Copa Paulista statistika 2026

BrazilBrazilKup2026

Na osnovu 70 završenih mečeva sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Copa Paulista poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Copa Paulista

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1NoroesteNoroeste10770%
2União São JoãoUnião São João14857%
3EC São BernardoEC São Bernardo8450%
4LinenseLinense8450%
5PaulistaPaulista8450%
6MaríliaMarília6350%
7XV de PiracicabaXV de Piracicaba6350%
8Grêmio PrudenteGrêmio Prudente12542%
9São José ECSão José EC12542%
10Primavera SPPrimavera SP10440%
11Bandeirante SPBandeirante SP8338%
12JuventusJuventus8338%
13OesteOeste6233%
14São CaetanoSão Caetano8225%
15ComercialComercial10220%
16Santo AndréSanto André6117%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Copa Paulista

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1Primavera SPPrimavera SP10660%
2Grêmio PrudenteGrêmio Prudente12650%
3EC São BernardoEC São Bernardo8450%
4LinenseLinense8450%
5PaulistaPaulista8450%
6São CaetanoSão Caetano8450%
7NoroesteNoroeste10440%
8Bandeirante SPBandeirante SP8338%
9JuventusJuventus8338%
10São José ECSão José EC12433%
11MaríliaMarília6233%
12OesteOeste6233%
13União São JoãoUnião São João14429%
14ComercialComercial10220%
15Santo AndréSanto André6117%
16XV de PiracicabaXV de Piracicaba6117%

Sačuvane mreže - Copa Paulista

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1Santo AndréSanto André6467%33%
2São José ECSão José EC12650%33%
3Primavera SPPrimavera SP10550%20%
4LinenseLinense8450%25%
5União São JoãoUnião São João14643%21%
6Grêmio PrudenteGrêmio Prudente12542%33%
7ComercialComercial10440%50%
8XV de PiracicabaXV de Piracicaba6233%33%
9Bandeirante SPBandeirante SP8225%50%
10EC São BernardoEC São Bernardo8225%25%
11JuventusJuventus8225%38%
12PaulistaPaulista8225%25%
13São CaetanoSão Caetano8225%75%
14MaríliaMarília6117%33%
15OesteOeste6117%50%
16NoroesteNoroeste10110%30%

Golovi po meču - Copa Paulista

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Primavera SPPrimavera SP102,200,803,00
2EC São BernardoEC São Bernardo81,751,253,00
3São CaetanoSão Caetano80,252,632,88
4PaulistaPaulista81,001,752,75
5NoroesteNoroeste101,301,402,70
6LinenseLinense81,750,882,63
7Grêmio PrudenteGrêmio Prudente121,331,172,50
8OesteOeste60,671,832,50
9JuventusJuventus81,500,882,38
10ComercialComercial101,001,202,20
11MaríliaMarília60,671,502,17
12Bandeirante SPBandeirante SP81,001,132,13
13União São JoãoUnião São João141,070,791,86
14São José ECSão José EC121,250,581,83
15XV de PiracicabaXV de Piracicaba60,671,001,67
16Santo AndréSanto André60,670,831,50

Copa Paulista 2026: najvažnije brojke

Odigrano je 70 mečeva sezone 2026 takmičenja Copa Paulista, sa 2,36 golova po meču. Oba tima su dala gol na 43% tih mečeva, a na 39% je palo tri ili više golova.

Tim Noroeste ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 70%. Na mečevima tima Primavera SP pada najviše golova: tri ili više na 60% mečeva. Tim Santo André najčešće čuva mrežu, na 67% mečeva.

Domaćini postižu 1,46 golova po meču, a gosti 0,90. Prognoze mečeva su na stranici Copa Paulista prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.