Osnovan 1919.

Atletico Grau tim
IININ
Estadio Campeones del '36 · 10.000
Sullana
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Álvarez | 30 | 2.700 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() J. Calderón | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,6 |
![]() A. Fuentes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() P. Álvarez | 30 | 3 | 7,0 |
![]() J. Calderón | 2 | 0 | 0,6 |
![]() A. Fuentes | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Tapia | 31 | 2.593 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() I. Tapia | 26 | 2.160 | 1 | 0 | 8 | 0 | 6,0 |
![]() L. Acevedo | 26 | 2.074 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6,3 |
![]() E. Rodas | 26 | 1.579 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,0 |
![]() G. Alfaro | 21 | 1.220 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,3 |
![]() C. Vásquez | 13 | 665 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4,9 |
![]() J. Ataupillco | 5 | 409 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1,5 |
![]() S. González | 0 | 194 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() A. Flores | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Tapia | 31 | 1 | 6,7 |
![]() I. Tapia | 26 | 1 | 6,0 |
![]() L. Acevedo | 26 | 1 | 6,3 |
![]() E. Rodas | 26 | 0 | 6,0 |
![]() G. Alfaro | 21 | 0 | 5,3 |
![]() C. Vásquez | 13 | 0 | 4,9 |
![]() J. Ataupillco | 5 | 1 | 1,5 |
![]() S. González | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Flores | 3 | 0 | 6,7 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Guarderas | 31 | 2.725 | 1 | 3 | 7 | 0 | 6,5 |
![]() A. De la Cruz | 21 | 1.303 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() D. Rodríguez | 19 | 1.291 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() C. Neira | 16 | 1.261 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() P. de la Cruz | 24 | 1.233 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6,3 |
![]() F. Oncoy | 19 | 1.081 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,9 |
![]() D. Barreto | 24 | 1.063 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() A. Vásquez | 20 | 940 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() E. Franco | 13 | 548 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5,5 |
![]() L. Benítes | 12 | 465 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,4 |
![]() P. Lavandeira | 11 | 456 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() E. Correa | 10 | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
![]() H. Espinoza | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Guarderas | 31 | 1 | 6,5 |
![]() A. De la Cruz | 21 | 0 | 6,2 |
![]() D. Rodríguez | 19 | 0 | 5,7 |
![]() C. Neira | 16 | 1 | 6,7 |
![]() P. de la Cruz | 24 | 1 | 6,3 |
![]() F. Oncoy | 19 | 0 | 4,9 |
![]() D. Barreto | 24 | 1 | 5,7 |
![]() A. Vásquez | 20 | 3 | 5,3 |
![]() E. Franco | 13 | 1 | 5,5 |
![]() L. Benítes | 12 | 1 | 5,4 |
![]() P. Lavandeira | 11 | 1 | 6,4 |
![]() E. Correa | 10 | 0 | 3,7 |
![]() H. Espinoza | 1 | 0 | 6,5 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Ruidíaz | 22 | 1.352 | 3 | 1 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() A. Fernández | 15 | 930 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() M. da Luz | 13 | 705 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() N. Delgadillo | 16 | 555 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() I. Camargo | 15 | 551 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() Yamir Ruidíaz Misitich | 13 | 313 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Ruidíaz | 22 | 3 | 6,3 |
![]() A. Fernández | 15 | 5 | 6,9 |
![]() M. da Luz | 13 | 1 | 6,5 |
![]() N. Delgadillo | 16 | 1 | 5,5 |
![]() I. Camargo | 15 | 2 | 6,1 |
![]() Yamir Ruidíaz Misitich | 13 | 0 | 4,2 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Torres | 9 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Torres | 9 | 0 | 4,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Atletico Grau za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima Atletico Grau za takmičenje Primera División ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 13, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 27,5 godina. U sastavu su igrači iz 6 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 18 različitih igrača, a predvodi ih A. Fernández (5). R. Guarderas predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima P. Álvarez ima najbolju prosečnu ocenu, 7,0. P. Álvarez ima najviše odbrana na golu (118).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Atletico Grau prognoze, a brojke sezone na stranici Atletico Grau statistika.































