Osnovan 1907.

Atalanta tim
NINNI
Gewiss Stadium · 21.300
Bergamo
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Carnesecchi | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Sportiello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Sonzogni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() P. Vismara | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() P. Vismara | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() T. Pompei | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Carnesecchi | 10 | 0 | 7,0 |
![]() M. Sportiello | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Sonzogni | 0 | 0 | 0,0 |
![]() P. Vismara | 0 | 0 | - |
![]() P. Vismara | 0 | 0 | - |
![]() T. Pompei | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Scalvini | 8 | 693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() G. Scalvini | 8 | 693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() D. Zappacosta | 8 | 558 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() L. Bernasconi | 8 | 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() R. Bellanova | 7 | 468 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() T. Kristensen | 5 | 364 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() O. Kossounou | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() R. ObriÄ | 4 | 340 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() R. ObriÄ | 4 | 340 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() S. Kolašinac | 6 | 281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Plaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Matteo Giuseppe Plaia | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Jacopo Mirra | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() G. Scalvini | 8 | 0 | 6,9 |
![]() G. Scalvini | 8 | 0 | 6,9 |
![]() D. Zappacosta | 8 | 0 | 6,5 |
![]() L. Bernasconi | 8 | 0 | 6,5 |
![]() R. Bellanova | 7 | 0 | 6,8 |
![]() T. Kristensen | 5 | 0 | 6,6 |
![]() O. Kossounou | 4 | 0 | 6,9 |
![]() R. ObriÄ | 4 | 0 | 6,3 |
![]() R. ObriÄ | 4 | 0 | 6,3 |
![]() S. Kolašinac | 6 | 0 | 6,8 |
![]() M. Plaia | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Matteo Giuseppe Plaia | 0 | 0 | - |
![]() Jacopo Mirra | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Éderson | 10 | 839 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() G. Gaetano | 8 | 452 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6,8 |
![]() Mario Pasalic | 8 | 394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() L. Samardžić | 9 | 389 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() E. Elmas | 8 | 383 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6,7 |
![]() J. Idele | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
![]() I. Sulemana | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() F. Cassa | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() D. K. Pounga | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Éderson | 10 | 2 | 6,7 |
![]() G. Gaetano | 8 | 1 | 6,8 |
![]() Mario Pasalic | 8 | 0 | 6,5 |
![]() L. Samardžić | 9 | 1 | 6,1 |
![]() E. Elmas | 8 | 1 | 6,7 |
![]() J. Idele | 1 | 0 | 2,9 |
![]() I. Sulemana | 0 | 0 | - |
![]() F. Cassa | 0 | 0 | - |
![]() D. K. Pounga | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. De Ketelaere | 10 | 762 | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() N. Krstović | 10 | 628 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() J. Rowe | 7 | 470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() N. Zalewski | 8 | 352 | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() G. Scamacca | 7 | 287 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() G. Raspadori | 4 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. De Ketelaere | 10 | 1 | 7,2 |
![]() N. Krstović | 10 | 6 | 7,1 |
![]() J. Rowe | 7 | 0 | 6,9 |
![]() N. Zalewski | 8 | 1 | 7,1 |
![]() G. Scamacca | 7 | 1 | 6,6 |
![]() G. Raspadori | 4 | 1 | 7,1 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Atalanta u takmičenju Serie A 2026: ključni igrači
Sastav tima Atalanta za takmičenje Serie A ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 6, odbrana: 13, vezni red: 9, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,3 godina. U sastavu su igrači iz 14 zemalja.
N. Krstović nosi napad: 6 od ukupno 15 golova tima.
C. De Ketelaere se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. M. Carnesecchi ima najviše odbrana na golu (40).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Atalanta prognoze, a brojke sezone na stranici Atalanta statistika.






























