Gamma Ethniki - Group 5 statistika 2026

GrčkaGrčkaLiga2026

Na osnovu 30 završenih mečeva sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Gamma Ethniki - Group 5 poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Gamma Ethniki - Group 5

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1FokikosFokikos6467%
2KifissosKifissos6467%
3A. SchimatariA. Schimatari5360%
4Asteras StavrosAsteras Stavros5360%
5LamiaLamia5360%
6ThivaThiva5360%
7Katsantonis AgrafonKatsantonis Agrafon6350%
8Tamynaikos AliveriouTamynaikos Aliveriou5240%
9KarystosKarystos6117%
10Diagoras AgiasDiagoras Agias600%
11Nea ArtakiNea Artaki500%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Gamma Ethniki - Group 5

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1KifissosKifissos6583%
2Katsantonis AgrafonKatsantonis Agrafon6467%
3Asteras StavrosAsteras Stavros5360%
4LamiaLamia5360%
5ThivaThiva5360%
6FokikosFokikos6350%
7A. SchimatariA. Schimatari5240%
8Tamynaikos AliveriouTamynaikos Aliveriou5240%
9KarystosKarystos6233%
10Nea ArtakiNea Artaki5120%
11Diagoras AgiasDiagoras Agias600%

Sačuvane mreže - Gamma Ethniki - Group 5

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1Diagoras AgiasDiagoras Agias6583%50%
2Nea ArtakiNea Artaki5480%40%
3KarystosKarystos6467%17%
4A. SchimatariA. Schimatari5240%20%
5LamiaLamia5240%20%
6FokikosFokikos6233%33%
7Tamynaikos AliveriouTamynaikos Aliveriou5120%60%
8Katsantonis AgrafonKatsantonis Agrafon6117%50%
9KifissosKifissos6117%33%
10Asteras StavrosAsteras Stavros500%40%
11ThivaThiva500%40%

Golovi po meču - Gamma Ethniki - Group 5

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1KifissosKifissos62,171,503,67
2LamiaLamia51,801,203,00
3ThivaThiva50,802,203,00
4FokikosFokikos61,331,502,83
5Asteras StavrosAsteras Stavros51,201,602,80
6Tamynaikos AliveriouTamynaikos Aliveriou51,001,602,60
7Katsantonis AgrafonKatsantonis Agrafon60,502,002,50
8KarystosKarystos61,670,672,33
9A. SchimatariA. Schimatari51,200,802,00
10Nea ArtakiNea Artaki51,200,401,60
11Diagoras AgiasDiagoras Agias60,670,170,83

Gamma Ethniki - Group 5 2026: najvažnije brojke

Odigrano je 30 mečeva sezone 2026 takmičenja Gamma Ethniki - Group 5, sa 2,47 golova po meču. Oba tima su dala gol na 43% tih mečeva, a na 47% je palo tri ili više golova.

Na mečevima tima Kifissos pada najviše golova: tri ili više na 83% mečeva. Tim Diagoras Agias igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 0% njih. Tim Diagoras Agias najčešće čuva mrežu, na 83% mečeva.

Domaćini postižu 1,40 golova po meču, a gosti 1,07. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Gamma Ethniki - Group 5, a prognoze mečeva na stranici Gamma Ethniki - Group 5 prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.