Sudija

Juan Martinez Munuera: statistika sudije

ŠpanijaŠpanija156 utakmicaSezone 2017-2026
156Utakmice
4,81Kartoni po utakmici
4,61Žuti kartoni po utakmici
0,20Crveni kartoni po utakmici
26,6Faulovi po utakmici
0,35Penali po utakmici

Kartoni su iz 147 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Faulovi su iz 147 utakmica sa brojem faulova za oba tima.

Penali, realizovani i promašeni (bez penal-serija), su iz 156 utakmica sa kompletnim spiskom događaja.

Poređenje sa drugim sudijama

Kartoni po utakmici: 4,81, približno kao kod drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama (4,82).

Juan Martinez Munuera4,81
Druge sudije4,82

Na osnovu 147 utakmica sa zvaničnom statistikom.

Domaćin i gost

Žuti kartoni domaćinima2,19
Žuti kartoni gostima2,41

Ishodi ovih utakmica

  • Pobeda domaćina 45%
  • Nerešeno 26%
  • Pobeda gosta 29%

Golovi po utakmici: 2,51

Juan Martinez Munuera: statistika po takmičenjima

Sva takmičenja sa završenim utakmicama, od onih sa najviše utakmica.

TakmičenjeUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
La LigaŠpanija1084,944,710,2226,70,31
Copa del ReyŠpanija164,434,360,0726,30,31
UEFA Europa Conference League105,295,000,2925,70,50
UEFA Europa League103,863,570,2930,00,30
UEFA Champions League44,754,750,0026,00,75
Super CupŠpanija25,505,000,5022,51,00
UEFA Nations League23,503,500,0025,50,50
CupGrčka1----0,00
Euro Championship16,006,000,0027,01,00
Euro Championship - Qualification12,002,000,0020,00,00
Pro LeagueSaudijska Arabija13,003,000,0021,01,00

Juan Martinez Munuera: statistika po sezonama

Sva takmičenja zajedno, od najnovije sezone.

SezonaUTKartoniŽutiCrveniFauloviPenali
202683,633,500,1325,30,50
2025244,264,090,1727,90,38
2024255,575,260,3026,20,40
2023224,574,330,2425,10,32
2022245,835,650,1727,90,33
2021234,384,100,2925,20,22
2020234,704,570,1326,70,39
201923,003,000,0030,00,00
201837,007,000,0034,00,33
201722,502,500,0026,00,50

Juan Martinez Munuera: objašnjenje sudijske statistike

Juan Martinez Munuera je sudija iz zemlje Španija. U našoj evidenciji: 156 završenih utakmica, od 13. jul 2017. do 18. okt 2026. Broj takmičenja: 11, a najviše utakmica je u takmičenju La Liga (108).

Na utakmicama sa zvaničnom statistikom (147) prosek je 4,81 kartona po utakmici (žuti: 4,61, crveni: 0,20). To je blizu proseka drugih sudija u istim takmičenjima i sezonama, koji iznosi 4,82. Žuti kartoni po utakmici u ovim mečevima: domaćini 2,19, gosti 2,41. Prosečan broj faulova po utakmici: 26,6. Dosuđeni penali: 54 (utakmice sa kompletnim spiskom događaja: 156), odnosno 0,35 po utakmici.

Domaćini su pobedili u 45% ovih utakmica, 26% je završeno nerešeno, a gosti su pobedili u 29%, uz 2,51 golova po utakmici. Juan Martinez Munuera u sezoni 2026: 8 završenih utakmica, 3,63 kartona po utakmici. Sudije se obično objavljuju dan ili dva pred početak utakmice, a naredne utakmice pojavljuju se ovde čim budu objavljene.

Ostale sudije su uporedno prikazane na stranici statistika fudbalskih sudija. Brojke se ažuriraju svakog jutra iz završenih utakmica; proseci kartona i faulova koriste samo utakmice sa zvaničnom statistikom, a ishod je rezultat posle 90 minuta.