
NM Cupen statistika 2027
BTTS statistika - NM Cupen
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 3 | 3 | 100% | |
| 4 | 3 | 3 | 100% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 3 | 2 | 67% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | |
| 10 | 3 | 2 | 67% | |
| 11 | 3 | 2 | 67% | |
| 12 | 3 | 2 | 67% | |
| 13 | 3 | 2 | 67% | |
| 14 | 3 | 2 | 67% | |
| 15 | 3 | 2 | 67% | |
| 16 | 3 | 2 | 67% | |
| 17 | 3 | 2 | 67% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | |
| 21 | 3 | 1 | 33% | |
| 22 | 3 | 1 | 33% | |
| 23 | 3 | 1 | 33% | |
| 24 | 3 | 1 | 33% | |
| 25 | 3 | 1 | 33% | |
| 26 | 3 | 1 | 33% | |
| 27 | 3 | 1 | 33% | |
| 28 | 3 | 1 | 33% | |
| 29 | 3 | 1 | 33% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - NM Cupen
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 3 | 3 | 100% | |
| 4 | 3 | 3 | 100% | |
| 5 | 3 | 3 | 100% | |
| 6 | 3 | 3 | 100% | |
| 7 | 3 | 3 | 100% | |
| 8 | 3 | 3 | 100% | |
| 9 | 3 | 3 | 100% | |
| 10 | 3 | 3 | 100% | |
| 11 | 3 | 3 | 100% | |
| 12 | 3 | 3 | 100% | |
| 13 | 3 | 3 | 100% | |
| 14 | 3 | 2 | 67% | |
| 15 | 3 | 2 | 67% | |
| 16 | 3 | 2 | 67% | |
| 17 | 3 | 2 | 67% | |
| 18 | 3 | 2 | 67% | |
| 19 | 3 | 2 | 67% | |
| 20 | 3 | 2 | 67% | |
| 21 | 3 | 2 | 67% | |
| 22 | 3 | 2 | 67% | |
| 23 | 3 | 2 | 67% | |
| 24 | 3 | 2 | 67% | |
| 25 | 3 | 2 | 67% | |
| 26 | 3 | 2 | 67% | |
| 27 | 3 | 1 | 33% | |
| 28 | 3 | 1 | 33% | |
| 29 | 3 | 1 | 33% |
Sačuvane mreže - NM Cupen
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 8 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 11 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 13 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 14 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 15 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 16 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 21 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 22 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 23 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 24 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 25 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 26 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 27 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 28 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 29 | 3 | 0 | 0% | 0% |
Golovi po meču - NM Cupen
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 6,00 | 1,67 | 7,67 | |
| 2 | 3 | 6,67 | 0,33 | 7,00 | |
| 3 | 3 | 5,67 | 1,00 | 6,67 | |
| 4 | 3 | 5,67 | 0,67 | 6,33 | |
| 5 | 3 | 5,33 | 1,00 | 6,33 | |
| 6 | 3 | 4,33 | 2,00 | 6,33 | |
| 7 | 3 | 2,67 | 3,33 | 6,00 | |
| 8 | 3 | 4,67 | 1,00 | 5,67 | |
| 9 | 3 | 4,33 | 1,00 | 5,33 | |
| 10 | 3 | 3,67 | 1,67 | 5,33 | |
| 11 | 3 | 3,00 | 2,00 | 5,00 | |
| 12 | 3 | 3,33 | 1,67 | 5,00 | |
| 13 | 3 | 3,67 | 1,33 | 5,00 | |
| 14 | 3 | 3,33 | 1,33 | 4,67 | |
| 15 | 3 | 2,67 | 1,67 | 4,33 | |
| 16 | 3 | 3,33 | 1,00 | 4,33 | |
| 17 | 3 | 3,33 | 1,00 | 4,33 | |
| 18 | 3 | 3,33 | 0,67 | 4,00 | |
| 19 | 3 | 3,33 | 0,67 | 4,00 | |
| 20 | 3 | 2,67 | 1,00 | 3,67 | |
| 21 | 3 | 2,00 | 1,33 | 3,33 | |
| 22 | 3 | 3,00 | 0,33 | 3,33 | |
| 23 | 3 | 2,33 | 1,00 | 3,33 | |
| 24 | 3 | 2,67 | 0,33 | 3,00 | |
| 25 | 3 | 2,33 | 0,67 | 3,00 | |
| 26 | 3 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | |
| 27 | 3 | 2,33 | 0,67 | 3,00 | |
| 28 | 3 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | |
| 29 | 3 | 1,67 | 0,67 | 2,33 |
NM Cupen 2027 u brojkama: poređenje timova
Odigrano je 111 mečeva sezone 2027 takmičenja NM Cupen, sa 4,67 golova po meču. Oba tima su dala gol na 53% tih mečeva, a na 82% je palo tri ili više golova.
Domaćini postižu 1,17 golova po meču, a gosti 3,50. Prognoze mečeva su na stranici NM Cupen prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.