Prognoza: Genk - SK Beveren

Genk
4-0
Završeno
PV 3-0
SK Beveren
Cegeka Arena, Genk·Bert Verbeke, Netherlands 28.08.2026.
GenkGenk
4-0
Završeno
SK BeverenSK Beveren

AI najbolji izbor

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

Kvalitet podataka
Potpun
Važnost meča
4,6 / 10
Analiza vrednosti
54%Pouzd.
Korneri domaćina
Manje od 5,5 kornera domaćina
1,93
SignalNEUTRALANModel60%IznenađenjeSrednjeRazlika+5,9%
Odmor - Genk
6 dana
Odmor - SK Beveren
6 dana

Genk - SK Beveren: rezultat u kontekstu

Tim Genk je pobedio tim SK Beveren rezultatom 4:0 u takmičenju Jupiler Pro League, 28. avg 2026. Oba tima su ušla u meč sa sličnom skorašnjom formom.

U 4 međusobna meča palo je u proseku 2,3 golova, a oba tima su dala gol u 3 od njih. Sudija Bert Verbeke u proseku pokazuje 3,52 kartona po meču, 0,89 manje od drugih sudija u istim takmičenjima.

Prognoze za meč

Konačan ishod
1
57%1,47
X
21%4,50
2
22%5,90
Dupla šansa
1X
78%1,12
X2
43%2,60
Oba tima daju gol
Da
55%1,60
Ne
45%2,23
Golovi
Projektovani golovi: 1,5 + 1,11 = 2,61
Više od 1,5
75%1,14
Više od 2,5
50%1,49
Više od 3,5
27%2,21
Manje od 1,5
25%5,40
Manje od 2,5
50%2,60
Manje od 3,5
73%1,67
Korneri
Projektovani korneri: 5,6 + 4,1 = 9,7
Više od 8,5
64%1,50
Više od 9,5
52%1,88
Više od 10,5
41%2,34
Manje od 8,5
36%2,38
Manje od 9,5
48%1,83
Manje od 10,5
59%1,52
Kartoni
Projektovani kartoni: 1,8 + 1,9 = 3,7
Više od 3,5
46%1,72
Više od 4,5
22%2,45
Manje od 3,5
54%2,05
Manje od 4,5
78%1,47

Događaji na meču

9'R. Durosinmi(Penal)
19'J. Ito
29'Y. GomisPrekršaj
43'J. KongoloAsistencija: J. Erenbjerg
46'F. Slegers ULAZJ. Margaritha izlazi
46'C. Bruls ULAZC. Conde izlazi
46'K. Abrahams ULAZE. Kabore izlazi
71'J. Erenbjerg ULAZD. Heymans izlazi
71'A. Yokoyama ULAZN. Adedeji-Sternberg izlazi
72'R. Durosinmi ULAZA. Bibout izlazi
74'J. KayembeAsistencija: N. Adedeji-Sternberg
77'J. Kayembe ULAZY. Medina izlazi
78'B. Godeau ULAZJ. Robatsch izlazi
85'Z. El Ouahdi ULAZK. Amaro izlazi

Sastavi

Genk
4-2-3-1Trener: Jess Thorup
SK Beveren
4-2-3-1Trener: Tim Bakens
Prosečna ocena7,82
Prosečna ocena6,28
Lucca Brughmans7,228L. Brughmans
Zakaria El Ouahdi8,277Z. El Ouahdi
Matte Smets8,26M. Smets
Josue Ndenge Kongolo9,344J. Ndenge Kongolo
Joris Kayembe8,918J. Kayembe
Ibrahima Sory Bangoura6,621I. Sory Bangoura
Bryan HeynenC8,08B. Heynen
Junya Ito8,510J. Ito
Jeppe Erenbjerg6,911J. Erenbjerg
Ayumu Yokoyama6,930A. Yokoyama
Rafiu Durosinmi7,317R. Durosinmi
Johannes Schenk5,91J. Schenk
Laurent JansC5,921L. Jans
Yoni Gomis5,935Y. Gomis
Bruno Godeau6,231B. Godeau
Christophe Janssens6,54C. Janssens
Sieben Dewaele6,918S. Dewaele
Ferre Slegers6,08F. Slegers
Kurt Abrahams6,334K. Abrahams
Christian Brüls5,922C. Brüls
Chris Lokesa6,25C. Lokesa
Lennart Mertens6,592L. Mertens

