Sudija

Nestor Pitana: statistika sudije

ArgentinaArgentina84 utakmiceSezone 2015-2022
84Utakmice
5,19Kartoni po utakmici
4,93Žuti kartoni po utakmici
0,26Crveni kartoni po utakmici
28,0Faulovi po utakmici
0,48Penali po utakmici

Kartoni su iz 81 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 81 utakmice sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 84 utakmice sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 5,19, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (5,12).

Nestor Pitana5,19
Druge sudije5,12

Na osnovu 81 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima2,48
Žuti kartoni gostima2,44

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 43%
  • Nerešeno 31%
  • Pobeda gosta 26%

Golovi po utakmici: 2,57

Nestor Pitana: skorašnje utakmice

26.10.22.Liga Profesional Argentina
PlatensePlatense130
LanusLanus130
08.05.22.Liga Profesional Argentina
Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia120
PatronatoPatronato040
30.04.22.Liga Profesional Argentina
Velez SarsfieldVelez Sarsfield330
TigreTigre220
23.04.22.Liga Profesional Argentina
Colon Santa FeColon Santa Fe220
Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.220
21.04.22.Liga Profesional Argentina
Atletico TucumanAtletico Tucuman240
Argentinos JRSArgentinos JRS420
16.04.22.Liga Profesional Argentina
Newells Old BoysNewells Old Boys120
PatronatoPatronato030
09.04.22.Liga Profesional Argentina
Sarmiento JuninSarmiento Junin240
San LorenzoSan Lorenzo141
19.03.22.Liga Profesional Argentina
Colon Santa FeColon Santa Fe010
Union Santa FeUnion Santa Fe040
11.03.22.Liga Profesional Argentina
Arsenal SarandiArsenal Sarandi021
Velez SarsfieldVelez Sarsfield010
05.03.22.Liga Profesional Argentina
Gimnasia L.P.Gimnasia L.P.240
Argentinos JRSArgentinos JRS240

Nestor Pitana: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
Liga Profesional ArgentinaArgentina375,435,270,1627,00,27
CONMEBOL Libertadores215,455,000,4527,40,14
World Cup - Qualification South America95,334,780,5629,20,11
Copa America64,604,400,2030,62,00
World Cup53,003,000,0027,82,40
CONMEBOL Sudamericana44,254,250,0030,00,00
Primera NacionalArgentina1----0,00
World Cup - Qualification Intercontinental Play-offs17,007,000,0045,02,00

Nestor Pitana: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2022175,355,120,2426,50,41
2021365,445,220,2227,90,11
202065,754,501,2528,30,17
2019114,504,500,0026,91,09
2018124,584,330,2530,41,25
201525,004,500,5031,50,50

Nestor Pitana: objašnjenje sudijske statistike

Nestor Pitana je sudija iz zemlje Argentina. U našoj evidenciji: 84 završene utakmice, od 12. jun 2015. do 26. okt 2022. Broj takmičenja: 8, a najviše utakmica je u takmičenju Liga Profesional Argentina (37).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (81) prosek je 5,19 kartona po utakmici (žuti: 4,93, crveni: 0,26). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 5,12. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 2,48, gosti 2,44. Prosečan broj faulova po utakmici: 28,0. Dosuđeni penali: 40 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 84), odnosno 0,48 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 43% ovih utakmica, 31% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 26%, uz 2,57 golova po utakmici. Nestor Pitana u sezoni 2022: 17 završenih utakmica, 5,35 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.