Sudija

Marco Fritz: statistika sudije

NemačkaNemačka90 utakmicaSezone 2017-2023
90Utakmice
4,00Kartoni po utakmici
3,91Žuti kartoni po utakmici
0,09Crveni kartoni po utakmici
23,9Faulovi po utakmici
0,19Penali po utakmici

Kartoni su iz 86 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 86 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 90 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,00, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,10).

Marco Fritz4,00
Druge sudije4,10

Na osnovu 86 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,84
Žuti kartoni gostima2,07

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 42%
  • Nerešeno 20%
  • Pobeda gosta 38%

Golovi po utakmici: 3,03

Marco Fritz: skorašnje utakmice

18.05.24.Bundesliga
1899 Hoffenheim1899 Hoffenheim430
Bayern MunichBayern Munich210
12.05.24.2. Bundesliga
Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig130
SV WehenSV Wehen010
05.05.24.Bundesliga
Union BerlinUnion Berlin300
Vfl BochumVfl Bochum410
21.04.24.Bundesliga
SC FreiburgSC Freiburg130
FSV Mainz 05FSV Mainz 05140
13.04.24.2. Bundesliga
FC Schalke 04FC Schalke 04240
FC NurnbergFC Nurnberg040
02.04.24.DFB Pokal
FC SaarbrückenFC Saarbrücken060
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern230
30.03.24.Bundesliga
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt030
Union BerlinUnion Berlin010
10.03.24.Bundesliga
Vfl BochumVfl Bochum130
SC FreiburgSC Freiburg270
25.02.24.Bundesliga
Borussia DortmundBorussia Dortmund220
1899 Hoffenheim1899 Hoffenheim330
17.02.24.2. Bundesliga
Karlsruher SCKarlsruher SC220
Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf220

Marco Fritz: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
BundesligaNemačka573,823,770,0523,60,14
2. BundesligaNemačka205,004,750,2523,60,35
DFB PokalNemačka63,333,330,0026,30,00
3. LigaNemačka42,502,500,0024,00,25
UEFA Champions League21,001,000,0029,00,50
UEFA Europa League1----0,00

Marco Fritz: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2023215,295,100,1923,60,10
2022203,333,280,0624,10,25
2021263,733,650,0822,30,19
2020203,753,700,0525,90,20
20191----1,00
20181----0,00
201711,001,000,0029,00,00

Marco Fritz: sudijski učinak u brojkama

Marco Fritz je sudija iz zemlje Nemačka. U našoj evidenciji: 90 završenih utakmica, od 25. jul 2017. do 18. maj 2024. Broj takmičenja: 6, a najviše utakmica je u takmičenju Bundesliga (57).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (86) prosek je 4,00 kartona po utakmici (žuti: 3,91, crveni: 0,09). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 4,10. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,84, gosti 2,07. Prosečan broj faulova po utakmici: 23,9. Dosuđeni penali: 17 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 90), odnosno 0,19 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 42% ovih utakmica, 20% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 38%, uz 3,03 golova po utakmici. Marco Fritz u sezoni 2023: 21 završena utakmica, 5,29 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.