Primera División RFEF - Group 4 statistika 2020

ŠpanijaŠpanijaLiga2020

Na osnovu 248 završenih mečeva sezone 2020, po rezultatu posle 90 minuta. Timovi sa manje od 3 meča u izabranom prikazu nisu rangirani.

Kako se takmičenje Primera División RFEF - Group 4 poredi sa drugim ligama

BTTS statistika - Primera División RFEF - Group 4

Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.

#TimOUBTTS%
1Ucam MurciaUcam Murcia241563%
2Lorca DeportivaLorca Deportiva261662%
3Real MurciaReal Murcia241458%
4YeclanoYeclano261558%
5Sevilla AtleticoSevilla Atletico241354%
6MarinoMarino261454%
7Recreativo HuelvaRecreativo Huelva261454%
8Cádiz IICádiz II241250%
9CordobaCordoba241250%
10Real Betis IIReal Betis II241250%
11San Fernando CDSan Fernando CD241250%
12TamaraceiteTamaraceite241250%
13MarbellaMarbella261246%
14Las Palmas IILas Palmas II261142%
15AlgecirasAlgeciras241042%
16LinenseLinense241042%
17El EjidoEl Ejido261038%
18Granada IIGranada II261038%
19SanluqueñoSanluqueño24938%
20Linares DeportivoLinares Deportivo24521%

Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Primera División RFEF - Group 4

Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.

#TimOUViše od 2,5%
1Lorca DeportivaLorca Deportiva261765%
2Sevilla AtleticoSevilla Atletico241354%
3MarinoMarino261454%
4Recreativo HuelvaRecreativo Huelva261454%
5MarbellaMarbella261350%
6YeclanoYeclano261350%
7Cádiz IICádiz II241250%
8Real Betis IIReal Betis II241250%
9San Fernando CDSan Fernando CD241250%
10CordobaCordoba241042%
11Real MurciaReal Murcia241042%
12LinenseLinense24938%
13SanluqueñoSanluqueño24938%
14Ucam MurciaUcam Murcia24938%
15AlgecirasAlgeciras24833%
16TamaraceiteTamaraceite24833%
17El EjidoEl Ejido26831%
18Las Palmas IILas Palmas II26831%
19Granada IIGranada II26727%
20Linares DeportivoLinares Deportivo24625%

Sačuvane mreže - Primera División RFEF - Group 4

Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.

#TimOUSMSM %BG %
1Linares DeportivoLinares Deportivo241563%25%
2MarbellaMarbella261142%35%
3LinenseLinense241042%38%
4San Fernando CDSan Fernando CD241042%25%
5AlgecirasAlgeciras24938%33%
6CordobaCordoba24938%21%
7Real Betis IIReal Betis II24938%29%
8Sevilla AtleticoSevilla Atletico24938%21%
9TamaraceiteTamaraceite24938%38%
10El EjidoEl Ejido26935%31%
11Granada IIGranada II26935%38%
12Las Palmas IILas Palmas II26935%46%
13Cádiz IICádiz II24833%29%
14SanluqueñoSanluqueño24833%42%
15Ucam MurciaUcam Murcia24729%13%
16Real MurciaReal Murcia24521%25%
17Recreativo HuelvaRecreativo Huelva26519%27%
18MarinoMarino26312%46%
19Lorca DeportivaLorca Deportiva2628%35%
20YeclanoYeclano2628%38%

Golovi po meču - Primera División RFEF - Group 4

Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.

#TimOUDatoPrimljenoUkupno
1Lorca DeportivaLorca Deportiva261,001,882,88
2Recreativo HuelvaRecreativo Huelva261,381,462,85
3Sevilla AtleticoSevilla Atletico241,541,132,67
4YeclanoYeclano261,121,542,65
5MarinoMarino260,691,922,62
6Cádiz IICádiz II241,131,212,33
7Real Betis IIReal Betis II241,380,922,29
8Ucam MurciaUcam Murcia241,290,962,25
9MarbellaMarbella261,191,042,23
10CordobaCordoba241,290,922,21
11El EjidoEl Ejido261,151,042,19
12Real MurciaReal Murcia241,131,042,17
13San Fernando CDSan Fernando CD241,210,962,17
14SanluqueñoSanluqueño240,961,172,13
15Las Palmas IILas Palmas II261,040,962,00
16AlgecirasAlgeciras241,040,962,00
17LinenseLinense241,000,921,92
18Linares DeportivoLinares Deportivo241,170,711,88
19Granada IIGranada II260,960,881,85
20TamaraceiteTamaraceite240,960,831,79

Sudije - Primera División RFEF - Group 4 2020

Sudije na završenim utakmicama takmičenja Primera División RFEF - Group 4 ove sezone, sa kartonima i faulovima po utakmici.

