Sudija

Deniz Aytekin: statistika sudije

NemačkaNemačka163 utakmiceSezone 2017-2025
163Utakmice
4,01Kartoni po utakmici
3,76Žuti kartoni po utakmici
0,25Crveni kartoni po utakmici
22,8Faulovi po utakmici
0,28Penali po utakmici

Kartoni su iz 158 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 158 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 163 utakmice sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,01, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,25).

Deniz Aytekin4,01
Druge sudije4,25

Na osnovu 158 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,78
Žuti kartoni gostima1,97

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 37%
  • Nerešeno 28%
  • Pobeda gosta 35%

Golovi po utakmici: 2,93

Deniz Aytekin: skorašnje utakmice

16.05.26.Bundesliga
Bayern MünchenBayern München510
1. FC Köln1. FC Köln110
02.05.26.Bundesliga
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt161
Hamburger SVHamburger SV210
19.04.26.2. Bundesliga
FC Schalke 04FC Schalke 04410
Preußen MünsterPreußen Münster120
11.04.26.Bundesliga
Borussia DortmundBorussia Dortmund030
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen100
04.04.26.Bundesliga
Hamburger SVHamburger SV121
FC AugsburgFC Augsburg130
15.03.26.Bundesliga
VfB StuttgartVfB Stuttgart110
RB LeipzigRB Leipzig020
07.03.26.2. Bundesliga
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98240
Holstein KielHolstein Kiel021
28.02.26.Bundesliga
1899 Hoffenheim1899 Hoffenheim010
FC St. PauliFC St. Pauli120
21.02.26.3. Liga
Alemannia AachenAlemannia Aachen340
VerlVerl111
07.02.26.Bundesliga
SC FreiburgSC Freiburg101
Werder BremenWerder Bremen010

Deniz Aytekin: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
BundesligaNemačka783,973,740,2322,70,32
2. BundesligaNemačka383,473,240,2420,70,21
UEFA Europa League125,104,900,2024,80,25
DFB PokalNemačka84,864,710,1426,60,38
UEFA Champions League83,633,250,3824,30,13
World Cup - Qualification Europe74,714,290,4323,10,29
3. LigaNemačka54,333,670,6723,00,20
Super League 1Grčka34,334,330,0029,30,00
Euro Championship26,506,000,5022,50,50
UEFA Europa Conference League13,002,001,0022,00,00
UEFA Nations League13,003,000,0026,01,00

Deniz Aytekin: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2025195,004,530,4721,20,21
202493,002,890,1118,20,22
2023303,283,170,1021,10,40
2022334,133,900,2324,20,21
2021383,693,470,2222,90,24
2020174,063,820,2423,90,35
201945,505,250,2527,80,25
201895,334,780,5625,00,44
201744,253,750,5026,00,00

Deniz Aytekin: sudijski učinak u brojkama

Deniz Aytekin je sudija iz zemlje Nemačka. U našoj evidenciji: 163 završene utakmice, od 11. okt 2016. do 16. maj 2026. Broj takmičenja: 11, a najviše utakmica je u takmičenju Bundesliga (78).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (158) prosek je 4,01 kartona po utakmici (žuti: 3,76, crveni: 0,25). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 4,25. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,78, gosti 1,97. Prosečan broj faulova po utakmici: 22,8. Dosuđeni penali: 45 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 163), odnosno 0,28 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 37% ovih utakmica, 28% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 35%, uz 2,93 golova po utakmici. Deniz Aytekin u sezoni 2025: 19 završenih utakmica, 5,00 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.