Prognoza: Raith Rovers - Dunfermline

Raith Rovers
0-0
Završeno
PV 0-0
Dunfermline
C. Scott 06.11.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
4,0 / 10
AI najbolji izbor
67%Pouzd.
Dupla šansa
Nerešeno ili pobeda gosta
1,36
SignalSOLIDANModel38%IznenađenjeVisokoRazlika-6,3%
Odmor - Raith Rovers
2 dana
Odmor - Dunfermline
2 dana

Raith Rovers - Dunfermline: rezultat, forma i istorija

Tim Raith Rovers i tim Dunfermline odigrali su nerešeno 0:0 u takmičenju Championship, 6. nov 2026. Tim Dunfermline je ušao u meč u boljoj formi: dobio je 4 od prethodnih pet mečeva, a tim Raith Rovers 2.

Tim Dunfermline je bolji u ovom paru: dobio je 6 od 10 međusobnih mečeva, uz prosek od 2,3 golova po meču.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
33%2,71
X
29%3,06
2
38%2,48
Dupla šansa
1X
62%1,46
X2
66%1,36
Oba tima daju gol

Prognoze za oba tima daju gol nisu dostupne za ovaj meč

Golovi

Prognoze za golove nisu dostupne za ovaj meč

Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

31'G. Oakley ULAZA. Dowds izlazi
35'R. Fraser
50'K. Bray
61'O. Adams
62'O. Shaw ULAZR. MacLeod izlazi
73'R. Fraser ULAZJ. Tod izlazi
73'K. Bray ULAZO. Thomas izlazi
73'A. Amade ULAZC. Gilmour izlazi
74'P. McMullan ULAZK. Montagu izlazi
78'A. Dowds
80'K. Turner ULAZL. Vaughan izlazi
90'S. Tiffoney

Poređenje timova

Raith RoversRaith Rovers
DunfermlineDunfermline
1513Elo ocena 1524
0,95Napad 0,83
1,78Odbrana 2,66
36%Procenat pogodaka 50%

Tendencije toka meča

Raith RoversRaith Rovers
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 50% slučajeva
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze
DunfermlineDunfermline
  • Nerešeno na poluvremenu u 80% mečeva

Međusobni mečevi

Poslednjih 10 međusobnih mečeva, sva takmičenja

Raith RoversRaith Rovers4Pobede · 40%
Nerešeno00%
DunfermlineDunfermline6Pobede · 60%
2,3Prosek golova
20%Oba tima dala gol2 od 10
30%3+ gola3 od 10

Prethodni međusobni mečevi

Championship28.08.2026.
DunfermlineRaith Rovers
10
Championship14.03.2026.
DunfermlineRaith Rovers
30
Championship27.12.2025.
Raith RoversDunfermline
12
Championship17.10.2025.
DunfermlineRaith Rovers
20
Championship22.08.2025.
Raith RoversDunfermline
20
Championship14.03.2025.
Raith RoversDunfermline
20
Championship01.02.2025.
DunfermlineRaith Rovers
31
Championship14.12.2024.
Raith RoversDunfermline
20
Championship13.09.2024.
DunfermlineRaith Rovers
20
Championship09.03.2024.
Raith RoversDunfermline
20

Skorašnja forma

Raith RoversRaith Rovers
5P2N3I
03.11.2026.
Hamilton AcademicalRaith Rovers
5131
I
31.10.2026.
ArbroathRaith Rovers
04
P
24.10.2026.
Raith RoversInverness CT
02
I
17.10.2026.
StenhousemuirRaith Rovers
11
N
10.10.2026.
Raith RoversQueen's Park
20
P
03.10.2026.
MortonRaith Rovers
12
P
25.09.2026.
Raith RoversLivingston
02
I
19.09.2026.
PartickRaith Rovers
00
N
12.09.2026.
Raith RoversArbroath
40
P
05.09.2026.
Inverness CTRaith Rovers
02
P
DunfermlineDunfermline
6P3N1I
03.11.2026.
Bonnyrigg Rose AthleticDunfermline
24
P
31.10.2026.
DunfermlineInverness CT
51
P
27.10.2026.
StenhousemuirDunfermline
01
P
24.10.2026.
Queen's ParkDunfermline
01
P
20.10.2026.
DunfermlinePartick
11
N
17.10.2026.
DunfermlineLivingston
00
N
10.10.2026.
Ayr UtdDunfermline
11
N
03.10.2026.
DunfermlineAberdeen
14
I
19.09.2026.
MortonDunfermline
01
P
12.09.2026.
DunfermlineQueen's Park
20
P

Profil sudije

C. Scott177 utakmica

3,58Kartoni po utakmici
3,36Žuti kartoni po utakmici
0,21Crveni kartoni po utakmici
21,3Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

C. Scott3,58
Druge sudije4,06

Kartoni po utakmici: 3,58, što je 0,48 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,06).

Kartoni su iz 33 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Championship 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1PartickPartick1374217:7+1025IPNPP
2Raith RoversRaith Rovers1373320:9+1124PINPP
3DunfermlineDunfermline1366115:7+824PPPNN
4StenhousemuirStenhousemuir1372413:12+123IIINI
5LivingstonLivingston1362518:11+720PPNII
6Inverness CTInverness CT1354417:16+119IPPIP
7Ayr UtdAyr Utd1243513:14-115PINPI
8ArbroathArbroath133287:22-1511IIIII
9MortonMorton1231812:20-810PPPII
10Queen's ParkQueen's Park1321108:22-147IIIPI
#TimOUGB
1PartickPartick1317:725
2Raith RoversRaith Rovers1320:924
3DunfermlineDunfermline1315:724
4StenhousemuirStenhousemuir1313:1223
5LivingstonLivingston1318:1120
6Inverness CTInverness CT1317:1619
7Ayr UtdAyr Utd1213:1415
8ArbroathArbroath137:2211
9MortonMorton1212:2010
10Queen's ParkQueen's Park138:227
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Raith Rovers - Dunfermline

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Raith Rovers i Dunfermline na tabeli takmičenja Championship

Na tabeli takmičenja Championship tim Raith Rovers (2.) i tim Dunfermline (3.) imaju isti broj bodova: 24. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Raith Rovers 20:9, tim Dunfermline 15:7. Ceo poredak je na stranici Championship tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.