Cup statistika 2026

IslandIslandKup2026

Na osnovu 72 završena meča sezone 2026, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Cup poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Cup

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1AftureldingAfturelding66100%
2FjolnirFjolnir33100%
3StjarnanStjarnan33100%
4Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik33100%
5ÁlftanesÁlftanes3267%
6ÁrbærÁrbær3267%
7IA AkranesIA Akranes3267%
8NjardvikNjardvik3267%
9SelfossSelfoss3267%
10TindastóllTindastóll3267%
11BreidablikBreidablik5360%
12ÆgirÆgir4250%
13Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik4250%
14FylkirFylkir5240%
15GrottaGrotta5240%
16GrindavikGrindavik3133%
17HaukarHaukar3133%
18HK KopavogurHK Kopavogur3133%
19ÝmirÝmir3133%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Cup

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1BreidablikBreidablik55100%
2HaukarHaukar33100%
3SelfossSelfoss33100%
4StjarnanStjarnan33100%
5Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik33100%
6ÝmirÝmir33100%
7AftureldingAfturelding6583%
8ÆgirÆgir4375%
9Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik4375%
10ÁlftanesÁlftanes3267%
11ÁrbærÁrbær3267%
12FjolnirFjolnir3267%
13HK KopavogurHK Kopavogur3267%
14IA AkranesIA Akranes3267%
15NjardvikNjardvik3267%
16TindastóllTindastóll3267%
17FylkirFylkir5240%
18GrottaGrotta5240%
19GrindavikGrindavik300%

Sačuvane mreže - Cup

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1GrindavikGrindavik3267%33%
2ÝmirÝmir3267%0%
3FylkirFylkir5360%0%
4GrottaGrotta5360%0%
5BreidablikBreidablik5240%0%
6ÁrbærÁrbær3133%0%
7HaukarHaukar3133%33%
8HK KopavogurHK Kopavogur3133%33%
9IA AkranesIA Akranes3133%0%
10NjardvikNjardvik3133%0%
11SelfossSelfoss3133%0%
12ÆgirÆgir4125%25%
13Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik4125%25%
14AftureldingAfturelding600%0%
15ÁlftanesÁlftanes300%33%
16FjolnirFjolnir300%0%
17StjarnanStjarnan300%0%
18Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik300%0%
19TindastóllTindastóll300%33%

Golovi po meču - Cup

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1ÝmirÝmir36,002,008,00
2ÁrbærÁrbær32,333,335,67
3NjardvikNjardvik32,672,335,00
4AftureldingAfturelding63,171,504,67
5ÁlftanesÁlftanes33,331,334,67
6FjolnirFjolnir32,672,004,67
7SelfossSelfoss33,671,004,67
8HK KopavogurHK Kopavogur32,671,674,33
9ÆgirÆgir42,751,254,00
10HaukarHaukar32,002,004,00
11BreidablikBreidablik53,200,603,80
12Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik32,001,673,67
13Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik42,001,503,50
14FylkirFylkir53,000,403,40
15StjarnanStjarnan31,671,673,33
16IA AkranesIA Akranes32,001,003,00
17TindastóllTindastóll32,001,003,00
18GrottaGrotta52,000,402,40
19GrindavikGrindavik31,000,331,33

Cup 2026 u brojkama: poređenje timova

Odigrana su 72 meča sezone 2026 takmičenja Cup, sa 4,58 golova po meču. Oba tima su dala gol na 63% tih mečeva, a na 78% je palo tri ili više golova.

Tim Grindavik igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 0% njih.

Domaćini postižu 2,60 golova po meču, a gosti 1,99. Prognoze mečeva su na stranici Cup prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.