Prognoza: Radcliffe - Chorley

Radcliffe
0-3
Završeno
PV 0-2
Chorley
27.10.2026.
RadcliffeRadcliffe
0-3
Završeno
ChorleyChorley

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
3,2 / 10
AI najbolji izbor
79%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 1,5 golova
1,18
SignalVISOKModel38%IznenađenjeVisokoRazlika-6,1%
Odmor - Radcliffe
3 dana
Odmor - Chorley
3 dana

Radcliffe - Chorley: rezultat u kontekstu

Tim Chorley je pobedio tim Radcliffe rezultatom 3:0 u takmičenju National League - North, 27. okt 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Kad se ova dva tima sretnu, golova obično ima: u proseku 3,0 po meču u 4 međusobna meča, a oba tima su postigla gol u 1 od njih.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
40%2,20
X
25%3,45
2
35%2,80
Dupla šansa
1X
65%1,35
X2
60%1,57
Oba tima daju gol
Da
60%1,55
Ne
40%2,28
Golovi
Projektovani golovi: 1,44 + 1,55 = 2,99
Više od 1,5
79%1,18
Više od 2,5
57%1,64
Više od 3,5
36%2,56
Manje od 1,5
21%4,21
Manje od 2,5
43%2,10
Manje od 3,5
64%1,44
Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

1'H. Smith
29'E. Taylor
57'C. Raglan
59'S. Fielding
81'

Poređenje timova

RadcliffeRadcliffe
ChorleyChorley
1437Elo ocena 1563
1,42Napad 2,36
1,46Odbrana 1,81
59%Procenat pogodaka 58%
-Šutevi po meču 10,0
-Šutevi u okvir gola 7,0
-Korneri po meču 7,0
-Kartoni po meču 3,0

AI uvidi

⚽Visoko očekivanje golova2,99 gola
📈Trend oba tima daju gol25% u međusobnim mečevima

Tendencije toka meča

RadcliffeRadcliffe
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze
ChorleyChorley
  • Vodi na poluvremenu u 80% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (1,6 naspram 0,8 u drugom)

Međusobni mečevi

Poslednja 4 međusobna meča, sva takmičenja

RadcliffeRadcliffe2Pobede · 50%
Nerešeno125%
ChorleyChorley1Pobede · 25%
3,0Prosek golova
25%Oba tima dala gol1 od 4
50%3+ gola2 od 4

Prethodni međusobni mečevi

National League - North14.02.2026.
ChorleyRadcliffe
01
National League - North08.11.2025.
RadcliffeChorley
22
National League - North21.04.2025.
ChorleyRadcliffe
50
National League - North18.02.2025.
RadcliffeChorley
20

Skorašnja forma

RadcliffeRadcliffe
4P0N6I
24.10.2026.
Brackley TownRadcliffe
01
P
17.10.2026.
SouthportRadcliffe
02
P
10.10.2026.
RadcliffeScarborough Athletic
41
P
26.09.2026.
Hednesford TownRadcliffe
41
I
19.09.2026.
MarineRadcliffe
32
I
12.09.2026.
RadcliffeOxford City
03
I
08.09.2026.
RadcliffeHebburn Town
51
P
05.09.2026.
Bedford TownRadcliffe
10
I
31.08.2026.
RadcliffeDarlington 1883
01
I
29.08.2026.
MarineRadcliffe
20
I
ChorleyChorley
5P2N3I
24.10.2026.
ChorleyBuxton
23
I
17.10.2026.
ChorleyWorcester City
11
N
10.10.2026.
ChorleyAFC Telford United
21
P
03.10.2026.
Barton Town Old BoysChorley
14
P
26.09.2026.
ChorleySpalding United
21
P
19.09.2026.
RylandsChorley
01
P
12.09.2026.
King's Lynn TownChorley
20
I
08.09.2026.
ChorleyDarlington 1883
52
P
05.09.2026.
Oxford CityChorley
40
I
31.08.2026.
ChorleyBrackley Town
22
N

Tabela lige

National League - North 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1South ShieldsSouth Shields1492325:19+629PPPII
2Oxford CityOxford City1483326:11+1527IPNPN
3MacclesfieldMacclesfield1383221:11+1027PIPPN
4HerefordHereford1482424:11+1326IIPIN
5BuxtonBuxton1582530:25+526PPPNI
6King's Lynn TownKing's Lynn Town1573525:21+424PINNP
7Hednesford TownHednesford Town1573524:20+424PIPPP
8MorecambeMorecambe1472521:12+923PPPIN
9ChesterChester1472517:14+323IPIPP
10Bedford TownBedford Town1471617:19-222IPPIN
11Spalding UnitedSpalding United1463519:15+421PNIII
12ChorleyChorley1462623:23020IPIPP
13Worksop TownWorksop Town1562720:21-120IPNNP
14Hebburn TownHebburn Town1455419:24-520NNIIN
15AFC Telford UnitedAFC Telford United1554616:21-519PPNPI
16Brackley TownBrackley Town1554618:26-819PNIIP
17Harborough TownHarborough Town1445513:17-417NINPI
18MarineMarine1451817:19-216IINPP
19Merthyr TownMerthyr Town1537518:22-416NIINN
20RadcliffeRadcliffe1551919:27-816NIPPP
21Scarborough AthleticScarborough Athletic1443719:20-115IIPIN
22Darlington 1883Darlington 188315321019:28-911IIPIN
23SouthportSouthport1424814:25-1110INIIN
24Spennymoor TownSpennymoor Town1424814:27-1310PIIIN
#TimOUGB
1South ShieldsSouth Shields1425:1929
2Oxford CityOxford City1426:1127
3MacclesfieldMacclesfield1321:1127
4HerefordHereford1424:1126
5BuxtonBuxton1530:2526
6King's Lynn TownKing's Lynn Town1525:2124
7Hednesford TownHednesford Town1524:2024
8MorecambeMorecambe1421:1223
9ChesterChester1417:1423
10Bedford TownBedford Town1417:1922
11Spalding UnitedSpalding United1419:1521
12ChorleyChorley1423:2320
13Worksop TownWorksop Town1520:2120
14Hebburn TownHebburn Town1419:2420
15AFC Telford UnitedAFC Telford United1516:2119
16Brackley TownBrackley Town1518:2619
17Harborough TownHarborough Town1413:1717
18MarineMarine1417:1916
19Merthyr TownMerthyr Town1518:2216
20RadcliffeRadcliffe1519:2716
21Scarborough AthleticScarborough Athletic1419:2015
22Darlington 1883Darlington 18831519:2811
23SouthportSouthport1414:2510
24Spennymoor TownSpennymoor Town1414:2710
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Radcliffe - Chorley

Prognoze za ovaj meč takmičenja National League - North zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Radcliffe i Chorley na tabeli takmičenja National League - North

Na tabeli takmičenja National League - North tim Chorley je na 12. mestu, a tim Radcliffe na 20., sa 4 boda razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Radcliffe 19:27, tim Chorley 23:23. Ceo poredak je na stranici National League - North tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Radcliffe je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Chorley je vodio na poluvremenu u 80% skorašnjih mečeva. Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.