Prognoza: Macara - Santos

Macara
0-0
Završeno
PV 0-0
Santos
Estadio Bellavista, Ambato·Cristian Garay, Chile 21.08.2026.
MacaraMacara
0-0
Završeno
SantosSantos

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
6,4 / 10
Analiza vrednosti
64%Pouzd.
Ukupno golova
Manje od 2,5 golova
1,73
SignalSOLIDANModel38%IznenađenjeVisokoRazlika+8,9%
Odmor - Macara
2 dana
Odmor - Santos
4 dana

Macara - Santos: rezultat u kontekstu

Tim Macara i tim Santos odigrali su nerešeno 0:0 u takmičenju CONMEBOL Sudamericana, 21. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Sudija Cristian Garay u proseku pokazuje 4,64 kartona po meču, 0,80 manje od drugih sudija u istim takmičenjima.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
41%2,20
X
28%3,23
2
31%3,39
Dupla šansa
1X
69%1,33
X2
59%1,62
Oba tima daju gol
Da
45%1,80
Ne
55%1,91
Golovi
Projektovani golovi: 1,29 + 0,95 = 2,24
Više od 1,5
71%1,33
Više od 2,5
38%2,10
Više od 3,5
19%3,70
Manje od 1,5
29%3,10
Manje od 2,5
62%1,73
Manje od 3,5
81%1,25
Korneri
Projektovani korneri: 4,9 + 3,4 = 8,3
Više od 8,5
58%1,52
Više od 9,5
45%1,86
Više od 10,5
34%2,42
Manje od 8,5
42%2,33
Manje od 9,5
55%1,85
Manje od 10,5
66%1,51
Kartoni
Projektovani kartoni: 3 + 2,4 = 5,5
Više od 3,5
75%1,28
Više od 4,5
57%1,63
Manje od 3,5
25%2,95
Manje od 4,5
43%2,12

Događaji na meču

11'GustavinhoPrekršaj
46'D. Fernandes ULAZRafael Gonzaga izlazi
46'Joao Ananias ULAZB. Rollheiser izlazi
62'Denilson BolañosPrekršaj
64'M. Viera ULAZJ. Klinger izlazi
74'J. Estacio ULAZM. Tello izlazi
74'Thaciano ULAZMiguelito izlazi
83'C. Oliva ULAZS. Pierri izlazi
84'A. I. Campana ULAZL. Ferro izlazi
90+1'RonyPrekršaj
90+1'G. Caballero ULAZPedro Assis izlazi

Sastavi

Macara
4-3-3Trener: Guillermo Sanguinetti
Santos
4-4-2Trener: Cuca
Prosečna ocena6,81
Prosečna ocena6,85
R. Rodriguez6,71R. Rodriguez
D. Bolanos6,925D. Bolanos
S. Etchebarne7,321S. Etchebarne
J. MarrufoC7,214J. Marrufo
J. Mohor7,027J. Mohor
J. Estacio6,65J. Estacio
J. Cazares7,316J. Cazares
M. Miranda7,310M. Miranda
A. I. Campana6,928A. I. Campana
F. Posse6,39F. Posse
M. Viera6,320M. Viera
Gabriel Brazao7,777G. Brazao
D. Fernandes6,927D. Fernandes
Willian AraoC7,215W. Arao
Joao Ananias7,026J. Ananias
Luan Peres7,514L. Peres
Gustavo Henrique6,948G. Henrique
C. Oliva6,928C. Oliva
Joao Schmidt7,05J. Schmidt
Rony6,311Rony
G. Caballero6,317G. Caballero
Thaciano6,516Thaciano

Rezerve - Macara

12D. Cuero
26M. Medranda
4J. Jimenez
3J. Espinoza
50C. Caicedo
30T. Chamba
15M. Tello74'umesto J. Estacio6,7
22L. Ferro84'umesto A. I. Campana6,3
77J. Chala
87J. Klinger64'umesto M. Viera6,6
19P. Ramos

