
World Cup - Qualification CONCACAF statistika 2026
BTTS statistika - World Cup - Qualification CONCACAF
Koliko često su oba tima dala gol na mečevima svakog tima.
| # | Tim | OU | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 100% | |
| 2 | 10 | 7 | 70% | |
| 3 | 10 | 6 | 60% | |
| 4 | 10 | 5 | 50% | |
| 5 | 10 | 5 | 50% | |
| 6 | 4 | 2 | 50% | |
| 7 | 4 | 2 | 50% | |
| 8 | 4 | 2 | 50% | |
| 9 | 10 | 4 | 40% | |
| 10 | 10 | 4 | 40% | |
| 11 | 10 | 4 | 40% | |
| 12 | 10 | 4 | 40% | |
| 13 | 10 | 3 | 30% | |
| 14 | 10 | 3 | 30% | |
| 15 | 4 | 1 | 25% | |
| 16 | 4 | 1 | 25% | |
| 17 | 4 | 1 | 25% | |
| 18 | 10 | 2 | 20% | |
| 19 | 10 | 2 | 20% |
Više od 1,5, 2,5 i 3,5 golova - World Cup - Qualification CONCACAF
Koliko često su mečevi svakog tima imali više golova od izabrane granice.
| # | Tim | OU | Više od 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 100% | |
| 2 | 10 | 9 | 90% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | |
| 4 | 4 | 3 | 75% | |
| 5 | 4 | 3 | 75% | |
| 6 | 10 | 7 | 70% | |
| 7 | 10 | 6 | 60% | |
| 8 | 10 | 6 | 60% | |
| 9 | 10 | 6 | 60% | |
| 10 | 10 | 5 | 50% | |
| 11 | 10 | 5 | 50% | |
| 12 | 10 | 5 | 50% | |
| 13 | 10 | 5 | 50% | |
| 14 | 4 | 2 | 50% | |
| 15 | 4 | 2 | 50% | |
| 16 | 10 | 4 | 40% | |
| 17 | 10 | 4 | 40% | |
| 18 | 10 | 3 | 30% | |
| 19 | 4 | 0 | 0% |
Sačuvane mreže - World Cup - Qualification CONCACAF
Mečevi u kojima tim nije primio gol, i koliko često nije postigao gol.
| # | Tim | OU | SM | SM % | BG % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 70% | 40% | |
| 2 | 10 | 7 | 70% | 20% | |
| 3 | 10 | 6 | 60% | 20% | |
| 4 | 10 | 6 | 60% | 10% | |
| 5 | 10 | 5 | 50% | 20% | |
| 6 | 10 | 5 | 50% | 30% | |
| 7 | 4 | 2 | 50% | 25% | |
| 8 | 4 | 2 | 50% | 0% | |
| 9 | 10 | 4 | 40% | 10% | |
| 10 | 10 | 3 | 30% | 20% | |
| 11 | 10 | 3 | 30% | 40% | |
| 12 | 10 | 3 | 30% | 50% | |
| 13 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 14 | 10 | 2 | 20% | 20% | |
| 15 | 10 | 1 | 10% | 40% | |
| 16 | 4 | 0 | 0% | 75% | |
| 17 | 4 | 0 | 0% | 50% | |
| 18 | 4 | 0 | 0% | 0% | |
| 19 | 4 | 0 | 0% | 75% |
Golovi po meču - World Cup - Qualification CONCACAF
Dati, primljeni i ukupni golovi po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Dato | Primljeno | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2,75 | 1,75 | 4,50 | |
| 2 | 10 | 1,30 | 3,10 | 4,40 | |
| 3 | 4 | 2,75 | 1,25 | 4,00 | |
| 4 | 10 | 2,30 | 1,30 | 3,60 | |
| 5 | 4 | 1,00 | 2,50 | 3,50 | |
| 6 | 10 | 2,10 | 1,20 | 3,30 | |
| 7 | 10 | 2,00 | 1,30 | 3,30 | |
| 8 | 10 | 2,80 | 0,50 | 3,30 | |
| 9 | 4 | 0,75 | 2,50 | 3,25 | |
| 10 | 10 | 2,50 | 0,70 | 3,20 | |
| 11 | 10 | 1,30 | 1,60 | 2,90 | |
| 12 | 4 | 0,25 | 2,50 | 2,75 | |
| 13 | 4 | 1,50 | 1,25 | 2,75 | |
| 14 | 10 | 1,90 | 0,80 | 2,70 | |
| 15 | 10 | 1,90 | 0,50 | 2,40 | |
| 16 | 10 | 1,90 | 0,50 | 2,40 | |
| 17 | 10 | 0,90 | 1,30 | 2,20 | |
| 18 | 10 | 1,70 | 0,40 | 2,10 | |
| 19 | 4 | 0,25 | 1,25 | 1,50 |
Statistika kornera - World Cup - Qualification CONCACAF
Izvedeni, protivnički i ukupni korneri po meču za svaki tim.
