Carioca C statistika 2026

BrazilBrazilLiga2026

Na osnovu 25 završenih mečeva sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Carioca C poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Carioca C

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1Campos AACampos AA5480%
2CAAC BrasilCAAC Brasil4375%
3Uniao CentralUniao Central3267%
4Cardoso MoreiraCardoso Moreira7457%
5Tigres do BrasilTigres do Brasil4250%
6EC ResendeEC Resende3133%
7BúziosBúzios7229%
8Uni SouzaUni Souza4125%
9Barra MansaBarra Mansa5120%
10Barcelona RJBarcelona RJ300%
11Brescia ClubeBrescia Clube300%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Carioca C

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1Uniao CentralUniao Central33100%
2Campos AACampos AA5480%
3CAAC BrasilCAAC Brasil4375%
4Tigres do BrasilTigres do Brasil4375%
5Cardoso MoreiraCardoso Moreira7457%
6BúziosBúzios7343%
7Barra MansaBarra Mansa5240%
8Barcelona RJBarcelona RJ3133%
9Uni SouzaUni Souza4125%
10Brescia ClubeBrescia Clube300%
11EC ResendeEC Resende300%

Sačuvane mreže - Carioca C

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1Uni SouzaUni Souza4375%50%
2BúziosBúzios7457%14%
3Tigres do BrasilTigres do Brasil4250%25%
4Cardoso MoreiraCardoso Moreira7343%14%
5Barra MansaBarra Mansa5240%80%
6Barcelona RJBarcelona RJ3133%67%
7Brescia ClubeBrescia Clube3133%100%
8EC ResendeEC Resende3133%33%
9Campos AACampos AA5120%20%
10CAAC BrasilCAAC Brasil400%25%
11Uniao CentralUniao Central300%33%

Golovi po meču - Carioca C

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Uniao CentralUniao Central31,672,334,00
2Tigres do BrasilTigres do Brasil42,501,253,75
3Barcelona RJBarcelona RJ30,673,003,67
4Campos AACampos AA51,601,803,40
5CAAC BrasilCAAC Brasil41,252,003,25
6BúziosBúzios72,140,712,86
7Cardoso MoreiraCardoso Moreira71,860,712,57
8Barra MansaBarra Mansa50,401,401,80
9EC ResendeEC Resende31,000,671,67
10Uni SouzaUni Souza40,750,751,50
11Brescia ClubeBrescia Clube30,001,001,00

Carioca C 2026: najvažnije brojke

Odigrano je 25 mečeva sezone 2026 takmičenja Carioca C, sa 2,76 golova po meču. Oba tima su dala gol na 44% tih mečeva, a na 52% je palo tri ili više golova.

Tim Campos AA ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 80%. Na mečevima tima Uniao Central pada najviše golova: tri ili više na 100% mečeva. Tim Uni Souza najčešće čuva mrežu, na 75% mečeva.

Domaćini postižu 1,32 golova po meču, a gosti 1,44. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Carioca C, a prognoze mečeva na stranici Carioca C prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.