Paraense statistika 2026

BrazilBrazilLiga2026

Na osnovu 44 završena meča sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Paraense poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Paraense

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1RemoRemo10770%
2Amazônia PAAmazônia PA6467%
3Bragantino PABragantino PA6467%
4CametáCametá8450%
5Sao Raimundo PASao Raimundo PA6350%
6Águia de MarabáÁguia de Marabá7343%
7Capitao PocoCapitao Poco7343%
8Sao FranciscoSao Francisco6233%
9PaysanduPaysandu10330%
10Santa RosaSanta Rosa7114%
11Tuna LusoTuna Luso7114%
12CastanhalCastanhal8113%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Paraense

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1Amazônia PAAmazônia PA6467%
2RemoRemo10550%
3Capitao PocoCapitao Poco7343%
4CametáCametá8338%
5Bragantino PABragantino PA6233%
6Sao FranciscoSao Francisco6233%
7Sao Raimundo PASao Raimundo PA6233%
8Águia de MarabáÁguia de Marabá7229%
9PaysanduPaysandu10220%
10Santa RosaSanta Rosa7114%
11Tuna LusoTuna Luso7114%
12CastanhalCastanhal8113%

Sačuvane mreže - Paraense

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1PaysanduPaysandu10550%30%
2CastanhalCastanhal8450%50%
3Águia de MarabáÁguia de Marabá7343%14%
4Tuna LusoTuna Luso7343%43%
5CametáCametá8338%25%
6Sao FranciscoSao Francisco6233%67%
7RemoRemo10330%20%
8Capitao PocoCapitao Poco7229%29%
9Santa RosaSanta Rosa7229%57%
10Amazônia PAAmazônia PA6117%17%
11Bragantino PABragantino PA6117%17%
12Sao Raimundo PASao Raimundo PA6117%50%

Golovi po meču - Paraense

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Amazônia PAAmazônia PA61,171,833,00
2Águia de MarabáÁguia de Marabá71,291,142,43
3RemoRemo101,401,002,40
4CametáCametá81,500,882,38
5Sao Raimundo PASao Raimundo PA61,001,332,33
6Capitao PocoCapitao Poco71,291,002,29
7Bragantino PABragantino PA61,001,172,17
8PaysanduPaysandu101,400,602,00
9Tuna LusoTuna Luso70,571,432,00
10Santa RosaSanta Rosa70,571,291,86
11Sao FranciscoSao Francisco60,670,831,50
12CastanhalCastanhal80,630,751,38

Paraense 2026 u brojkama: poređenje timova

Odigrana su 44 meča sezone 2026 takmičenja Paraense, sa 2,14 golova po meču. Oba tima su dala gol na 41% tih mečeva, a na 32% je palo tri ili više golova.

Oba tima najčešće daju gol na mečevima tima Remo: na 70% njih. Na mečevima tima Amazônia PA pada najviše golova: tri ili više na 67% mečeva. Tim Castanhal igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 13% njih.

Domaćini postižu 1,30 golova po meču, a gosti 0,84. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Paraense, a prognoze mečeva na stranici Paraense prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.