Prognoza: SK Beveren - Anderlecht

SK Beveren
1-0
Završeno
PV 1-0
Anderlecht
Freethielstadion, Beveren·Nathan Verboomen, Belgium 16.08.2026.

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
4,6 / 10
Analiza vrednosti
57%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 2,5 golova
1,80
SignalNEUTRALANModel42%IznenađenjeSrednjeRazlika+4,7%
Odmor - SK Beveren
6 dana
Odmor - Anderlecht
2 dana

SK Beveren - Anderlecht: rezultat, forma i istorija

Tim SK Beveren je pobedio tim Anderlecht rezultatom 1:0 u takmičenju Jupiler Pro League, 16. avg 2026. Rezultat je suprotan skorašnjoj formi: tim Anderlecht je pre ovog meča dobio 4 od pet mečeva, a tim SK Beveren 2.

Tim SK Beveren obično izbori više kornera: 6,9 po meču, naspram 4,5 za tim Anderlecht.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
35%3,30
X
24%3,50
2
41%2,08
Dupla šansa
1X
59%1,70
X2
65%1,30
Oba tima daju gol
Da
59%1,65
Ne
41%2,13
Golovi
Projektovani golovi: 1,38 + 1,64 = 3,02
Više od 1,5
82%1,24
Više od 2,5
57%1,80
Više od 3,5
31%3,00
Manje od 1,5
18%3,75
Manje od 2,5
43%2,00
Manje od 3,5
69%1,36
Korneri
Projektovani korneri: 5,1 + 4,6 = 9,7
Više od 8,5
62%1,52
Više od 9,5
49%1,86
Više od 10,5
40%2,35
Manje od 8,5
38%2,39
Manje od 9,5
51%1,85
Manje od 10,5
60%1,50
Kartoni
Projektovani kartoni: 2,3 + 2,6 = 4,9
Više od 3,5
63%-
Više od 4,5
44%1,73
Manje od 3,5
37%-
Manje od 4,5
56%2,02

Događaji na meču

14'Y. GomisAsistencija: F. Slegers
60'K. Abrahams ULAZC. Conde izlazi
65'C. Janssens ULAZD. Thompson izlazi
71'E. Llansana ULAZM. Cvetkovic izlazi
71'L. Augustinsson ULAZM. N'Diaye izlazi
79'O. Antman ULAZJ. Nga Kana izlazi
85'D. SikanPrekršaj
87'T. Degreef ULAZA. Bertaccini izlazi
87'N. Saliba ULAZM. Kana izlazi
87'L. Mertens ULAZE. Kabore izlazi
87'F. Slegers ULAZG. De Schryver izlazi
87'C. Bruls ULAZD. Rigo izlazi

Sastavi

SK Beveren
4-2-3-1Trener: Tim Bakens
Anderlecht
4-3-3Trener: Vitor Bruno
Prosečna ocena7,11
Prosečna ocena6,76
Johannes Schenk10,01J. Schenk
Laurent JansC7,321L. Jans
Yoni Gomis8,935Y. Gomis
Bruno Godeau7,231B. Godeau
Christophe Janssens6,94C. Janssens
Sieben Dewaele6,918S. Dewaele
Ferre Slegers7,38F. Slegers
Kurt Abrahams6,934K. Abrahams
Christian Brüls7,022C. Brüls
Chris Lokesa6,95C. Lokesa
Lennart Mertens6,392L. Mertens
Colin CoosemansC6,626C. Coosemans
Ali Maamar6,679A. Maamar
Giulian Biancone6,94G. Biancone
Léo Pétrot7,527L. Pétrot
Ludwig Augustinsson6,96L. Augustinsson
Nathan-Dylan Saliba7,213N. Saliba
Enric Llansana6,224E. Llansana
Tristan Degreef6,783T. Degreef
Lukáš Ambros7,318L. Ambros
Danylo Sikan6,214D. Sikan
Oliver Antman6,311O. Antman

Rezerve - SK Beveren

44Cheick Oumar Condé60'umesto K. Abrahams6,3
2Dominic Thompson65'umesto C. Janssens6,9
10Guillaume De Schryver87'umesto F. Slegers6,3
6Dante Rigo87'umesto C. Bruls6,3
9Moise Kaboré87'umesto L. Mertens6,3
84Josua Lusamba Tshiolola
26Noah Mawete Kinsiona
17Jearl Margaritha
14Léandre Kuavita

Rezerve - Anderlecht

9Mihajlo Cvetković6,9
5Moussa Ndiaye71'umesto L. Augustinsson7,2
61Joshua Nga Kana79'umesto O. Antman6,7
55Marco Kana87'umesto N. Saliba6,7
91Adriano Bertaccini87'umesto T. Degreef6,2
33Mattis Seghers
32Justin Heekeren
2Zoumana Keita
62Basile Vroninks
50Kaïs Barry
68Noah Kalonji
49Jayden Onia Seke
53Noa Cobiella

Statistika meča

SK BeverenAnderlecht
39%Posed lopte61%
1Korneri12
0Žuti kartoni1
10Ukupno šuteva16
3Šutevi u okvir gola6
4Šutevi pored gola6
7Šutevi iz kaznenog prostora12
3Šutevi izvan kaznenog prostora4
3Blokirani šutevi4
9Prekršaji15
1Ofsajdi2
8Odbrane golmana1
374Ukupno dodavanja571
282Tačna dodavanja481
75%Preciznost dodavanja84%

