Sudija

Harm Osmers: statistika sudije

NemačkaNemačka195 utakmicaSezone 2020-2027
195Utakmice
4,37Kartoni po utakmici
4,16Žuti kartoni po utakmici
0,21Crveni kartoni po utakmici
22,9Faulovi po utakmici
0,24Penali po utakmici

Kartoni su iz 187 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 187 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 195 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,37, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,30).

Harm Osmers4,37
Druge sudije4,30

Na osnovu 186 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,96
Žuti kartoni gostima2,20

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 52%
  • Nerešeno 18%
  • Pobeda gosta 30%

Golovi po utakmici: 2,98

Harm Osmers: skorašnje utakmice

21.10.26.UEFA Champions League
InterInter141
Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk020
10.10.26.Bundesliga
1899 Hoffenheim1899 Hoffenheim211
Hamburger SVHamburger SV300
27.09.26.UEFA Nations League
IsraelIsrael010
Rep. Of IrelandRep. Of Ireland320
16.09.26.UEFA Europa League
Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus220
JagielloniaJagiellonia130
05.09.26.2. Bundesliga
Dynamo DresdenDynamo Dresden110
VfL BochumVfL Bochum270
22.08.26.J1 League
Kyoto SangaKyoto Sanga100
Mito HollyhockMito Hollyhock300
09.08.26.2. Bundesliga
FC St. PauliFC St. Pauli110
SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth100
17.05.26.2. Bundesliga
SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth330
Fortuna DüsseldorfFortuna Düsseldorf040
10.05.26.Super League 1
AEK Athens FCAEK Athens FC240
PanathinaikosPanathinaikos120
03.05.26.Pro League
Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC310
Al-NassrAl-Nassr130

Harm Osmers: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
BundesligaNemačka903,933,770,1722,20,29
2. BundesligaNemačka344,243,970,2623,40,09
UEFA Europa League195,405,270,1322,70,26
DFB PokalNemačka114,504,100,4022,80,27
Super League 1Grčka85,505,380,1324,30,38
3. LigaNemačka74,864,570,2923,60,14
UEFA Europa Conference League74,834,670,1725,70,14
UEFA Nations League65,835,500,3322,30,17
Pro LeagueSaudijska Arabija43,253,250,0025,00,75
UEFA Champions League37,006,500,5025,50,33
World Cup - Qualification Europe26,506,000,5030,00,00
Euro Championship - Qualification17,006,001,0023,00,00
J1 LeagueJapan10,000,000,0013,00,00
Super CupNemačka14,004,000,0026,00,00
VirsligaLetonija1----0,00

Harm Osmers: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202710,000,000,0013,00,00
202664,334,000,3321,80,00
2025285,074,930,1521,70,32
2024364,674,440,2222,90,31
2023354,314,000,3121,40,14
2022315,214,930,2824,60,26
2021323,283,210,0722,20,25
2020263,713,540,1725,90,23

Harm Osmers: objašnjenje sudijske statistike

Harm Osmers je sudija iz zemlje Nemačka. U našoj evidenciji: 195 završenih utakmica, od 5. sep 2020. do 21. okt 2026. Broj takmičenja: 15, a najviše utakmica je u takmičenju Bundesliga (90).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (187) prosek je 4,37 kartona po utakmici (žuti: 4,16, crveni: 0,21). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 4,30. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,96, gosti 2,20. Prosečan broj faulova po utakmici: 22,9. Dosuđeni penali: 47 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 195), odnosno 0,24 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 52% ovih utakmica, 18% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 30%, uz 2,98 golova po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.