Sudija

Morten Krogh: statistika sudije

DanskaDanska162 utakmiceSezone 2019-2026
162Utakmice
4,14Kartoni po utakmici
3,95Žuti kartoni po utakmici
0,20Crveni kartoni po utakmici
24,9Faulovi po utakmici
0,33Penali po utakmici

Kartoni su iz 128 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 128 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 162 utakmice sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,14, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,02).

Morten Krogh4,14
Druge sudije4,02

Na osnovu 128 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,91
Žuti kartoni gostima2,04

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 34%
  • Nerešeno 30%
  • Pobeda gosta 36%

Golovi po utakmici: 2,89

Morten Krogh: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
SuperligaDanska984,204,010,1925,00,38
DBU PokalenDanska17----0,12
UEFA Europa League152,802,700,1024,50,47
UEFA Europa Conference League105,575,290,2926,60,10
1. DivisionKipar74,674,000,6723,70,00
UEFA Champions League53,503,500,0020,00,80
Super League 1Grčka34,334,000,3329,30,33
UEFA Nations League35,005,000,0020,00,00
Euro Championship - Qualification22,502,000,5022,00,50
1. DivisionDanska1----0,00
World Cup - Qualification Europe12,002,000,0023,01,00

Morten Krogh: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202683,753,500,2527,60,63
2025233,793,680,1126,50,26
2024313,133,000,1323,30,35
2023293,733,550,1824,80,48
2022295,224,830,3924,00,24
2021225,295,060,2423,80,23
2020194,003,940,0626,60,26
20191----1,00

Morten Krogh: sudijski učinak u brojkama

Morten Krogh je sudija iz zemlje Danska. U našoj evidenciji: 162 završene utakmice, od 11. jul 2019. do 22. okt 2026. Broj takmičenja: 11, a najviše utakmica je u takmičenju Superliga (98).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (128) prosek je 4,14 kartona po utakmici (žuti: 3,95, crveni: 0,20). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 4,02. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,91, gosti 2,04. Prosečan broj faulova po utakmici: 24,9. Dosuđeni penali: 54 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 162), odnosno 0,33 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 34% ovih utakmica, 30% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 36%, uz 2,89 golova po utakmici. Morten Krogh u sezoni 2026: 8 završenih utakmica, 3,75 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.