'6,7
13Isa Sakamoto73'umesto N. Bassette7,6
8Serhiy Sydorchuk
39Thomas Van den Keybus87'umesto C. Congreve
11Naoufal Bohamdi-Kamoni
10Afonso Patrao
17David Amegnaglo

Rezerve - Zulte Waregem

42Arnaud Dobbels
24Mouhamadou Sall
15Youssoupha Mbodji79'umesto Y. Cappelle6,7
45Benoit De Jaegere
10Malick Mbaye66'umesto Z. Atrok6,9
7Nikola Mituljikić
36Serxho Ujka83'umesto T. Hedl6,9
53Kewan Vemba
90Akpa Chukwu Hemsley

Statistika meča

KVC WesterloZulte Waregem
54%Posed lopte46%
3Korneri8
1Žuti kartoni0
16Ukupno šuteva14
7Šutevi u okvir gola5
5Šutevi pored gola7
11Šutevi iz kaznenog prostora11
5Šutevi izvan kaznenog prostora3
4Blokirani šutevi2
18Prekršaji12
2Ofsajdi0
3Odbrane golmana5
461Ukupno dodavanja376
391Tačna dodavanja299
85%Preciznost dodavanja80%

Poređenje timova

KVC WesterloKVC Westerlo
Zulte WaregemZulte Waregem
1634Elo ocena 1589
2,69Napad 1,12
0,84Odbrana 0,48
50%Procenat pogodaka 19%
14,5Šutevi po meču 11,4
5,7Šutevi u okvir gola 4,0
3,7Korneri po meču 2,3
1,2Kartoni po meču 1,7

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol50% u međusobnim mečevima
📊Domaćin nadmašuje očekivanja

Tendencije toka meča

KVC WesterloKVC Westerlo
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,7 naspram 1 u prvom)
Zulte WaregemZulte Waregem
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze

Međusobni mečevi

Poslednja 4 međusobna meča, sva takmičenja

KVC WesterloKVC Westerlo3Pobede · 75%
Nerešeno125%
Zulte WaregemZulte Waregem0Pobede · 0%
2,3Prosek golova
50%Oba tima dala gol2 od 4
25%3+ gola1 od 4

Prethodni međusobni mečevi

Jupiler Pro League31.01.2026.
Zulte WaregemKVC Westerlo
01
Jupiler Pro League02.08.2025.
KVC WesterloZulte Waregem
31
Jupiler Pro League21.01.2023.
Zulte WaregemKVC Westerlo
11
Jupiler Pro League01.10.2022.
KVC WesterloZulte Waregem
20

Skorašnja forma

KVC WesterloKVC Westerlo
0P2N8I
23.08.2026.
Lommel UnitedKVC Westerlo
40
I
15.08.2026.
GenkKVC Westerlo
32
I
08.08.2026.
KVC WesterloUnion St. Gilloise
15
I
01.08.2026.
KVC WesterloSamsunspor
12
I
29.07.2026.
KVC WesterloKifisia
11
N
25.07.2026.
DunkerqueKVC Westerlo
31
I
22.07.2026.
KVC WesterloAl-Fayha
00
N
18.07.2026.
KVC WesterloBeerschot VA
02
I
04.07.2026.
PAOKKVC Westerlo
40
I
23.05.2026.
AntwerpKVC Westerlo
20
I
Zulte WaregemZulte Waregem
7P3N0I
22.08.2026.
Zulte WaregemSK Beveren
40
P
15.08.2026.
Union St. GilloiseZulte Waregem
00
N
09.08.2026.
Zulte WaregemGenk
21
P
01.08.2026.
Beerschot VAZulte Waregem
2222
N
25.07.2026.
Zulte WaregemSparta Rotterdam
32
P
18.07.2026.
Zulte WaregemAZ Alkmaar
11
N
11.07.2026.
Zulte WaregemKryvbas KR
21
P
08.07.2026.
Zulte WaregemRaków Częstochowa
43
P
04.07.2026.
ZelzateZulte Waregem
12
P
03.07.2026.
OudenaardeZulte Waregem
03
P

Profil sudije

Simon Bourdeaud'hui108 utakmica

3,91Kartoni po utakmici
3,82Žuti kartoni po utakmici
0,09Crveni kartoni po utakmici
23,0Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Simon Bourdeaud'hui3,91
Druge sudije4,23

Kartoni po utakmici: 3,91, što je 0,32 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,23).

Kartoni su iz 68 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Jupiler Pro League 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Club Brugge KVClub Brugge KV1090126:8+1827PPPPP
2Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1082029:7+2226PPNPP
3GentGent1081119:6+1325IPPPN
4CharleroiCharleroi1080221:12+924PIPPP
5AnderlechtAnderlecht1061313:11+219PIPPP
6GenkGenk1043318:14+415IPPIN
7Lommel UnitedLommel United1043313:11+215PNPNI
8KVC WesterloKVC Westerlo1042425:25014INPPP
9Standard LiegeStandard Liege1033415:16-112NIIII
10KV MechelenKV Mechelen1033413:18-512PPPNI
11Zulte WaregemZulte Waregem1032512:16-411IIIII
12AntwerpAntwerp1031616:22-610IPIII
13SK BeverenSK Beveren1031613:20-710INIIP
14OH LeuvenOH Leuven1023510:17-79PNNPN
15St. TruidenSt. Truiden1022618:21-38IIIII
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1021713:23-107IPIIP
17Cercle BruggeCercle Brugge1013613:22-96PIIIN
18KortrijkKortrijk101184:22-184INIPI
#TimOUGB
1Club Brugge KVClub Brugge KV1026:827
2Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1029:726
3GentGent1019:625
4CharleroiCharleroi1021:1224
5AnderlechtAnderlecht1013:1119
6GenkGenk1018:1415
7Lommel UnitedLommel United1013:1115
8KVC WesterloKVC Westerlo1025:2514
9Standard LiegeStandard Liege1015:1612
10KV MechelenKV Mechelen1013:1812
11Zulte WaregemZulte Waregem1012:1611
12AntwerpAntwerp1016:2210
13SK BeverenSK Beveren1013:2010
14OH LeuvenOH Leuven1010:179
15St. TruidenSt. Truiden1018:218
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1013:237
17Cercle BruggeCercle Brugge1013:226
18KortrijkKortrijk104:224
Liga šampionaLiga EvropeLiga konferencijeIspadanje

O prognozi KVC Westerlo - Zulte Waregem

Prognoze za ovaj meč takmičenja Jupiler Pro League zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

KVC Westerlo i Zulte Waregem na tabeli takmičenja Jupiler Pro League

Na tabeli takmičenja Jupiler Pro League tim KVC Westerlo je na 8. mestu, a tim Zulte Waregem na 11., sa 3 boda razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim KVC Westerlo 25:25, tim Zulte Waregem 12:16. Ceo poredak je na stranici Jupiler Pro League tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

KVC Westerlo je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.