Sudija

Stephanie Frappart: statistika sudije

FrancuskaFrancuska148 utakmicaSezone 2019-2025
148Utakmice
3,96Kartoni po utakmici
3,77Žuti kartoni po utakmici
0,19Crveni kartoni po utakmici
24,5Faulovi po utakmici
0,30Penali po utakmici

Kartoni su iz 142 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 142 utakmice sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 148 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 3,96, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,98).

Stephanie Frappart3,96
Druge sudije3,98

Na osnovu 141 utakmice sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,71
Žuti kartoni gostima2,06

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 47%
  • Nerešeno 21%
  • Pobeda gosta 32%

Golovi po utakmici: 2,69

Stephanie Frappart: skorašnje utakmice

24.04.26.Ligue 1
Stade Brestois 29Stade Brestois 29330
LensLens330
10.04.26.Ligue 1
MarseilleMarseille310
MetzMetz120
20.03.26.Ligue 1
LensLens500
AngersAngers100
28.02.26.Ligue 1
RennesRennes110
ToulouseToulouse030
15.02.26.Ligue 1
LorientLorient200
AngersAngers000
01.02.26.Ligue 1
NiceNice250
Stade Brestois 29Stade Brestois 29230
18.01.26.Ligue 1
RennesRennes110
Le HavreLe Havre140
10.01.26.Coupe de France
OrleansOrleans110
MonacoMonaco331
21.12.25.Coupe de France
Bourg-en-bresse 01Bourg-en-bresse 01000
MarseilleMarseille600
12.12.25.Ligue 1
AngersAngers410
NantesNantes120

Stephanie Frappart: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
Ligue 1Francuska964,063,850,2124,60,21
Coupe de FranceFrancuska163,773,460,3124,30,44
Ligue 2Francuska93,783,670,1125,90,56
UEFA Europa League74,674,500,1724,30,43
UEFA Champions League42,672,670,0015,30,75
UEFA Europa Conference League43,003,000,0030,50,50
UEFA Nations League44,254,250,0023,00,25
World Cup - Qualification Europe34,334,330,0023,00,67
Euro Championship - Qualification23,503,000,5029,00,00
CupGrčka1----0,00
UEFA Super Cup13,003,000,0022,01,00
World Cup11,001,000,0012,00,00

Stephanie Frappart: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
2025163,813,750,0624,30,31
2024204,264,000,2627,00,30
2023223,813,430,3825,30,18
2022353,543,400,1424,30,29
2021234,324,050,2723,30,35
2020294,214,140,0723,40,34
201933,003,000,0022,00,33

Stephanie Frappart: sudijski učinak u brojkama

Stephanie Frappart je sudija iz zemlje Francuska. U našoj evidenciji: 148 završenih utakmica, od 14. avg 2019. do 24. apr 2026. Broj takmičenja: 12, a najviše utakmica je u takmičenju Ligue 1 (96).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (142) prosek je 3,96 kartona po utakmici (žuti: 3,77, crveni: 0,19). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 3,98. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,71, gosti 2,06. Prosečan broj faulova po utakmici: 24,5. Dosuđeni penali: 44 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 148), odnosno 0,30 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 47% ovih utakmica, 21% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 32%, uz 2,69 golova po utakmici. Stephanie Frappart u sezoni 2025: 16 završenih utakmica, 3,81 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.