
Birinci Dasta statistika 2026
BTTS statistika - Birinci Dasta
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 100% | |
| 2 | 7 | 5 | 71% | |
| 3 | 7 | 4 | 57% | |
| 4 | 7 | 4 | 57% | |
| 5 | 7 | 4 | 57% | |
| 6 | 7 | 4 | 57% | |
| 7 | 6 | 3 | 50% | |
| 8 | 7 | 3 | 43% | |
| 9 | 7 | 3 | 43% | |
| 10 | 6 | 1 | 17% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Birinci Dasta
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 86% | |
| 2 | 7 | 6 | 86% | |
| 3 | 6 | 5 | 83% | |
| 4 | 7 | 5 | 71% | |
| 5 | 7 | 5 | 71% | |
| 6 | 7 | 4 | 57% | |
| 7 | 7 | 3 | 43% | |
| 8 | 7 | 3 | 43% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | |
| 10 | 7 | 1 | 14% |
Sačuvane mreže - Birinci Dasta
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 67% | 17% | |
| 2 | 7 | 3 | 43% | 0% | |
| 3 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 4 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 5 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 6 | 7 | 1 | 14% | 14% | |
| 7 | 7 | 1 | 14% | 29% | |
| 8 | 7 | 1 | 14% | 43% | |
| 9 | 7 | 0 | 0% | 57% | |
| 10 | 7 | 0 | 0% | 0% |
Golovi po meču - Birinci Dasta
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,00 | 2,14 | 4,14 | |
| 2 | 7 | 1,00 | 3,14 | 4,14 | |
| 3 | 7 | 2,71 | 0,86 | 3,57 | |
| 4 | 6 | 0,83 | 2,33 | 3,17 | |
| 5 | 7 | 0,57 | 2,57 | 3,14 | |
| 6 | 7 | 2,00 | 1,14 | 3,14 | |
| 7 | 6 | 2,33 | 0,33 | 2,67 | |
| 8 | 7 | 1,86 | 0,71 | 2,57 | |
| 9 | 7 | 1,43 | 1,00 | 2,43 | |
| 10 | 7 | 0,71 | 1,14 | 1,86 |
Birinci Dasta 2026: najvažnije brojke
Odigrana su 34 meča sezone 2026 takmičenja Birinci Dasta, sa 3,09 golova po meču. Oba tima su dala gol na 56% tih mečeva, a na 59% je palo tri ili više golova.
Tim Şimal ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 100%. Tim Xankəndi FK igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 14% njih. Tim Şahdağ najčešće čuva mrežu, na 67% mečeva.
Domaćini postižu 1,79 golova po meču, a gosti 1,29. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Birinci Dasta, a prognoze mečeva na stranici Birinci Dasta prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.