SudijaUT
Sergio Del Río7
Antonio Sánchez Sánchez6
Francisco José Fernández Cintas6
Samir Amar6
Carlos Carbonell5
Héctor Rodríguez Carpallo5
Iván Caparrós5
Luis Collado5
Manuel García Gómez5
Miguel Cuadrado García5
Rubén Ruipérez Marín5
Abraham Dominguez Cervantes4
Aleksandar Ivaylov Angelov Borisov4
Álvaro Rodríguez Recio4
Bruno Montoro4
Daniel Yuste4
Guillermo Conejero Sánchez4
Iván Muñoz4
Jayro Muñoz García4
Jesús Delfa4
José Sánchez4
Juan Peña4
Manuel González del Campo4
Pablo Gargantilla Fernández4
Pedro Muñoz4
Roberto Carralero4
Roberto Gonzalo Sánchez4
Salvador Lax Franco4
Albert Ávalos3
Alejandro Patiño3
Alexandre Alemán Pérez3
Antonio Alberola Rojas3
Carlos Calderiña3
David Cambronero González3
David López Jiménez3
Fernando Bueno Prieto3
Francisco José Ortega Herrera3
Jorge Tárraga Lájara3
Juan Antonio Campos Salinas3
Juan Ruiz3
Manuel Angel Perez Hernandez3
Pablo Morales Moreno3
Raúl Chavet3
Sergio Escriche Guzmán3
Sergio Pérez3
Sergiu Muresan3
Víctor García3
Albert Catalá2
Alejandro Quintero Gonzalez2
Alejandro Ruiz2
Álvaro Varón2
Ángel López del Amo Franco2
Francisco Sáez Vital2
Fulgencio Madrid2
Gamaliel Escobar2
Gerard Brull Acerete2
German Cid Camacho2
Jorge Díaz2
Jose Luis Guzman Mansilla2
José Martínez2
Juan Antonio Manrique Antequera2
Lluís Bestard2
Manuel Jesus Orellana Cid2
Miguel Domato2
Néstor Holgueras Castellanos2
Raúl González2
Víctor Pérez2
Aimar Velasco Arbaiza1
Alberto Gómez Lameiro1
Alberto Lou1
Alejandro Lucena1
Alexander González1
Alexandre López1
Alfonso Vicente1
Andres Fuentes Molina1
Daniel Palencia Caballero1
Ekaitz Ikiñi García Arriola1
Fernando Román Román1
Gonzalo Romero1
Gorka Etayo Herrera1
Jerónimo Montes García-Navas1
Joan Masip Vidal1
Juan Roca1
Mateo Busquets Ferrer1
Pablo Monterrubio Torres1
Pol Gòdia Solé1

Primera División RFEF - Group 4 2020: najvažnije brojke

Odigrano je 248 mečeva sezone 2020 takmičenja Primera División RFEF - Group 4, sa 2,26 golova po meču. Oba tima su dala gol na 48% tih mečeva, a na 43% je palo tri ili više golova.

Tim Ucam Murcia ima najveći udeo mečeva u kojima su oba tima dala gol: 63%. Na mečevima tima Lorca Deportiva pada najviše golova: tri ili više na 65% mečeva. Tim Linares Deportivo igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 25% njih. Tim Linares Deportivo najčešće čuva mrežu, na 63% mečeva.

Domaćini postižu 1,24 golova po meču, a gosti 1,02. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Primera División RFEF - Group 4, a prognoze mečeva na stranici Primera División RFEF - Group 4 prognoze. Tabele se ažuriraju kako stižu rezultati, a svaki podatak o golovima računa rezultat posle 90 minuta.