Sudija

Victor Gomes: statistika sudije

28 utakmicaSezone 2019-2022
28Utakmice
3,80Kartoni po utakmici
3,65Žuti kartoni po utakmici
0,15Crveni kartoni po utakmici
28,4Faulovi po utakmici
0,14Penali po utakmici

Kartoni su iz 20 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 20 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 28 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 3,80, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (3,91).

Victor Gomes3,80
Druge sudije3,91

Na osnovu 20 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima2,05
Žuti kartoni gostima1,60

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 43%
  • Nerešeno 29%
  • Pobeda gosta 28%

Golovi po utakmici: 2,68

Victor Gomes: skorašnje utakmice

01.12.22.World Cup
JapanJapan230
ŠpanijaŠpanija100
22.11.22.World Cup
FrancuskaFrancuska400
AustralijaAustralija130
15.10.22.CAF Champions League
TP MazembeTP Mazembe0-
VipersVipers0-
08.10.22.CAF Confederation Cup
Ferroviário BeiraFerroviário Beira2-
Diables NoirsDiables Noirs1-
30.05.22.CAF Champions League
Al AhlyAl Ahly011
Wydad ACWydad AC220
13.05.22.CAF Champions League
Wydad ACWydad AC140
Petro de LuandaPetro de Luanda141
15.04.22.CAF Champions League
ES SetifES Setif030
Esperance TunisEsperance Tunis000
25.03.22.World Cup - Qualification Africa
DR KongoDR Kongo121
MarokoMaroko120
06.02.22.Africa Cup of Nations
SenegalSenegal040
EgipatEgipat020
30.01.22.Africa Cup of Nations
SenegalSenegal320
Ekvatorijalna GvinejaEkvatorijalna Gvineja110

Victor Gomes: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
CAF Champions League103,132,880,2524,60,00
Africa Cup of Nations64,504,500,0039,20,17
CAF Confederation Cup54,334,330,0025,70,20
World Cup - Qualification Africa45,004,001,0027,00,25
World Cup23,003,000,0015,50,00
CAF Super Cup1----1,00

Victor Gomes: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202283,673,330,3319,30,13
202174,714,430,2933,40,14
202051,251,250,0019,00,00
201984,504,500,0033,20,25

Victor Gomes: objašnjenje sudijske statistike

Victor Gomes: u našoj evidenciji 28 završenih utakmica u ulozi sudije, od 26. jun 2019. do 1. dec 2022. Broj takmičenja: 6, a najviše utakmica je u takmičenju CAF Champions League (10).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (20) prosek je 3,80 kartona po utakmici (žuti: 3,65, crveni: 0,15). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 3,91. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 2,05, gosti 1,60. Prosečan broj faulova po utakmici: 28,4. Dosuđeni penali: 4 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 28), odnosno 0,14 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 43% ovih utakmica, 29% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 28%, uz 2,68 golova po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.