Sudija

Kevin Blom: statistika sudije

HolandijaHolandija43 utakmiceSezone 2017-2021
43Utakmice
3,00Kartoni po utakmici
2,83Žuti kartoni po utakmici
0,18Crveni kartoni po utakmici
21,9Faulovi po utakmici
0,28Penali po utakmici

Kartoni su iz 40 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 40 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 43 utakmice sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 3,00, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,09).

Kevin Blom3,00
Druge sudije3,09

Na osnovu 40 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,08
Žuti kartoni gostima1,75

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 44%
  • Nerešeno 21%
  • Pobeda gosta 35%

Golovi po utakmici: 2,81

Kevin Blom: skorašnje utakmice

07.11.21.Eredivisie
GroningenGroningen110
WaalwijkWaalwijk110
31.10.21.Eredivisie
Sparta RotterdamSparta Rotterdam020
FeyenoordFeyenoord110
27.10.21.KNVB Beker
Fortuna SittardFortuna Sittard3-
FC OSSFC OSS0-
24.10.21.Eredivisie
TwenteTwente120
NEC NijmegenNEC Nijmegen240
17.10.21.Eredivisie
AZ AlkmaarAZ Alkmaar500
UtrechtUtrecht100
25.09.21.Eredivisie
Willem IIWillem II210
PSV EindhovenPSV Eindhoven120
19.09.21.Eredivisie
GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles110
PEC ZwollePEC Zwolle020
10.09.21.Eerste Divisie
VVV VenloVVV Venlo200
Den BoschDen Bosch110
28.08.21.Eredivisie
CambuurCambuur210
TwenteTwente041
13.08.21.Eredivisie
GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles000
HeerenveenHeerenveen100

Kevin Blom: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
EredivisieHolandija263,002,770,2320,90,31
Eerste DivisieHolandija62,502,500,0020,30,17
UEFA Europa League44,504,500,0026,50,25
KNVB BekerHolandija31,001,000,0027,50,33
World Cup - Qualification Europe22,002,000,0023,00,00
Euro Championship16,006,000,0030,00,00
UEFA Nations League16,005,001,0025,01,00

Kevin Blom: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2021102,672,560,1120,40,10
2020262,962,770,1921,80,35
201934,004,000,0032,00,33
201833,333,000,3323,70,33
201715,005,000,0021,00,00

Kevin Blom: objašnjenje sudijske statistike

Kevin Blom je sudija iz zemlje Holandija. U našoj evidenciji: 43 završene utakmice, od 9. okt 2016. do 7. nov 2021. Broj takmičenja: 7, a najviše utakmica je u takmičenju Eredivisie (26).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (40) prosek je 3,00 kartona po utakmici (žuti: 2,83, crveni: 0,18). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 3,09. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,08, gosti 1,75. Prosečan broj faulova po utakmici: 21,9. Dosuđeni penali: 12 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 43), odnosno 0,28 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 44% ovih utakmica, 21% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 35%, uz 2,81 golova po utakmici. Kevin Blom u sezoni 2021: 10 završenih utakmica, 2,67 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.