Prognoza: Antwerp - Genk

Antwerp
4-4
Završeno
PV 1-1
Genk
Bosuilstadion, Antwerp·Jasper Vergoote, Belgium 22.08.2026.
AntwerpAntwerp
4-4
Završeno
GenkGenk

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
4,6 / 10
AI najbolji izbor
81%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 1,5 golova
1,22
SignalSNAŽANModel44%IznenađenjeSrednjeRazlika-1,0%
Analiza vrednosti
59%Pouzd.
Ukupno golova
Više od 2,5 golova
1,76
SignalSOLIDANModel42%IznenađenjeSrednjeRazlika+5,6%
Odmor - Antwerp
7 dana
Odmor - Genk
7 dana

Antwerp - Genk: rezultat u kontekstu

Tim Antwerp i tim Genk odigrali su nerešeno 4:4 u takmičenju Jupiler Pro League, 22. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

Istorija ukazuje na tesan meč: 10 međusobnih mečeva donelo je u proseku 1,9 golova. Tim Genk obično izbori više kornera: 7,4 po meču, naspram 3,6 za tim Antwerp.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
36%3,25
X
28%3,50
2
36%2,13
Dupla šansa
1X
64%1,68
X2
65%1,31
Oba tima daju gol
Da
56%1,63
Ne
44%2,16
Golovi
Projektovani golovi: 1,41 + 1,35 = 2,76
Više od 1,5
81%1,22
Više od 2,5
59%1,76
Više od 3,5
32%2,88
Manje od 1,5
19%3,95
Manje od 2,5
41%2,05
Manje od 3,5
68%1,37
Korneri
Projektovani korneri: 5,1 + 4,6 = 9,8
Više od 8,5
64%1,54
Više od 9,5
53%1,93
Više od 10,5
41%2,37
Manje od 8,5
36%2,35
Manje od 9,5
47%1,81
Manje od 10,5
59%1,48
Kartoni
Projektovani kartoni: 1,7 + 2,3 = 4,1
Više od 3,5
51%1,66
Više od 4,5
31%2,08
Manje od 3,5
49%2,12
Manje od 4,5
69%1,67

Događaji na meču

16'A. ValenciaAsistencija: C. Scott
31'J. KongoloAsistencija: I. Bangoura
36'M. CompperNesportsko ponašanje
46'L. Narh ULAZI. Salah izlazi
46'A. Valencia ULAZC. Mejia izlazi
48'R. DurosinmiAsistencija: J. Erenbjerg
57'A. YokoyamaAsistencija: J. Erenbjerg
59'X. Dierckx ULAZM. Fofana izlazi
65'L. Schelfhout ULAZS. Porozo izlazi
69'R. Durosinmi ULAZA. Bibout izlazi
69'A. Yokoyama ULAZJ. Afriyie izlazi
70'A. BiboutAsistencija: J. Afriyie
75'J. Erenbjerg ULAZD. Heymans izlazi
78'C. Scott ULAZL. Van Gelder izlazi
78'D. HeymansPrekršaj
80'E. TuypensAsistencija: T. Somers
81'I. BangouraPrekršaj
86'M. Frey(Penal)
88'M. FreyAsistencija: C. Mejia
90'J. Ito ULAZN. Sattlberger izlazi

