2. Division - Group 2 prognoze

NorveškaNorveškaLiga2026

Statistika sezone - 2. Division - Group 2

182Odigrano
3.56Prosek golova
84%Više od 1,5
71%Više od 2,5
63%BTTS
49%Pobeda domaćina
12%Nerešeno
39%Pobeda gosta
Sva statistika timova - 2. Division - Group 2

Učinak prognoza - 2. Division - Group 2

Najbolji izbor

68%Uspeš.
44Ocenjenih najboljih izbora
1,33Prosek tržišta

Analiza vrednosti

78%Uspeš.
9Ocenjenih analiza vrednosti
1,52Prosek tržišta
2. Division - Group 2
Regular Season - 26
ZavršenoKRAJ
30
11,19
x6,65
29,65
Izbor1
Tržište1,19
Pouzd.82%
SignalSNAŽAN
Regular Season - 25
ZavršenoKRAJ
34
15,40
x4,75
21,40
Izbor2
Tržište1,40
Pouzd.63%
SignalNEUTR.
Regular Season - 24
ZavršenoKRAJ
21
11,21
x6,20
29,05
Izbor1
Tržište1,21
Pouzd.70%
SignalDOBAR
ZavršenoKRAJ
13
11,19
x6,35
29,50
Izbor1
Tržište1,19
Pouzd.83%
SignalSNAŽAN
ZavršenoKRAJ
31
11,30
x5,15
27,11
Izbor1
Tržište1,30
Pouzd.66%
SignalSOLID.
Regular Season - 23
ZavršenoKRAJ
00
11,75
x3,98
23,60
Izbor1x
Tržište1,24
Pouzd.73%
SignalDOBAR
ZavršenoKRAJ
20
11,25
x5,50
28,00
Izbor1
Tržište1,25
Pouzd.68%
SignalSOLID.
Regular Season - 22
ZavršenoKRAJ
43
13,67
x4,03
21,71
Izborx2
Tržište1,22
Pouzd.76%
SignalVISOK
ZavršenoKRAJ
40
11,34
x4,97
26,30
Izbor1
Tržište1,34
Pouzd.66%
SignalSOLID.
ZavršenoKRAJ
12
18,12
x5,72
21,25
Izbor2
Tržište1,25
Pouzd.71%
SignalDOBAR
Regular Season - 21
ZavršenoKRAJ
22
11,18
x6,30
29,90
Izbor1
Tržište1,18
Pouzd.80%
SignalSNAŽAN
Regular Season - 20
Regular Season - 19
Regular Season - 18
ZavršenoKRAJ
05
17,00
x5,45
21,29
Izbor2
Tržište1,29
Pouzd.77%
SignalVISOK
ZavršenoKRAJ
42
11,34
x4,76
26,46
Izbor1
Tržište1,34
Pouzd.67%
SignalSOLID.
Regular Season - 17
ZavršenoKRAJ
21
11,21
x6,40
28,50
Izbor1
Tržište1,21
Pouzd.85%
SignalSNAŽAN
Regular Season - 11
ZavršenoKRAJ
33
11,65
x4,15
24,08
Izbor1x
Tržište1,20
Pouzd.83%
SignalSNAŽAN
Regular Season - 16
Regular Season - 15
ZavršenoKRAJ
91
11,29
x5,50
27,11
Izbor1
Tržište1,29
Pouzd.77%
SignalVISOK
ZavršenoKRAJ
41
11,76
x3,80
23,60
Izbor1x
Tržište1,22
Pouzd.79%
SignalVISOK

Statističke prognoze isključivo u zabavne svrhe - ne predstavljaju savet za klađenje niti finansijski savet.

O prognozama za takmičenje 2. Division - Group 2

Svaki meč takmičenja 2. Division - Group 2 (Norveška) ovde dobija prognozu, zasnovanu na formi timova, međusobnim mečevima i statistici sezone. Trenutni poredak pogledajte u tabeli takmičenja 2. Division - Group 2.

Do sada su odigrana 182 meča sezone 2026. Takmičenje 2. Division - Group 2 spada među takmičenja sa više golova koja pratimo: 3,6 golova po meču, naspram proseka od 2,9 u svim ligama. Oba tima su dala gol na 63% mečeva, češće od proseka od 52%.

Naš Najbolji izbor bio je tačan u 68% od 44 ocenjene prognoze za takmičenje 2. Division - Group 2.

Kako čitati prognoze

Svaki izbor u takmičenju 2. Division - Group 2 dolazi sa signalom pouzdanosti koji ide od neutralnog, preko solidnog, dobrog i visokog, do snažnog. Snažan signal znači da model vidi veliku i dobro potkrepljenu razliku u verovatnoći iza tog izbora; neutralan signal znači da je meč bliži bacanju novčića i da prognozi treba pristupiti opreznije. Ovo prikazujemo otvoreno kako biste svaku prognozu mogli da odmerite u odnosu na sopstveno čitanje meča, umesto da se oslanjate na jedan broj bez konteksta.