Sudija

Geoff Eltringham: statistika sudije

EngleskaEngleska130 utakmicaSezone 2018-2024
130Utakmice
3,85Kartoni po utakmici
3,67Žuti kartoni po utakmici
0,19Crveni kartoni po utakmici
22,9Faulovi po utakmici
0,18Penali po utakmici

Kartoni su iz 123 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 123 utakmice sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 130 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 3,85, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,74).

Geoff Eltringham3,85
Druge sudije3,74

Na osnovu 123 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,70
Žuti kartoni gostima1,97

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 40%
  • Nerešeno 30%
  • Pobeda gosta 30%

Golovi po utakmici: 2,43

Geoff Eltringham: skorašnje utakmice

01.01.25.Championship
CardiffCardiff121
CoventryCoventry100
26.12.24.Championship
WatfordWatford221
PortsmouthPortsmouth160
20.12.24.League Two
CreweCrewe010
ColchesterColchester010
14.12.24.Championship
MiddlesbroughMiddlesbrough120
MillwallMillwall020
30.11.24.FA Cup
Accrington STAccrington ST2-
Swindon TownSwindon Town2-
19.10.24.League Two
Notts CountyNotts County130
AFC WimbledonAFC Wimbledon020
05.10.24.League One
WrexhamWrexham410
NorthamptonNorthampton120
28.09.24.League One
BlackpoolBlackpool300
Burton AlbionBurton Albion010
14.09.24.League Two
MorecambeMorecambe341
ColchesterColchester310
07.09.24.League Two
ChesterfieldChesterfield241
GrimsbyGrimsby140

Geoff Eltringham: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
ChampionshipEngleska893,753,580,1723,10,18
League OneEngleska164,254,000,2521,80,00
League TwoEngleska124,674,330,3324,90,33
FA CupEngleska70,000,000,0019,00,29
League CupEngleska53,203,200,0020,40,00
National LeagueEngleska1----1,00

Geoff Eltringham: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2024144,314,000,3122,50,14
2023264,244,080,1621,60,08
2022264,003,750,2521,40,15
2021314,234,100,1322,50,06
2020302,972,800,1726,10,37
201910,000,000,0019,00,00
20182----1,00

Geoff Eltringham: sudijski učinak u brojkama

Geoff Eltringham je sudija iz zemlje Engleska. U našoj evidenciji: 130 završenih utakmica, od 6. jan 2019. do 1. jan 2025. Broj takmičenja: 6, a najviše utakmica je u takmičenju Championship (89).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (123) prosek je 3,85 kartona po utakmici (žuti: 3,67, crveni: 0,19). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 3,74. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,70, gosti 1,97. Prosečan broj faulova po utakmici: 22,9. Dosuđeni penali: 23 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 130), odnosno 0,18 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 40% ovih utakmica, 30% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 30%, uz 2,43 golova po utakmici. Geoff Eltringham u sezoni 2024: 14 završenih utakmica, 4,31 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.