Sastavi

Antwerp
4-4-2Trener: Marvin Compper
Genk
4-2-3-1Trener: Jess Thorup
Prosečna ocena6,54
Prosečna ocena7,16
Taishi Brandon Nozawa6,641T. Brandon Nozawa
Luca Schelfhout6,328L. Schelfhout
Yuto Tsunashima6,24Y. Tsunashima
Rein Van Helden6,320R. Van Helden
Thibo SomersC5,624T. Somers
Anthony Valencia7,97A. Valencia
Xander Dierckx6,214X. Dierckx
Christopher Scott6,930C. Scott
Eran Tuypens6,927E. Tuypens
Michael Frey6,99M. Frey
Luis Narh6,299L. Narh
Lucca Brughmans7,028L. Brughmans
Zakaria El Ouahdi6,777Z. El Ouahdi
Matte Smets7,56M. Smets
Josue Ndenge Kongolo7,944J. Ndenge Kongolo
Joris Kayembe7,018J. Kayembe
Ibrahima Sory Bangoura6,921I. Sory Bangoura
Bryan HeynenC7,28B. Heynen
Junya Ito6,610J. Ito
Jeppe Erenbjerg7,711J. Erenbjerg
Ayumu Yokoyama7,230A. Yokoyama
Rafiu Durosinmi7,317R. Durosinmi

Rezerve - Antwerp

81Niels Devalckeneer
17Semm Renders
44Maxime Busi
25Modibo Fofana59'umesto X. Dierckx6,7
33Snayder Porozo65'umesto L. Schelfhout6,2
16Louie Van Gelder78'umesto C. Scott
77Ibrahim Salah46'umesto L. Narh6,9
80Carlos Mejia46'umesto A. Valencia6,3
11Geoffry Hairemans

Rezerve - Genk

26Tobias Lawal
19Yaimar Medina
32Noah Adedeji-Sternberg
20Kevin Amaro
24Nikolas Sattlberger90'umesto J. Ito
38Daan Heymans75'umesto J. Erenbjerg78'
33Jerry Afriyie69'umesto A. Yokoyama6,9
23Aaron Bibout69'umesto R. Durosinmi70'7,2
29Robin Mirisola

Statistika meča

AntwerpGenk
47%Posed lopte53%
5Korneri4
0Žuti kartoni2
15Ukupno šuteva11
6Šutevi u okvir gola7
7Šutevi pored gola1
10Šutevi iz kaznenog prostora7
5Šutevi izvan kaznenog prostora4
2Blokirani šutevi3
15Prekršaji15
1Ofsajdi2
3Odbrane golmana2
376Ukupno dodavanja440
303Tačna dodavanja340
81%Preciznost dodavanja77%

Poređenje timova

AntwerpAntwerp
GenkGenk
1578Elo ocena 1689
1,32Napad 1,34
1,35Odbrana 2,08
42%Procenat pogodaka 59%
10,9Šutevi po meču 19,5
3,3Šutevi u okvir gola 5,0
3,6Korneri po meču 7,4
3,8Kartoni po meču 3,1

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol40% u međusobnim mečevima

Tendencije toka meča

AntwerpAntwerp
  • Nerešeno na poluvremenu u 80% mečeva
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj
GenkGenk
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (0,9 naspram 0,4 u drugom)

Međusobni mečevi

Poslednjih 10 međusobnih mečeva, sva takmičenja

AntwerpAntwerp2Pobede · 20%
Nerešeno440%
GenkGenk4Pobede · 40%
1,9Prosek golova
40%Oba tima dala gol4 od 10
30%3+ gola3 od 10

Prethodni međusobni mečevi

Jupiler Pro League19.05.2026.
GenkAntwerp
00
Jupiler Pro League03.04.2026.
AntwerpGenk
12
Jupiler Pro League07.12.2025.
AntwerpGenk
30
Jupiler Pro League03.08.2025.
GenkAntwerp
11
Jupiler Pro League27.04.2025.
GenkAntwerp
01
Jupiler Pro League23.04.2025.
AntwerpGenk
11
Jupiler Pro League26.12.2024.
AntwerpGenk
22
Jupiler Pro League03.11.2024.
GenkAntwerp
20
Jupiler Pro League20.05.2024.
GenkAntwerp
10
Jupiler Pro League06.04.2024.
AntwerpGenk
01

