Prognoza: Vinhais - Celoricense

Vinhais
2-4
Završeno
PV 1-0
Celoricense
08.11.2026.
VinhaisVinhais
2-4
Završeno
CeloricenseCeloricense

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Delimičan
Važnost meča
3,0 / 10
AI najbolji izbor
66%Pouzd.
1X2
Pobeda gosta
1,44
SignalSOLIDANModel64%IznenađenjeSrednjeRazlika-3,6%
Odmor - Vinhais
7 dana
Odmor - Celoricense
7 dana

Vinhais - Celoricense: rezultat, forma i istorija

Tim Celoricense je pobedio tim Vinhais rezultatom 4:2 u takmičenju Campeonato de Portugal Prio - Group A, 8. nov 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
14%6,31
X
21%3,80
2
65%1,44
Dupla šansa
1X
36%2,38
X2
86%1,10
Oba tima daju gol

Prognoze za oba tima daju gol nisu dostupne za ovaj meč

Golovi

Prognoze za golove nisu dostupne za ovaj meč

Korneri

Prognoze za kornere nisu dostupne za ovaj meč

Kartoni

Prognoze za kartone nisu dostupne za ovaj meč

Događaji na meču

22'
50'
52'
58'
90+3'
90+7'

Poređenje timova

VinhaisVinhais
CeloricenseCeloricense
1402Elo ocena 1536
0,63Napad 0,62
0,00Odbrana 1,18
0%Procenat pogodaka 0%

Tendencije toka meča

VinhaisVinhais
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
CeloricenseCeloricense
  • Nerešeno na poluvremenu u 60% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (0,6 naspram 0 u drugom)
  • Prima više u prvom poluvremenu - stabilizuje se posle pauze

Skorašnja forma

VinhaisVinhais
0P0N10I
01.11.2026.
Ponte da BarcaVinhais
21
I
25.10.2026.
RebordosaVinhais
80
I
11.10.2026.
VinhaisOs Limianos
12
I
20.09.2026.
FátimaVinhais
41
I
13.09.2026.
Vila MeãVinhais
40
I
06.09.2026.
VinhaisChaves II
12
I
23.08.2026.
TirsenseVinhais
30
I
16.08.2026.
VinhaisMaria da Fonte
01
I
21.09.2025.
AnçãVinhais
31
I
08.09.2024.
VianenseVinhais
21
I
CeloricenseCeloricense
4P3N3I
01.11.2026.
CeloricenseRebordosa
00
N
25.10.2026.
Os LimianosCeloricense
32
I
11.10.2026.
CeloricenseVila Meã
00
N
20.09.2026.
BragançaCeloricense
61
I
13.09.2026.
Chaves IICeloricense
10
I
06.09.2026.
CeloricenseTirsense
21
P
30.08.2026.
CeloricensePevidem
10
P
23.08.2026.
Maria da FonteCeloricense
01
P
16.08.2026.
CeloricenseMontalegre
00
N
18.04.2026.
CamachaCeloricense
12
P

Tabela lige

Campeonato de Portugal Prio - Group A 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Os LimianosOs Limianos752017:10+717PPPNP
2SC Braga BSC Braga B743014:7+715NPPPN
3BragançaBragança74129:6+313IPIPP
4MontalegreMontalegre73319:4+512PIPNN
5TirsenseTirsense740313:10+312PIIPI
6Chaves IIChaves II74039:6+312IIPPP
7Ponte da BarcaPonte da Barca73137:9-210PPNII
8RebordosaRebordosa723210:3+79NPNNP
9CeloricenseCeloricense72325:509NINIP
10Vila MeãVila Meã723210:8+29NINPI
11Maia LidadorMaia Lidador72239:908PPNNI
12BritoBrito72059:17-86IPIIP
13Maria da FonteMaria da Fonte71154:12-84IINII
14VinhaisVinhais70073:22-190IIIII
#TimOUGB
1Os LimianosOs Limianos717:1017
2SC Braga BSC Braga B714:715
3BragançaBragança79:613
4MontalegreMontalegre79:412
5TirsenseTirsense713:1012
6Chaves IIChaves II79:612
7Ponte da BarcaPonte da Barca77:910
8RebordosaRebordosa710:39
9CeloricenseCeloricense75:59
10Vila MeãVila Meã710:89
11Maia LidadorMaia Lidador79:98
12BritoBrito79:176
13Maria da FonteMaria da Fonte74:124
14VinhaisVinhais73:220
Plasman u viši rangIspadanje

O prognozi Vinhais - Celoricense

Svaka prognoza na ovoj stranici dolazi iz istih ulaznih podataka modela: ocene timova, skorašnje forme, datih i primljenih golova i dosadašnjih međusobnih mečeva.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Vinhais i Celoricense na tabeli takmičenja Campeonato de Portugal Prio - Group A

Na tabeli takmičenja Campeonato de Portugal Prio - Group A tim Celoricense je na 9. mestu, a tim Vinhais na 14., sa 9 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Vinhais 3:22, tim Celoricense 5:5. Ceo poredak je na stranici Campeonato de Portugal Prio - Group A tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Vinhais i Celoricense imaju malo skorašnjih međusobnih mečeva na koje model može da se osloni. Deo podataka za ovaj meč je ograničen, što model uzima u obzir kroz nižu ocenu pouzdanosti.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.