
US Open Cup statistika 2026
BTTS statistika - US Open Cup
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 3 | 2 | 67% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | |
| 10 | 4 | 2 | 50% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | |
| 12 | 5 | 2 | 40% | |
| 13 | 5 | 2 | 40% | |
| 14 | 3 | 1 | 33% | |
| 15 | 3 | 1 | 33% | |
| 16 | 3 | 1 | 33% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | |
| 21 | 4 | 1 | 25% | |
| 22 | 3 | 0 | 0% | |
| 23 | 3 | 0 | 0% | |
| 24 | 3 | 0 | 0% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - US Open Cup
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 5 | 4 | 80% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | |
| 4 | 4 | 3 | 75% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 3 | 2 | 67% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | |
| 10 | 3 | 2 | 67% | |
| 11 | 3 | 2 | 67% | |
| 12 | 3 | 2 | 67% | |
| 13 | 3 | 2 | 67% | |
| 14 | 3 | 2 | 67% | |
| 15 | 5 | 3 | 60% | |
| 16 | 4 | 2 | 50% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | |
| 21 | 3 | 1 | 33% | |
| 22 | 3 | 1 | 33% | |
| 23 | 4 | 1 | 25% | |
| 24 | 4 | 1 | 25% |
Sačuvane mreže - US Open Cup
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | 67% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 7 | 5 | 3 | 60% | 20% | |
| 8 | 5 | 3 | 60% | 20% | |
| 9 | 4 | 2 | 50% | 25% | |
| 10 | 4 | 2 | 50% | 0% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | 0% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 13 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 14 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 15 | 3 | 1 | 33% | 67% | |
| 16 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | 0% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 20 | 4 | 1 | 25% | 0% | |
| 21 | 4 | 0 | 0% | 0% | |
| 22 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 23 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 24 | 3 | 0 | 0% | 33% |
Golovi po meču - US Open Cup
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2,00 | 3,00 | 5,00 | |
| 2 | 4 | 2,50 | 1,50 | 4,00 | |
| 3 | 3 | 2,67 | 1,33 | 4,00 | |
| 4 | 3 | 3,33 | 0,67 | 4,00 | |
| 5 | 4 | 1,75 | 2,00 | 3,75 | |
| 6 | 3 | 2,00 | 1,67 | 3,67 | |
| 7 | 3 | 2,33 | 1,33 | 3,67 | |
| 8 | 3 | 2,33 | 1,33 | 3,67 | |
| 9 | 3 | 2,33 | 1,00 | 3,33 | |
| 10 | 3 | 1,33 | 2,00 | 3,33 | |
| 11 | 3 | 2,00 | 1,33 | 3,33 | |
| 12 | 3 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | |
| 13 | 3 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | |
| 14 | 5 | 2,20 | 0,60 | 2,80 | |
| 15 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 16 | 3 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | |
| 17 | 3 | 2,33 | 0,33 | 2,67 | |
| 18 | 4 | 2,00 | 0,50 | 2,50 | |
| 19 | 5 | 2,00 | 0,40 | 2,40 | |
| 20 | 3 | 2,00 | 0,33 | 2,33 | |
| 21 | 4 | 1,75 | 0,50 | 2,25 | |
| 22 | 4 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 23 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 24 | 3 | 1,33 | 0,00 | 1,33 |
Sudije - US Open Cup 2026
Sudije na završenim utakmicama takmičenja US Open Cup ove sezone, sa kartonima i faulovima po utakmici.
US Open Cup 2026 u brojkama: poređenje timova
Odigrano je 78 mečeva sezone 2026 takmičenja US Open Cup, sa 3,08 golova po meču. Oba tima su dala gol na 45% tih mečeva, a na 59% je palo tri ili više golova.
Na mečevima tima Charlotte Independence pada najviše golova: tri ili više na 100% mečeva. Tim Sacramento Republic najčešće čuva mrežu, na 100% mečeva.
Domaćini postižu 1,86 golova po meču, a gosti 1,22. Prognoze mečeva su na stranici US Open Cup prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.