Rezerve - Genk

32Noah Adedeji-Sternberg71'umesto A. Yokoyama
38Daan Heymans71'umesto J. Erenbjerg
23Aaron Bibout72'umesto R. Durosinmi
26Tobias Lawal
19Yaimar Medina77'umesto J. Kayembe
20Kevin Amaro85'umesto Z. El Ouahdi
24Nikolas Sattlberger
33Jerry Afriyie
29Robin Mirisola

Rezerve - SK Beveren

17Jearl Margaritha46'umesto F. Slegers6,3
44Cheick Oumar Condé46'umesto C. Bruls6,9
9Moise Kaboré46'umesto K. Abrahams6,5
84Josua Lusamba Tshiolola
48Jannik Thomas Robatsch78'umesto B. Godeau
2Dominic Thompson
14Léandre Kuavita
10Guillaume De Schryver
6Dante Rigo

Statistika meča

GenkSK Beveren
49%Posed lopte51%
3Korneri9
0Žuti kartoni1
12Ukupno šuteva13
7Šutevi u okvir gola1
3Šutevi pored gola3
10Šutevi iz kaznenog prostora7
2Šutevi izvan kaznenog prostora6
2Blokirani šutevi9
7Prekršaji4
0Ofsajdi1
1Odbrane golmana3
532Ukupno dodavanja517
466Tačna dodavanja451
88%Preciznost dodavanja87%

Poređenje timova

GenkGenk
SK BeverenSK Beveren
1689Elo ocena 1607
1,34Napad 1,65
2,08Odbrana 0,53
59%Procenat pogodaka 17%
19,5Šutevi po meču 10,6
5,0Šutevi u okvir gola 4,2
7,4Korneri po meču 6,9
3,1Kartoni po meču 2,5

AI uvidi

📈Trend oba tima daju gol75% u međusobnim mečevima

Tendencije toka meča

GenkGenk
  • Vodi na poluvremenu u 60% mečeva
  • Kreće snažno - postiže više u prvom poluvremenu (0,9 naspram 0,4 u drugom)
SK BeverenSK Beveren
  • Sklonost preokretu: nadoknađuje zaostatak sa poluvremena u 33% slučajeva
  • Postiže više u drugom poluvremenu (1,1 naspram 0,5 u prvom)
  • Prima više u drugom poluvremenu - može posustati pred kraj

Međusobni mečevi

Poslednja 4 međusobna meča, sva takmičenja

GenkGenk2Pobede · 50%
Nerešeno250%
SK BeverenSK Beveren0Pobede · 0%
2,3Prosek golova
75%Oba tima dala gol3 od 4
25%3+ gola1 od 4

Prethodni međusobni mečevi

Friendlies Clubs08.07.2026.
GenkSK Beveren
21
Cup30.10.2024.
SK BeverenGenk
02
Jupiler Pro League27.12.2020.
GenkSK Beveren
11
Jupiler Pro League03.10.2020.
SK BeverenGenk
11

Skorašnja forma

GenkGenk
4P1N5I
22.08.2026.
AntwerpGenk
44
N
15.08.2026.
GenkKVC Westerlo
32
P
09.08.2026.
Zulte WaregemGenk
21
I
02.08.2026.
GenkTwente
21
P
01.08.2026.
GenkFC OSS
31
P
29.07.2026.
Bayer LeverkusenGenk
40
I
22.07.2026.
AZ AlkmaarGenk
40
I
18.07.2026.
FalkirkGenk
10
I
17.07.2026.
MotherwellGenk
34
P
11.07.2026.
Fortuna SittardGenk
21
I
SK BeverenSK Beveren
5P0N5I
22.08.2026.
Zulte WaregemSK Beveren
40
I
16.08.2026.
SK BeverenAnderlecht
10
P
09.08.2026.
AntwerpSK Beveren
21
I
01.08.2026.
SK BeverenFC Eindhoven
10
P
25.07.2026.
MVVSK Beveren
34
P
11.07.2026.
GentSK Beveren
40
I
08.07.2026.
GenkSK Beveren
21
I
04.07.2026.
KSK BeverenSK Beveren
18
P
01.07.2026.
PAOKSK Beveren
41
I
17.04.2026.
Seraing UnitedSK Beveren
12
P

Profil sudije

Bert Verbeke55 utakmica

3,52Kartoni po utakmici
3,42Žuti kartoni po utakmici
0,10Crveni kartoni po utakmici
22,3Faulovi po utakmici

Poređenje sa drugim sudijama

Bert Verbeke3,52
Druge sudije4,41

Kartoni po utakmici: 3,52, što je 0,89 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,41).

