2. Division - Group 1 prognoze

NorveškaNorveškaLiga2026

Statistika sezone - 2. Division - Group 1

181Odigrano
3.33Prosek golova
80%Više od 1,5
64%Više od 2,5
55%BTTS
43%Pobeda domaćina
17%Nerešeno
40%Pobeda gosta
Sva statistika timova - 2. Division - Group 1

Učinak prognoza - 2. Division - Group 1

Najbolji izbor

60%Uspeš.
43Ocenjenih najboljih izbora
1,39Prosek tržišta

Analiza vrednosti

25%Uspeš.
4Ocenjenih analiza vrednosti
1,44Prosek tržišta
2. Division - Group 1
Regular Season - 25
Regular Season - 24
ZavršenoKRAJ
43
11,69
x3,65
24,11
Izbor1x
Tržište1,20
Pouzd.75%
SignalVISOK
ZavršenoKRAJ
02
11,30
x5,30
26,93
Izbor1
Tržište1,30
Pouzd.74%
SignalDOBAR
Regular Season - 23
ZavršenoKRAJ
52
11,40
x4,75
25,50
Izbor1
Tržište1,40
Pouzd.73%
SignalDOBAR
ZavršenoKRAJ
13
19,80
x6,05
21,20
Izbor2
Tržište1,20
Pouzd.73%
SignalDOBAR
ZavršenoKRAJ
22
11,30
x5,00
27,50
Izbor1
Tržište1,30
Pouzd.72%
SignalDOBAR
Regular Season - 22
ZavršenoKRAJ
33
110,50
x6,50
21,18
Izbor2
Tržište1,18
Pouzd.80%
SignalSNAŽAN
ZavršenoKRAJ
40
11,44
x4,50
25,00
Izbor1
Tržište1,44
Pouzd.63%
SignalSOLID.
ZavršenoKRAJ
32
12,05
x3,70
22,90
Izbor1x
Tržište1,34
Pouzd.70%
SignalDOBAR
ZavršenoKRAJ
23
13,50
x3,84
21,80
Izborx2
Tržište1,25
Pouzd.67%
SignalSOLID.
Regular Season - 21
ZavršenoKRAJ
10
11,51
x4,19
24,90
Izbor1
Tržište1,51
Pouzd.63%
SignalNEUTR.
Regular Season - 20
ZavršenoKRAJ
41
11,90
x3,34
23,57
Izbor1x
Tržište1,25
Pouzd.69%
SignalSOLID.
ZavršenoKRAJ
61
11,40
x4,45
25,67
Izbor1
Tržište1,40
Pouzd.63%
SignalNEUTR.
Regular Season - 19
ZavršenoKRAJ
11
12,54
x3,31
22,44
Izbor1x
Tržište1,44
Pouzd.70%
SignalSOLID.
Regular Season - 15
ZavršenoKRAJ
40
11,21
x6,13
29,45
Izbor1
Tržište1,21
Pouzd.88%
SignalSNAŽAN
ZavršenoKRAJ
13
12,33
x3,42
22,62
Izbor1x
Tržište1,38
Pouzd.80%
SignalVISOK
Regular Season - 14
ZavršenoKRAJ
32
13,15
x3,55
21,98
Izborx2
Tržište1,28
Pouzd.76%
SignalVISOK
Regular Season - 13
ZavršenoKRAJ
01
12,00
x3,62
23,10
IzborG U3,5
Tržište1,50
Pouzd.81%
SignalSNAŽAN
ZavršenoKRAJ
35
12,02
x3,54
23,10
IzborG U3,5
Tržište1,51
Pouzd.81%
SignalSNAŽAN
Regular Season - 12
ZavršenoKRAJ
13
12,05
x3,50
23,10
IzborG U3,5
Tržište1,38
Pouzd.81%
SignalSNAŽAN

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

2. Division - Group 1 ove sezone u brojkama

Ova stranica pokriva takmičenje 2. Division - Group 1 (Norveška): prognoze za svaki meč, uz formu timova, međusobne mečeve i statistiku sezone. Trenutni poredak pogledajte u tabeli takmičenja 2. Division - Group 1.

Do sada je odigran 181 meč sezone 2026. Takmičenje 2. Division - Group 1 spada među takmičenja sa više golova koja pratimo: 3,3 golova po meču, naspram proseka od 2,9 u svim ligama. Domaćini su pobedili na 43% mečeva, uz 17% nerešenih i 40% pobeda gostiju.

Naš Najbolji izbor bio je tačan u 60% od 43 ocenjene prognoze za takmičenje 2. Division - Group 1.

Kako čitati prognoze

Svaki izbor u takmičenju 2. Division - Group 1 dolazi sa signalom pouzdanosti koji ide od neutralnog, preko solidnog, dobrog i visokog, do snažnog. Snažan signal znači da model vidi veliku i dobro potkrepljenu razliku u verovatnoći iza tog izbora; neutralan signal znači da je meč bliži bacanju novčića i da prognozi treba pristupiti opreznije. Ovo prikazujemo otvoreno kako biste svaku prognozu mogli da odmerite u odnosu na sopstveno čitanje meča, umesto da se oslanjate na jedan broj bez konteksta.