
2. Division statistika 2026
BTTS statistika - 2. Division
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 83% | |
| 2 | 6 | 5 | 83% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 6 | 4 | 67% | |
| 5 | 6 | 4 | 67% | |
| 6 | 6 | 3 | 50% | |
| 7 | 6 | 3 | 50% | |
| 8 | 6 | 3 | 50% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | |
| 12 | 6 | 2 | 33% | |
| 13 | 6 | 2 | 33% | |
| 14 | 6 | 2 | 33% | |
| 15 | 6 | 1 | 17% | |
| 16 | 6 | 0 | 0% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - 2. Division
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 6 | 5 | 83% | |
| 3 | 6 | 5 | 83% | |
| 4 | 6 | 4 | 67% | |
| 5 | 6 | 4 | 67% | |
| 6 | 6 | 3 | 50% | |
| 7 | 6 | 3 | 50% | |
| 8 | 6 | 2 | 33% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | |
| 12 | 6 | 2 | 33% | |
| 13 | 6 | 2 | 33% | |
| 14 | 6 | 2 | 33% | |
| 15 | 6 | 1 | 17% | |
| 16 | 6 | 1 | 17% |
Sačuvane mreže - 2. Division
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 67% | 17% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | 17% | |
| 3 | 6 | 3 | 50% | 17% | |
| 4 | 6 | 3 | 50% | 17% | |
| 5 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 6 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 7 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 8 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | 0% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | 67% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 12 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 13 | 6 | 1 | 17% | 0% | |
| 14 | 6 | 1 | 17% | 50% | |
| 15 | 6 | 1 | 17% | 83% | |
| 16 | 6 | 0 | 0% | 17% |
Golovi po meču - 2. Division
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2,83 | 1,50 | 4,33 | |
| 2 | 6 | 1,33 | 2,33 | 3,67 | |
| 3 | 6 | 2,50 | 1,17 | 3,67 | |
| 4 | 6 | 2,83 | 0,67 | 3,50 | |
| 5 | 6 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | |
| 6 | 6 | 0,17 | 2,50 | 2,67 | |
| 7 | 6 | 0,83 | 1,67 | 2,50 | |
| 8 | 6 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | |
| 9 | 6 | 1,17 | 1,17 | 2,33 | |
| 10 | 6 | 1,33 | 0,83 | 2,17 | |
| 11 | 6 | 1,17 | 1,00 | 2,17 | |
| 12 | 6 | 0,50 | 1,67 | 2,17 | |
| 13 | 6 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | |
| 14 | 6 | 1,50 | 0,33 | 1,83 | |
| 15 | 6 | 0,67 | 1,00 | 1,67 | |
| 16 | 6 | 0,83 | 0,83 | 1,67 |
2. Division 2026 u brojkama: poređenje timova
Odigrano je 48 mečeva sezone 2026 takmičenja 2. Division, sa 2,58 golova po meču. Oba tima su dala gol na 46% tih mečeva, a na 48% je palo tri ili više golova.
Na mečevima tima Anagennisi Deryneia pada najviše golova: tri ili više na 100% mečeva.
Domaćini postižu 1,33 golova po meču, a gosti 1,25. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja 2. Division, a prognoze mečeva na stranici 2. Division prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.