Kartoni su iz 50 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Kompletna statistika sudije

Tabela lige

Jupiler Pro League 2026
#TimOUPNIGGRBForma
1Club Brugge KVClub Brugge KV1090126:8+1827PPPPP
2CharleroiCharleroi1190226:13+1327PPIPP
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1082029:7+2226PPNPP
4GentGent1081119:6+1325IPPPN
5AnderlechtAnderlecht1061313:11+219PIPPP
6Lommel UnitedLommel United1144315:13+216NPNPN
7GenkGenk1043318:14+415IPPIN
8Standard LiegeStandard Liege1143418:16+215PNIII
9KVC WesterloKVC Westerlo1142526:30-414IINPP
10OH LeuvenOH Leuven1133512:17-512PPNNP
11KV MechelenKV Mechelen1133513:20-712IPPPN
12Zulte WaregemZulte Waregem1032512:16-411IIIII
13AntwerpAntwerp1132618:24-611NIPII
14SK BeverenSK Beveren1131713:23-1010IINII
15Cercle BruggeCercle Brugge1123614:22-89PPIII
16St. TruidenSt. Truiden1022618:21-38IIIII
17RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1121813:24-117IIPII
18KortrijkKortrijk101184:22-184INIPI
#TimOUGB
1Club Brugge KVClub Brugge KV1026:827
2CharleroiCharleroi1126:1327
3Union St. GilloiseUnion St. Gilloise1029:726
4GentGent1019:625
5AnderlechtAnderlecht1013:1119
6Lommel UnitedLommel United1115:1316
7GenkGenk1018:1415
8Standard LiegeStandard Liege1118:1615
9KVC WesterloKVC Westerlo1126:3014
10OH LeuvenOH Leuven1112:1712
11KV MechelenKV Mechelen1113:2012
12Zulte WaregemZulte Waregem1012:1611
13AntwerpAntwerp1118:2411
14SK BeverenSK Beveren1113:2310
15Cercle BruggeCercle Brugge1114:229
16St. TruidenSt. Truiden1018:218
17RAAL La LouvièreRAAL La Louvière1113:247
18KortrijkKortrijk104:224
Liga šampionaLiga EvropeLiga konferencijeIspadanje

O prognozi Genk - SK Beveren

Prognoze za ovaj meč takmičenja Jupiler Pro League zasnivaju se na Elo oceni timova, skorašnjoj formi, podacima o golovima i međusobnim mečevima i ažuriraju se kako pristižu novi podaci pre početka.

Kako čitati ove prognoze

Svaki procenat prikazuje verovatnoću tog ishoda izračunatu od strane modela. Iznad 65% ukazuje na snažnu statističku pouzdanost; 45-65% odražava izjednačen, otvoren meč; ispod 45% znači da je ishod statistički manje verovatan. Svi podaci služe isključivo u informativne i zabavne svrhe.

Genk i SK Beveren na tabeli takmičenja Jupiler Pro League

Na tabeli takmičenja Jupiler Pro League tim Genk je na 7. mestu, a tim SK Beveren na 14., sa 5 bodova razlike. Gol-razlika u prvenstvu do sada: tim Genk 18:14, tim SK Beveren 13:23. Ceo poredak je na stranici Jupiler Pro League tabela 2026.

Ključni faktori za ovaj meč

Genk je vodio na poluvremenu u 60% skorašnjih mečeva. Ova prognoza zasnovana je na kompletnom skupu podataka o skorašnjoj formi oba tima.

Sve prognoze generišu statistički modeli i modeli mašinskog učenja, isključivo u informativne i zabavne svrhe. One nisu zagarantovane i ne predstavljaju finansijski savet niti savet za klađenje.