
Cup statistika 2026
BTTS statistika - Cup
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 5 | 3 | 60% | |
| 6 | 4 | 2 | 50% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | |
| 11 | 3 | 1 | 33% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | |
| 13 | 4 | 1 | 25% | |
| 14 | 5 | 0 | 0% | |
| 15 | 3 | 0 | 0% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Cup
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 6 | 5 | 83% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 4 | 3 | 75% | |
| 6 | 4 | 3 | 75% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 3 | 2 | 67% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | |
| 10 | 3 | 2 | 67% | |
| 11 | 5 | 2 | 40% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | |
| 13 | 3 | 1 | 33% | |
| 14 | 3 | 1 | 33% | |
| 15 | 3 | 1 | 33% |
Sačuvane mreže - Cup
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | 0% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 7 | 4 | 2 | 50% | 25% | |
| 8 | 5 | 2 | 40% | 20% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 11 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 13 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 14 | 6 | 1 | 17% | 17% | |
| 15 | 3 | 0 | 0% | 0% |
Golovi po meču - Cup
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 1,33 | 4,00 | 5,33 | |
| 2 | 3 | 4,33 | 0,67 | 5,00 | |
| 3 | 6 | 3,33 | 1,50 | 4,83 | |
| 4 | 3 | 3,67 | 0,67 | 4,33 | |
| 5 | 3 | 3,67 | 0,33 | 4,00 | |
| 6 | 3 | 2,33 | 1,33 | 3,67 | |
| 7 | 4 | 2,50 | 1,00 | 3,50 | |
| 8 | 5 | 2,40 | 1,00 | 3,40 | |
| 9 | 3 | 2,33 | 0,67 | 3,00 | |
| 10 | 3 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | |
| 11 | 5 | 2,80 | 0,00 | 2,80 | |
| 12 | 4 | 2,00 | 0,75 | 2,75 | |
| 13 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 14 | 3 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | |
| 15 | 3 | 1,00 | 0,67 | 1,67 |
Cup 2026 u brojkama: poređenje timova
Odigrano je 55 mečeva sezone 2026 takmičenja Cup, sa 4,07 golova po meču. Oba tima su dala gol na 35% tih mečeva, a na 67% je palo tri ili više golova.
Oba tima najčešće daju gol na mečevima tima Pempininkai Gargždai: na 100% njih. Tim Kauno Žalgiris najčešće čuva mrežu, na 100% mečeva.
Domaćini postižu 0,80 golova po meču, a gosti 3,27. Prognoze mečeva su na stranici Cup prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.