| # | Tim | OU | Izvedeni | Protiv | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 5,67 | 7,33 | 13,00 | |
| 2 | 4 | 3,75 | 7,75 | 11,50 | |
| 3 | 10 | 8,30 | 3,00 | 11,30 | |
| 4 | 10 | 3,60 | 6,80 | 10,40 | |
| 5 | 10 | 4,70 | 5,70 | 10,40 | |
| 6 | 10 | 6,40 | 3,30 | 9,70 | |
| 7 | 10 | 6,10 | 3,40 | 9,50 | |
| 8 | 10 | 5,60 | 3,70 | 9,30 | |
| 9 | 10 | 5,20 | 4,00 | 9,20 | |
| 10 | 10 | 3,80 | 5,20 | 9,00 | |
| 11 | 4 | 5,50 | 3,50 | 9,00 | |
| 12 | 4 | 2,00 | 6,50 | 8,50 | |
| 13 | 10 | 5,70 | 2,70 | 8,40 | |
| 14 | 4 | 4,25 | 4,00 | 8,25 | |
| 15 | 10 | 4,60 | 3,60 | 8,20 | |
| 16 | 4 | 2,75 | 5,25 | 8,00 | |
| 17 | 4 | 5,25 | 2,75 | 8,00 | |
| 18 | 10 | 4,20 | 3,70 | 7,90 | |
| 19 | 10 | 5,30 | 2,20 | 7,50 |
Statistika kartona - World Cup - Qualification CONCACAF
Žuti i crveni kartoni koje je svaki tim dobio po meču.
| # | Tim | OU | Žuti | Crveni | Ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2,50 | 0,25 | 2,75 | |
| 2 | 3 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 3 | 10 | 2,00 | 0,10 | 2,10 | |
| 4 | 10 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | |
| 5 | 4 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | |
| 6 | 10 | 1,90 | 0,00 | 1,90 | |
| 7 | 4 | 1,50 | 0,25 | 1,75 | |
| 8 | 4 | 1,75 | 0,00 | 1,75 | |
| 9 | 4 | 1,75 | 0,00 | 1,75 | |
| 10 | 10 | 1,60 | 0,10 | 1,70 | |
| 11 | 10 | 1,70 | 0,00 | 1,70 | |
| 12 | 10 | 1,40 | 0,10 | 1,50 | |
| 13 | 10 | 1,30 | 0,10 | 1,40 | |
| 14 | 10 | 1,40 | 0,00 | 1,40 | |
| 15 | 10 | 1,30 | 0,00 | 1,30 | |
| 16 | 4 | 1,25 | 0,00 | 1,25 | |
| 17 | 10 | 1,20 | 0,00 | 1,20 | |
| 18 | 10 | 1,10 | 0,00 | 1,10 | |
| 19 | 10 | 1,10 | 0,00 | 1,10 |
Korneri i kartoni su iz zvanične statistike 73 meča.
Sudije - World Cup - Qualification CONCACAF 2026
Sudije na završenim utakmicama takmičenja World Cup - Qualification CONCACAF ove sezone, sa kartonima i faulovima po utakmici.
Prosek takmičenja: 3,17 kartona i 24,0 faulova po utakmici.
World Cup - Qualification CONCACAF 2026 u brojkama: poređenje timova
Odigrana su 74 meča sezone 2026 takmičenja World Cup - Qualification CONCACAF, sa 3,04 golova po meču. Oba tima su dala gol na 39% tih mečeva, a na 55% je palo tri ili više golova.
Oba tima najčešće daju gol na mečevima tima Barbados: na 100% njih. Na mečevima tima Grenada pada najviše golova: tri ili više na 100% mečeva. Tim Antigva i Barbuda igra najzatvorenije mečeve: tri ili više golova palo je na samo 0% njih.
Mečevi sa kompletnom statistikom u proseku imaju 9,1 kornera i 3,2 kartona. Tim Honduras izvodi najviše kornera, 8,3 po meču. Tim Barbados dobija najviše kartona, 2,8 po meču.
Domaćini postižu 1,85 golova po meču, a gosti 1,19. Poredak pogledajte u tabeli takmičenja World Cup - Qualification CONCACAF, a prognoze mečeva na stranici World Cup - Qualification CONCACAF prognoze. Brojke se računaju samo iz završenih mečeva, po rezultatu posle 90 minuta, i ažuriraju se posle svakog kola.