
Tercera División RFEF - Group 17 statistika 2026
BTTS statistika - Tercera División RFEF - Group 17
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 89% | |
| 2 | 9 | 7 | 78% | |
| 3 | 9 | 6 | 67% | |
| 4 | 9 | 6 | 67% | |
| 5 | 9 | 6 | 67% | |
| 6 | 9 | 5 | 56% | |
| 7 | 9 | 5 | 56% | |
| 8 | 9 | 5 | 56% | |
| 9 | 9 | 4 | 44% | |
| 10 | 9 | 4 | 44% | |
| 11 | 9 | 4 | 44% | |
| 12 | 9 | 3 | 33% | |
| 13 | 9 | 3 | 33% | |
| 14 | 9 | 3 | 33% | |
| 15 | 9 | 3 | 33% | |
| 16 | 9 | 3 | 33% | |
| 17 | 9 | 2 | 22% | |
| 18 | 9 | 1 | 11% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - Tercera División RFEF - Group 17
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 89% | |
| 2 | 9 | 7 | 78% | |
| 3 | 9 | 7 | 78% | |
| 4 | 9 | 6 | 67% | |
| 5 | 9 | 6 | 67% | |
| 6 | 9 | 6 | 67% | |
| 7 | 9 | 6 | 67% | |
| 8 | 9 | 5 | 56% | |
| 9 | 9 | 5 | 56% | |
| 10 | 9 | 5 | 56% | |
| 11 | 9 | 4 | 44% | |
| 12 | 9 | 4 | 44% | |
| 13 | 9 | 4 | 44% | |
| 14 | 9 | 3 | 33% | |
| 15 | 9 | 3 | 33% | |
| 16 | 9 | 3 | 33% | |
| 17 | 9 | 3 | 33% | |
| 18 | 9 | 1 | 11% |
Sačuvane mreže - Tercera División RFEF - Group 17
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 67% | 11% | |
| 2 | 9 | 5 | 56% | 44% | |
| 3 | 9 | 5 | 56% | 56% | |
| 4 | 9 | 5 | 56% | 33% | |
| 5 | 9 | 4 | 44% | 56% | |
| 6 | 9 | 4 | 44% | 56% | |
| 7 | 9 | 4 | 44% | 33% | |
| 8 | 9 | 4 | 44% | 11% | |
| 9 | 9 | 3 | 33% | 44% | |
| 10 | 9 | 3 | 33% | 33% | |
| 11 | 9 | 2 | 22% | 33% | |
| 12 | 9 | 2 | 22% | 22% | |
| 13 | 9 | 2 | 22% | 11% | |
| 14 | 9 | 2 | 22% | 33% | |
| 15 | 9 | 2 | 22% | 33% | |
| 16 | 9 | 1 | 11% | 56% | |
| 17 | 9 | 0 | 0% | 11% | |
| 18 | 9 | 0 | 0% | 22% |
Golovi po meču - Tercera División RFEF - Group 17
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,00 | 1,89 | 3,89 | |
| 2 | 9 | 1,56 | 2,33 | 3,89 | |
| 3 | 9 | 2,11 | 1,33 | 3,44 | |
| 4 | 9 | 1,44 | 1,89 | 3,33 | |
| 5 | 9 | 2,33 | 0,89 | 3,22 | |
| 6 | 9 | 1,67 | 1,22 | 2,89 | |
| 7 | 9 | 0,56 | 2,22 | 2,78 | |
| 8 | 9 | 1,33 | 1,44 | 2,78 | |
| 9 | 9 | 1,67 | 1,11 | 2,78 | |
| 10 | 9 | 1,00 | 1,78 | 2,78 | |
| 11 | 9 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | |
| 12 | 9 | 1,00 | 1,33 | 2,33 | |
| 13 | 9 | 1,22 | 1,00 | 2,22 | |
| 14 | 9 | 1,00 | 1,11 | 2,11 | |
| 15 | 9 | 1,44 | 0,44 | 1,89 | |
| 16 | 9 | 0,89 | 0,89 | 1,78 | |
| 17 | 9 | 0,89 | 0,89 | 1,78 | |
| 18 | 9 | 1,00 | 0,67 | 1,67 |
Tercera División RFEF - Group 17 2026 u brojkama: poređenje timova
Odigran je 81 meč sezone 2026 takmičenja Tercera División RFEF - Group 17, sa 2,68 golova po meču. Oba tima su dala gol na 48% tih mečeva, a na 53% je palo tri ili više golova.
Oba tima najčešće daju gol na mečevima tima Binéfar: na 89% njih. Na mečevima tima CDJ Tamarite pada najviše golova: tri ili više na 89% mečeva. Tim Huesca II igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 11% njih. Tim Brea najčešće čuva mrežu, na 67% mečeva.
Domaćini postižu 1,60 golova po meču, a gosti 1,07. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja Tercera División RFEF - Group 17, a prognoze mečeva na stranici Tercera División RFEF - Group 17 prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.