Maranhense - 2 statistika 2026

BrazilBrazilLiga2026

Na osnovu 38 završenih mečeva sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Maranhense - 2 poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Maranhense - 2

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1TupanTupan6467%
2Lago VerdeLago Verde8450%
3PinheiroPinheiro8450%
4ExpressinhoExpressinho6350%
5BalsasBalsas4250%
6VianaViana4250%
7Sao LuisSao Luis7343%
8São José MASão José MA5240%
9Timon MATimon MA8338%
10CordinoCordino6233%
11AraiosesAraioses9222%
12Americano BacabalAmericano Bacabal5120%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Maranhense - 2

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1VianaViana4375%
2Lago VerdeLago Verde8563%
3Americano BacabalAmericano Bacabal5360%
4ExpressinhoExpressinho6350%
5TupanTupan6350%
6São José MASão José MA5240%
7PinheiroPinheiro8338%
8Sao LuisSao Luis7229%
9BalsasBalsas4125%
10CordinoCordino6117%
11Timon MATimon MA8113%
12AraiosesAraioses9111%

Sačuvane mreže - Maranhense - 2

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1AraiosesAraioses9778%11%
2Lago VerdeLago Verde8450%0%
3Timon MATimon MA8450%25%
4CordinoCordino6233%50%
5Sao LuisSao Luis7229%29%
6PinheiroPinheiro8225%38%
7VianaViana4125%50%
8Americano BacabalAmericano Bacabal5120%60%
9ExpressinhoExpressinho6117%33%
10TupanTupan6117%33%
11São José MASão José MA500%60%
12BalsasBalsas400%50%

Golovi po meču - Maranhense - 2

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Lago VerdeLago Verde83,000,753,75
2VianaViana40,503,253,75
3ExpressinhoExpressinho61,171,833,00
4TupanTupan61,002,003,00
5Americano BacabalAmericano Bacabal50,601,802,40
6São José MASão José MA50,801,602,40
7Sao LuisSao Luis71,430,862,29
8BalsasBalsas40,751,502,25
9PinheiroPinheiro80,881,132,00
10Timon MATimon MA81,380,501,88
11CordinoCordino60,671,001,67
12AraiosesAraioses91,220,221,44

Maranhense - 2 2026: najvažnije brojke

Odigrano je 38 mečeva sezone 2026 takmičenja Maranhense - 2, sa 2,42 golova po meču. Oba tima su dala gol na 42% tih mečeva, a na 37% je palo tri ili više golova.

Tim Tupan ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 67%. Na mečevima tima Viana pada najviše golova: tri ili više na 75% mečeva. Tim Araioses igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 11% njih. Tim Araioses najčešće čuva mrežu, na 78% mečeva.

Domaćini postižu 1,34 golova po meču, a gosti 1,08. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Maranhense - 2, a prognoze mečeva na stranici Maranhense - 2 prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.