Third League - Southwest statistika 2026

BugarskaBugarskaLiga2026

Na osnovu 128 završenih mečeva sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Third League - Southwest poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Third League - Southwest

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1Septemvri SimitliSeptemvri Simitli141179%
2BelasitsaBelasitsa151173%
3Natsional SofiaNatsional Sofia14964%
4Strumska SlavaStrumska Slava13862%
5Chavdar EtropoleChavdar Etropole15960%
6Slivnishki geroySlivnishki geroy15960%
7Septemvri Sofia IISeptemvri Sofia II12758%
8OborishteOborishte14857%
9Pirin RazlogPirin Razlog15853%
10BanskoBansko14750%
11Botev IhtimanBotev Ihtiman14750%
12KyustendilKyustendil14750%
13Levski Sofia IILevski Sofia II14750%
14Slavia Sofia IISlavia Sofia II15747%
15CSKA Sofia IIICSKA Sofia III14643%
16KostinbrodKostinbrod14536%
17Balkan BotevgradBalkan Botevgrad15533%
18FK Minyor PernikFK Minyor Pernik15533%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Third League - Southwest

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1BanskoBansko141179%
2Strumska SlavaStrumska Slava131077%
3Chavdar EtropoleChavdar Etropole151173%
4Pirin RazlogPirin Razlog151173%
5Natsional SofiaNatsional Sofia14964%
6BelasitsaBelasitsa15960%
7Slivnishki geroySlivnishki geroy15960%
8Septemvri Sofia IISeptemvri Sofia II12758%
9KostinbrodKostinbrod14857%
10Septemvri SimitliSeptemvri Simitli14857%
11Botev IhtimanBotev Ihtiman14750%
12OborishteOborishte14750%
13FK Minyor PernikFK Minyor Pernik15747%
14Slavia Sofia IISlavia Sofia II15747%
15KyustendilKyustendil14643%
16Levski Sofia IILevski Sofia II14643%
17Balkan BotevgradBalkan Botevgrad15640%
18CSKA Sofia IIICSKA Sofia III14321%

Sačuvane mreže - Third League - Southwest

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1FK Minyor PernikFK Minyor Pernik151067%13%
2CSKA Sofia IIICSKA Sofia III14643%43%
3OborishteOborishte14643%14%
4Balkan BotevgradBalkan Botevgrad15640%27%
5Strumska SlavaStrumska Slava13538%8%
6BanskoBansko14536%14%
7KostinbrodKostinbrod14429%36%
8Slavia Sofia IISlavia Sofia II15427%27%
9Slivnishki geroySlivnishki geroy15427%27%
10KyustendilKyustendil14321%36%
11Chavdar EtropoleChavdar Etropole15320%27%
12Pirin RazlogPirin Razlog15320%27%
13Septemvri Sofia IISeptemvri Sofia II12217%25%
14Levski Sofia IILevski Sofia II14214%50%
15Natsional SofiaNatsional Sofia14214%29%
16Septemvri SimitliSeptemvri Simitli14214%14%
17Botev IhtimanBotev Ihtiman1417%43%
18BelasitsaBelasitsa1517%27%

Golovi po meču - Third League - Southwest

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Chavdar EtropoleChavdar Etropole151,202,273,47
2Pirin RazlogPirin Razlog150,802,533,33
3BanskoBansko142,001,293,29
4Natsional SofiaNatsional Sofia141,361,933,29
5BelasitsaBelasitsa151,531,673,20
6Strumska SlavaStrumska Slava131,921,233,15
7Septemvri SimitliSeptemvri Simitli141,361,713,07
8KostinbrodKostinbrod141,711,212,93
9OborishteOborishte141,930,862,79
10FK Minyor PernikFK Minyor Pernik152,270,472,73
11Slavia Sofia IISlavia Sofia II151,401,332,73
12Botev IhtimanBotev Ihtiman141,211,432,64
13Slivnishki geroySlivnishki geroy151,201,402,60
14Levski Sofia IILevski Sofia II141,141,362,50
15Septemvri Sofia IISeptemvri Sofia II121,251,172,42
16Balkan BotevgradBalkan Botevgrad151,131,202,33
17KyustendilKyustendil141,001,292,29
18CSKA Sofia IIICSKA Sofia III140,860,791,64

Third League - Southwest 2026: najvažnije brojke

Odigrano je 128 mečeva sezone 2026 takmičenja Third League - Southwest, sa 2,80 golova po meču. Oba tima su dala gol na 53% tih mečeva, a na 55% je palo tri ili više golova.

Tim Septemvri Simitli ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 79%. Na mečevima tima Bansko pada najviše golova: tri ili više na 79% mečeva. Tim CSKA Sofia III igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 21% njih. Tim FK Minyor Pernik najčešće čuva mrežu, na 67% mečeva.

Domaćini postižu 1,51 golova po meču, a gosti 1,30. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Third League - Southwest, a prognoze mečeva na stranici Third League - Southwest prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.