Rezerve - Santos

1Diogenes
34Joao Paulo
42Joao Alencar
38Rafael Gonzaga46'umesto D. Fernandes6,9
81S. Pierri83'umesto C. Oliva6,7
30Miguelito74'umesto Thaciano6,6
39Pedro Assis90+1'umesto G. Caballero
7J. Robinho
32B. Rollheiser46'umesto Joao Ananias6,3
21Moises

Statistika meča

MacaraSantos
56%Posed lopte44%
10Korneri1
1Žuti kartoni2
14Ukupno šuteva7
3Šutevi u okvir gola0
4Šutevi pored gola4
9Šutevi iz kaznenog prostora3
5Šutevi izvan kaznenog prostora4
7Blokirani šutevi3
11Prekršaji11
0Ofsajdi2
0Odbrane golmana3
404Ukupno dodavanja329
308Tačna dodavanja223
76%Preciznost dodavanja68%

Poređenje timova

MacaraMacara
SantosSantos
1702Elo ocena 1771
1,44Napad 1,07
2,56Odbrana 1,96
100%Procenat pogodaka 19%
13,1Šutevi po meču 16,8
5,0Šutevi u okvir gola 5,9
3,9Korneri po meču 5,7
1,9Kartoni po meču 3,4

AI uvidi

📉Gost zaostaje za očekivanjima
⚠️Rizik od rotacije - gost70%

Tendencije toka meča

MacaraMacara
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
SantosSantos
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 100% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,1 naspram 0 u prvom)
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze

Međusobni mečevi

1 prethodni međusobni meč, sva takmičenja

MacaraMacara0Pobede · 0%
Nerešeno00%
SantosSantos1Pobede · 100%
3,0Prosek golova
100%Oba tima dala gol1 od 1
100%3+ gola1 od 1

Prethodni međusobni mečevi

Skorašnja forma

Profil sudije

Cristian Garay185 utakmica

4,64Kartoni po utakmici
4,30Žuti kartoni po utakmici
0,34Crveni kartoni po utakmici
23,3Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Cristian Garay4,64
Druge sudije5,44

Kartoni po utakmici: 4,64, što je 0,80 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (5,44).

Kartoni su iz 156 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Žreb

Šesnaestina finala
Osmina finala
Četvrtfinale
Polufinale
Deportivo Recoleta
Nosilac
Sao Paulo
Nosilac
Atletico-MG
Nosilac
Atletico Torque
Nosilac
Macara
Nosilac
Olimpia
Nosilac
Botafogo
Nosilac
River Plate
Nosilac

Tabela lige

CONMEBOL Sudamericana 2026

Group A

#TimOUPNIGGRBForma
1MacaraMacara62406:3+310NNNPP
2TigreTigre62318:5+39PNNPI
3America de CaliAmerica de Cali62316:5+19NNPIP
4Alianza AtleticoAlianza Atletico60242:9-72INIII
#TimOUGB
1MacaraMacara66:310
2TigreTigre68:59
3America de CaliAmerica de Cali66:59
4Alianza AtleticoAlianza Atletico62:92

Group D

#TimOUPNIGGRBForma
1Deportivo RecoletaDeportivo Recoleta61506:5+18PNNNN
2SantosSantos61418:6+27PNNNN
3San LorenzoSan Lorenzo61416:5+17INNNP
4Deportivo CuencaDeportivo Cuenca61323:7-46INNNI
Plasman u viši rang

O prognozi Macara - Santos

Kao meč eliminacione faze takmičenja CONMEBOL Sudamericana, ovde se igra za više od bodova; prognoze to uzimaju u obzir, uz ocenu timova, skorašnju formu i međusobne mečeve.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

O takmičenju CONMEBOL Sudamericana

Još mečeva i prognoza takmičenja CONMEBOL Sudamericana je na stranici CONMEBOL Sudamericana prognoze.

Ključni faktori za ovaj meč

Macara je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Macara i Santos sastali su se samo 1 put u skorije vreme, uz 3,0 golova u tom meču. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.