Prognoza: Strasbourg - Monaco

Strasbourg
1-1
Završeno
PV 0-0
Monaco
Stade de la Meinau, Strasbourg·Eric Wattellier 12.09.2026.
StrasbourgStrasbourg
1-1
Završeno
MonacoMonaco

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
5,5 / 10
AI najbolji izbor
68%Pouzd.
BTTS
Oba tima daju gol
1,46
SignalSOLIDANModel44%IznenađenjeSrednjeRazlika-0,2%
Analiza vrednosti
61%Pouzd.
Korneri domaćina
Više od 4,5 kornera domaćina
1,93
SignalSOLIDANModel61%IznenađenjeSrednjeRazlika+11,0%
Odmor - Strasbourg
6 dana
Odmor - Monaco
7 dana

Strasbourg - Monaco: rezultat u kontekstu

Tim Strasbourg i tim Monaco odigrali su nerešeno 1:1 u takmičenju Ligue 1, 12. sep 2026. Tim Monaco je ušao u meč u boljoj formi: dobio je 5 od prethodnih pet mečeva, a tim Strasbourg 3.

Tim Monaco je bolji u ovom paru: dobio je 6 od 10 međusobnih mečeva, uz prosek od 3,7 golova po meču. Sudija Eric Wattellier u proseku pokazuje 3,06 kartona po meču, 0,90 manje od drugih sudija u istim takmičenjima.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
34%3,30
X
26%3,88
2
40%2,07
Dupla šansa
1X
60%1,75
X2
66%1,34
Oba tima daju gol
Da
68%1,46
Ne
32%2,52
Golovi
Projektovani golovi: 1,49 + 1,46 = 2,95
Više od 1,5
83%1,14
Više od 2,5
62%1,53
Više od 3,5
38%2,37
Manje od 1,5
17%4,92
Manje od 2,5
38%2,45
Manje od 3,5
62%1,62
Korneri
Projektovani korneri: 4,8 + 4,3 = 9,2
Više od 8,5
51%1,53
Više od 9,5
43%1,97
Više od 10,5
31%2,45
Manje od 8,5
49%2,31
Manje od 9,5
57%1,81
Manje od 10,5
69%1,48
Kartoni
Projektovani kartoni: 1,6 + 1,8 = 3,5
Više od 3,5
45%1,98
Više od 4,5
27%3,14
Manje od 3,5
55%1,77
Manje od 4,5
73%1,33

Događaji na meču

22'Anis Soubeir ULAZMatthis Abline izlazi
45'Diogo Sousa ULAZDario Essugo izlazi
52'Sadibou SaneAG
69'Jacobo Ortega ULAZConrad Harder izlazi
71'Paris BrunnerAsistencija: Lamine Camara
72'Stanis Idumbo ULAZMathys Detourbet izlazi
78'Pape Demba DiopPrekršaj
81'Giovanni Reyna ULAZSamir El-Mourabet izlazi
82'Sebastian Nanasi ULAZSamuel Amo-Ameyaw izlazi
90'Aleksandr GolovinPrigovaranje
90+2'Gessime Yassine ULAZAbdoul Karim Coulibaly izlazi

Sastavi

Strasbourg
4-3-3Trener: Hugo Oliveira
Monaco
4-2-3-1Trener: Filipe Luís
Prosečna ocena6,65
Prosečna ocena6,89
F. Jörgensen6,61F. Jörgensen
G. Antwi6,716G. Antwi
J. Mitchell7,04J. Mitchell
I. Doukouré6,96I. Doukouré
Oso7,036Oso
Gessime Yassine6,480G. Yassine
P. Diop7,121P. Diop
G. Reyna6,710G. Reyna
Diogo Sousa6,623D. Sousa
J. Ortega6,530J. Ortega
S. Nanasi6,411S. Nanasi
L. Hrádecký6,51L. Hrádecký
Vanderson6,92Vanderson
Sadibou Sané6,272S. Sané
E. Dier7,215E. Dier
Flávio Nazinho6,820F. Nazinho
L. Camara7,78L. Camara
D. Zakaria7,06D. Zakaria
A. Soubeir6,446A. Soubeir
A. Golovin7,110A. Golovin
S. Idumbo-Muzambo6,717S. Idumbo-Muzambo
Paris Josua  Brunner8,229P. Josua Brunner

Rezerve - Strasbourg

12M. Piekutowski
24L. Høgsberg
31Abdoul Karim Coulibaly90+2'umesto Gessime Yassine
28Tyrese Noubissie
14Dário Essugo45'umesto Diogo Sousa6,8
29S. El Mourabet81'umesto Giovanni Reyna6,4
45B. Brantlind
7S. Amo-Ameyaw82'umesto Sebastian Nanasi6,5
40C. Harder69'umesto Jacobo Ortega6,2

Rezerve - Monaco

13C. Mawissa Elebi
16P. Köhn
7M. Detourbet72'umesto Stanis Idumbo6,5
19Pape Cabral
14M. Biereth
47S. Benzahra
11M. Abline22'umesto Anis Soubeir6,4
22M. Salisu
49I. Touré

Statistika meča

StrasbourgMonaco
44%Posed lopte56%
2Korneri7
1Žuti kartoni1
13Ukupno šuteva12
2Šutevi u okvir gola3
8Šutevi pored gola6
6Šutevi iz kaznenog prostora7
7Šutevi izvan kaznenog prostora5
3Blokirani šutevi3
9Prekršaji10
0Ofsajdi3
2Odbrane golmana2
441Ukupno dodavanja562
370Tačna dodavanja510
84%Preciznost dodavanja91%