Poređenje timova

SK BeverenSK Beveren
AnderlechtAnderlecht
1607Elo ocena 1759
1,65Napad 2,09
0,53Odbrana 1,71
17%Procenat pogodaka 66%
10,6Šutevi po meču 16,8
4,2Šutevi u okvir gola 7,0
6,9Korneri po meču 4,5
2,5Kartoni po meču 3,3

AI uvidi

⚽Visoko očekivanje golova3,02 gola
📈Trend oba tima daju gol

Tendencije toka meča

SK BeverenSK Beveren
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 33% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,1 naspram 0,5 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
AnderlechtAnderlecht
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednja 2 međusobna meča, sva takmičenja

SK BeverenSK Beveren0Pobede · 0%
Nerešeno150%
AnderlechtAnderlecht1Pobede · 50%
3,0Prosek golova
50%Oba tima dala gol1 od 2
50%3+ gola1 od 2

Prethodni međusobni mečevi

Jupiler Pro League22.01.2021.
AnderlechtSK Beveren
00
Jupiler Pro League19.09.2020.
SK BeverenAnderlecht
24

Skorašnja forma

SK BeverenSK Beveren
6P0N4I
09.08.2026.
AntwerpSK Beveren
21
I
01.08.2026.
SK BeverenFC Eindhoven
10
P
25.07.2026.
MVVSK Beveren
34
P
11.07.2026.
GentSK Beveren
40
I
08.07.2026.
GenkSK Beveren
21
I
04.07.2026.
KSK BeverenSK Beveren
18
P
01.07.2026.
PAOKSK Beveren
41
I
17.04.2026.
Seraing UnitedSK Beveren
12
P
11.04.2026.
SK BeverenKortrijk
10
P
04.04.2026.
RSC Anderlecht IISK Beveren
05
P
AnderlechtAnderlecht
6P3N1I
13.08.2026.
AnderlechtPAOK
32
P
09.08.2026.
AnderlechtRAAL La Louvière
21
P
06.08.2026.
PAOKAnderlecht
01
P
30.07.2026.
AnderlechtHammarby FF
31
P
23.07.2026.
Hammarby FFAnderlecht
11
N
11.07.2026.
AnderlechtNEC Nijmegen
32
P
04.07.2026.
AnderlechtBoulogne
00
N
24.05.2026.
Union St. GilloiseAnderlecht
51
I
21.05.2026.
AnderlechtSt. Truiden
31
P
17.05.2026.
AnderlechtKV Mechelen
22
N

Profil sudije

Nathan Verboomen170 utakmica

4,56Kartoni po utakmici
4,26Žuti kartoni po utakmici
0,30Crveni kartoni po utakmici
22,9Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Nathan Verboomen4,56
Druge sudije4,13

Kartoni po utakmici: 4,56, što je 0,43 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,13).

Kartoni su iz 143 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Jupiler Pro League 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Club Brugge KVClub Brugge KV1090126:8+1827PPPPP
2CharleroiCharleroi1190226:13+1327PPIPP
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1082029:7+2226PPNPP
4GentGent1081119:6+1325IPPPN
5AnderlechtAnderlecht1061313:11+219PIPPP
6GenkGenk1043318:14+415IPPIN
7Standard LiegeStandard Liege1143418:16+215PNIII
8Lommel UnitedLommel United1043313:11+215PNPNI
9KVC WesterloKVC Westerlo1142526:30-414IINPP
10OH LeuvenOH Leuven1133512:17-512PPNNP
11KV MechelenKV Mechelen1133513:20-712IPPPN
12Zulte WaregemZulte Waregem1032512:16-411IIIII
13AntwerpAntwerp1031616:22-610IPIII
14SK BeverenSK Beveren1131713:23-1010IINII
15St. TruidenSt. Truiden1022618:21-38IIIII
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1021713:23-107IPIIP
17Cercle BruggeCercle Brugge1013613:22-96PIIIN
18KortrijkKortrijk101184:22-184INIPI
#TimOUGB
1Club Brugge KVClub Brugge KV1026:827
2CharleroiCharleroi1126:1327
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1029:726
4GentGent1019:625
5AnderlechtAnderlecht1013:1119
6GenkGenk1018:1415
7Standard LiegeStandard Liege1118:1615
8Lommel UnitedLommel United1013:1115
9KVC WesterloKVC Westerlo1126:3014
10OH LeuvenOH Leuven1112:1712
11KV MechelenKV Mechelen1113:2012
12Zulte WaregemZulte Waregem1012:1611
13AntwerpAntwerp1016:2210
14SK BeverenSK Beveren1113:2310
15St. TruidenSt. Truiden1018:218
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1013:237
17Cercle BruggeCercle Brugge1013:226
18KortrijkKortrijk104:224
Liga šampionaLiga EvropeLiga konferencijeIspadanje

O prognozi SK Beveren - Anderlecht

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

SK Beveren i Anderlecht na tabeli takmičenja Jupiler Pro League

Na tabeli takmičenja Jupiler Pro League tim Anderlecht je na 5. mestu, a tim SK Beveren na 14., sa 9 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim SK Beveren 13:23, tim Anderlecht 13:11. Ceo poredak je na stranici Jupiler Pro League tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Anderlecht je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. SK Beveren i Anderlecht sastali su se samo 2 puta u skorije vreme, uz prosek od 3,0 golova po meču. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.