Skorašnja forma

AntwerpAntwerp
5P2N3I
15.08.2026.
KortrijkAntwerp
03
P
09.08.2026.
AntwerpSK Beveren
21
P
02.08.2026.
Leyton OrientAntwerp
21
I
01.08.2026.
MillwallAntwerp
10
I
25.07.2026.
AntwerpK. Lierse S.K.
11
N
24.07.2026.
AntwerpOlympiakos Piraeus
30
P
19.07.2026.
Sporting HasseltAntwerp
02
P
11.07.2026.
VfL BochumAntwerp
10
I
23.05.2026.
AntwerpKVC Westerlo
20
P
19.05.2026.
GenkAntwerp
00
N
GenkGenk
5P0N5I
15.08.2026.
GenkKVC Westerlo
32
P
09.08.2026.
Zulte WaregemGenk
21
I
02.08.2026.
GenkTwente
21
P
01.08.2026.
GenkFC OSS
31
P
29.07.2026.
Bayer LeverkusenGenk
40
I
22.07.2026.
AZ AlkmaarGenk
40
I
18.07.2026.
FalkirkGenk
10
I
17.07.2026.
MotherwellGenk
34
P
11.07.2026.
Fortuna SittardGenk
21
I
08.07.2026.
GenkSK Beveren
21
P

Profil sudije

Jasper Vergoote171 utakmica

3,93Kartoni po utakmici
3,68Žuti kartoni po utakmici
0,24Crveni kartoni po utakmici
21,8Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Jasper Vergoote3,93
Druge sudije4,22

Kartoni po utakmici: 3,93, što je 0,29 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,22).

Kartoni su iz 148 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Jupiler Pro League 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Club Brugge KVClub Brugge KV1090126:8+1827PPPPP
2CharleroiCharleroi1190226:13+1327PPIPP
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1082029:7+2226PPNPP
4GentGent1081119:6+1325IPPPN
5AnderlechtAnderlecht1061313:11+219PIPPP
6GenkGenk1043318:14+415IPPIN
7Standard LiegeStandard Liege1143418:16+215PNIII
8Lommel UnitedLommel United1043313:11+215PNPNI
9KVC WesterloKVC Westerlo1142526:30-414IINPP
10OH LeuvenOH Leuven1133512:17-512PPNNP
11KV MechelenKV Mechelen1133513:20-712IPPPN
12Zulte WaregemZulte Waregem1032512:16-411IIIII
13AntwerpAntwerp1031616:22-610IPIII
14SK BeverenSK Beveren1131713:23-1010IINII
15St. TruidenSt. Truiden1022618:21-38IIIII
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1021713:23-107IPIIP
17Cercle BruggeCercle Brugge1013613:22-96PIIIN
18KortrijkKortrijk101184:22-184INIPI
#TimOUGB
1Club Brugge KVClub Brugge KV1026:827
2CharleroiCharleroi1126:1327
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1029:726
4GentGent1019:625
5AnderlechtAnderlecht1013:1119
6GenkGenk1018:1415
7Standard LiegeStandard Liege1118:1615
8Lommel UnitedLommel United1013:1115
9KVC WesterloKVC Westerlo1126:3014
10OH LeuvenOH Leuven1112:1712
11KV MechelenKV Mechelen1113:2012
12Zulte WaregemZulte Waregem1012:1611
13AntwerpAntwerp1016:2210
14SK BeverenSK Beveren1113:2310
15St. TruidenSt. Truiden1018:218
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1013:237
17Cercle BruggeCercle Brugge1013:226
18KortrijkKortrijk104:224
Liga šampionaLiga EvropeLiga konferencijeIspadanje

O prognozi Antwerp - Genk

Prognoze za ovaj meč takmičenja Jupiler Pro League zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Antwerp i Genk na tabeli takmičenja Jupiler Pro League

Na tabeli takmičenja Jupiler Pro League tim Genk je na 6. mestu, a tim Antwerp na 13., sa 5 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Antwerp 16:22, tim Genk 18:14. Ceo poredak je na stranici Jupiler Pro League tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Genk je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.