Poređenje timova

StrasbourgStrasbourg
MonacoMonaco
1744Elo ocena 1883
0,73Napad 1,57
0,64Odbrana 2,09
0%Procenat pogodaka 39%
11,9Šutevi po meču 15,0
3,9Šutevi u okvir gola 5,4
2,9Korneri po meču 4,5
1,9Kartoni po meču 2,7

AI uvidi

⚽Visoko očekivanje golova2,95 gola
📈Trend oba tima daju gol60% u međusobnim mečevima
📉Domaćin zaostaje za očekivanjima

Tendencije toka meča

StrasbourgStrasbourg
  • Nerešeno na poluvremenu u 40% mečeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
MonacoMonaco
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 100% slučajeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednjih 10 međusobnih mečeva, sva takmičenja

StrasbourgStrasbourg3Pobede · 30%
Nerešeno110%
MonacoMonaco6Pobede · 60%
3,7Prosek golova
60%Oba tima dala gol6 od 10
70%3+ gola7 od 10

Prethodni međusobni mečevi

Ligue 117.05.2026.
StrasbourgMonaco
54
Coupe de France05.02.2026.
StrasbourgMonaco
31
Ligue 131.08.2025.
MonacoStrasbourg
32
Ligue 119.04.2025.
MonacoStrasbourg
00
Ligue 109.11.2024.
StrasbourgMonaco
13
Ligue 110.03.2024.
StrasbourgMonaco
01
Ligue 120.08.2023.
MonacoStrasbourg
30
Ligue 102.04.2023.
MonacoStrasbourg
43
Ligue 106.08.2022.
StrasbourgMonaco
12
Ligue 113.03.2022.
StrasbourgMonaco
10

Skorašnja forma

StrasbourgStrasbourg
4P0N6I
06.09.2026.
Estac TroyesStrasbourg
26
P
29.08.2026.
StrasbourgLens
21
P
21.08.2026.
MarseilleStrasbourg
40
I
16.08.2026.
NewcastleStrasbourg
2131
P
08.08.2026.
SC FreiburgStrasbourg
20
I
04.08.2026.
StrasbourgSV Elversberg
25
I
01.08.2026.
BrightonStrasbourg
43
I
25.07.2026.
StrasbourgBlackburn
02
I
20.07.2026.
Sporting CPStrasbourg
70
I
17.05.2026.
StrasbourgMonaco
54
P
MonacoMonaco
7P1N2I
04.09.2026.
Paris Saint GermainMonaco
12
P
30.08.2026.
MonacoMarseille
20
P
27.08.2026.
MonacoGornik Zabrze
41
P
23.08.2026.
Le HavreMonaco
01
P
20.08.2026.
Gornik ZabrzeMonaco
23
P
14.08.2026.
CoventryMonaco
20
I
09.08.2026.
LiverpoolMonaco
23
P
06.08.2026.
MonacoGetafe
10
P
31.07.2026.
MonacoCercle Brugge
22
N
25.07.2026.
Sporting CPMonaco
20
I

Profil sudije

Eric Wattellier153 utakmice

3,06Kartoni po utakmici
2,89Žuti kartoni po utakmici
0,17Crveni kartoni po utakmici
20,8Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Eric Wattellier3,06
Druge sudije3,96

Kartoni po utakmici: 3,06, što je 0,90 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,96).

Kartoni su iz 149 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Ligue 1 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Paris Saint GermainParis Saint Germain962121:10+1120PPPPP
2LilleLille953112:6+618PNNPI
3LyonLyon952215:7+817PIPIP
4Paris FCParis FC952216:10+617PIPIP
5RennesRennes951320:19+116IPIPI
6MonacoMonaco943212:10+215ININP
7NiceNice942313:12+114PPIPP
8LensLens941416:13+313IPPPI
9MarseilleMarseille840418:13+512PPPII
10LorientLorient83327:6+112NPPIN
11ToulouseToulouse824212:11+110NPNPN
12StrasbourgStrasbourg931517:19-210PIIII
13AuxerreAuxerre931513:23-1010INPIP
14Stade Brestois 29Stade Brestois 29823314:12+29INPII
15AngersAngers92259:17-88INIIP
16Estac TroyesEstac Troyes92257:16-98PNIII
17Le MansLe Mans914411:18-77INIIP
18Le HavreLe Havre90279:20-112IIIII
#TimOUGB
1Paris Saint GermainParis Saint Germain921:1020
2LilleLille912:618
3LyonLyon915:717
4Paris FCParis FC916:1017
5RennesRennes920:1916
6MonacoMonaco912:1015
7NiceNice913:1214
8LensLens916:1313
9MarseilleMarseille818:1312
10LorientLorient87:612
11ToulouseToulouse812:1110
12StrasbourgStrasbourg917:1910
13AuxerreAuxerre913:2310
14Stade Brestois 29Stade Brestois 29814:129
15AngersAngers99:178
16Estac TroyesEstac Troyes97:168
17Le MansLe Mans911:187
18Le HavreLe Havre99:202
Liga šampionaLiga EvropeIspadanje

O prognozi Strasbourg - Monaco

Prognoze za ovaj meč takmičenja Ligue 1 zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Strasbourg i Monaco na tabeli takmičenja Ligue 1

Na tabeli takmičenja Ligue 1 tim Monaco je na 6. mestu, a tim Strasbourg na 12., sa 5 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Strasbourg 17:19, tim Monaco 12:10. Ceo poredak je na stranici Ligue 1 tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Monaco je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.