Sudija

Javier Alberola Rojas: statistika sudije

ŠpanijaŠpanija152 utakmiceSezone 2020-2026
152Utakmice
3,68Kartoni po utakmici
3,51Žuti kartoni po utakmici
0,17Crveni kartoni po utakmici
26,1Faulovi po utakmici
0,30Penali po utakmici

Kartoni su iz 147 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 147 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 152 utakmice sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 3,68, što je 1,22 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,90).

Javier Alberola Rojas3,68
Druge sudije4,90

Na osnovu 147 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima1,62
Žuti kartoni gostima1,89

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 45%
  • Nerešeno 23%
  • Pobeda gosta 32%

Golovi po utakmici: 2,86

Javier Alberola Rojas: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
La LigaŠpanija1143,683,500,1825,90,29
Copa del ReyŠpanija224,053,800,2529,30,41
UEFA Europa Conference League53,753,750,0023,30,00
UEFA Europa League33,503,500,0020,50,00
Premier LeagueEgipat22,502,500,0021,00,50
UEFA Champions League24,004,000,0020,00,00
Pro LeagueSaudijska Arabija13,003,000,0020,01,00
Super CupŠpanija11,001,000,0029,00,00
UEFA Nations League14,004,000,0017,00,00
World Cup - Qualification Europe12,002,000,0027,01,00

Javier Alberola Rojas: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202694,384,380,0028,10,11
2025264,153,920,2325,40,42
2024293,353,150,1926,50,38
2023213,153,100,0523,90,29
2022193,162,950,2126,10,11
2021244,584,250,3327,50,29
2020243,253,210,0426,00,29

Javier Alberola Rojas: sudijski učinak u brojkama

Javier Alberola Rojas je sudija iz zemlje Španija. U našoj evidenciji: 152 završene utakmice, od 26. sep 2020. do 20. okt 2026. Broj takmičenja: 10, a najviše utakmica je u takmičenju La Liga (114).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (147) prosek je 3,68 kartona po utakmici (žuti: 3,51, crveni: 0,17). To je 1,22 manje nego kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, čiji je prosek 4,90. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 1,62, gosti 1,89. Prosečan broj faulova po utakmici: 26,1. Dosuđeni penali: 45 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 152), odnosno 0,30 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 45% ovih utakmica, 23% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 32%, uz 2,86 golova po utakmici. Javier Alberola Rojas u sezoni 2026: 9 završenih utakmica, 4,38 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Svaka brojka je izračunata iz završenih utakmica. Kartoni i faulovi potiču samo iz utakmica sa zvaničnom statistikom, a ishodi se računaju po rezultatu posle 90 minuta.