Sudija

Nenad Minaković: statistika sudije

SrbijaSrbija145 utakmicaSezone 2020-2026
145Utakmice
4,73Kartoni po utakmici
4,51Žuti kartoni po utakmici
0,22Crveni kartoni po utakmici
29,8Faulovi po utakmici
0,25Penali po utakmici

Kartoni su iz 78 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 78 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 145 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,73, što je 0,29 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,44).

Nenad Minaković4,73
Druge sudije4,44

Na osnovu 78 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima2,22
Žuti kartoni gostima2,29

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 44%
  • Nerešeno 24%
  • Pobeda gosta 32%

Golovi po utakmici: 2,70

Nenad Minaković: skorašnje utakmice

22.10.26.UEFA Europa League
Sturm GrazSturm Graz130
MarseilleMarseille030
11.10.26.Super League
Shenyang UrbanShenyang Urban140
Wuhan Three TownsWuhan Three Towns140
29.09.26.UEFA Nations League
ScotlandScotland011
SwitzerlandSwitzerland300
09.09.26.UEFA Champions League
VfB StuttgartVfB Stuttgart300
VikingViking130
06.09.26.Super Liga
FK Crvena ZvezdaFK Crvena Zvezda260
FK PartizanFK Partizan140
27.08.26.UEFA Europa Conference League
FK JablonecFK Jablonec110
RangersRangers000
22.08.26.Super Liga
Radnicki 1923Radnicki 1923250
IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd120
13.08.26.UEFA Europa League
Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova2-
KuPSKuPS1-
24.05.26.Super Liga
Radnicki 1923Radnicki 1923241
JavorJavor220
17.05.26.Super Liga
OFK BeogradOFK Beograd140
VojvodinaVojvodina210

Nenad Minaković: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
Super LigaSrbija1075,084,830,2531,80,24
UEFA Europa League123,673,560,1126,10,42
UEFA Europa Conference League104,564,440,1124,30,10
CupSrbija5----0,20
Prva LigaSrbija3----0,33
UEFA Nations League33,333,000,3331,30,00
Euro Championship - Qualification13,003,000,0024,00,00
Pro LeagueSaudijska Arabija15,005,000,0026,01,00
Super LeagueKina18,008,000,0036,00,00
UEFA Champions League13,003,000,0026,00,00
World Cup - Qualification Europe12,001,001,0015,01,00

Nenad Minaković: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202685,295,140,1432,90,38
2025245,084,830,2527,80,29
2024264,794,580,2129,40,35
2023204,324,160,1633,10,20
2022213,252,750,5023,80,19
202120----0,15
202026----0,23

Nenad Minaković: objašnjenje sudijske statistike

Nenad Minaković je sudija iz zemlje Srbija. U našoj evidenciji: 145 završenih utakmica, od 1. avg 2020. do 22. okt 2026. Broj takmičenja: 11, a najviše utakmica je u takmičenju Super Liga (107).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (78) prosek je 4,73 kartona po utakmici (žuti: 4,51, crveni: 0,22). To je 0,29 više nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, čiji je prosek 4,44. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 2,22, gosti 2,29. Prosečan broj faulova po utakmici: 29,8. Dosuđeni penali: 36 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 145), odnosno 0,25 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 44% ovih utakmica, 24% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 32%, uz 2,70 golova po utakmici. Nenad Minaković u sezoni 2026: 8 završenih utakmica, 5,29 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.