Osnovan 2020.

Atlético Ottawa tim
NIIPP
TD Place Stadium · 28.826
Ottawa, Ontario
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Crampton | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,0 |
![]() G. Innocent | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Papuaga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Crampton | 7 | 0 | 2,0 |
![]() G. Innocent | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Papuaga | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Rony Mbomio | 18 | 1.451 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Loïc Cloutier | 20 | 1.369 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,0 |
![]() Sergei Kozlovskiy | 17 | 1.066 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,7 |
![]() J. Dunn-Johnson | 10 | 676 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,7 |
![]() N. Abatneh | 11 | 640 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() W. Timóteo | 15 | 521 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() T. Walker | 6 | 185 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,8 |
![]() L. Levillain | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Rony Mbomio | 18 | 0 | 6,5 |
![]() Loïc Cloutier | 20 | 1 | 6,0 |
![]() Sergei Kozlovskiy | 17 | 0 | 5,7 |
![]() J. Dunn-Johnson | 10 | 0 | 4,7 |
![]() N. Abatneh | 11 | 1 | 5,5 |
![]() W. Timóteo | 15 | 1 | 6,2 |
![]() T. Walker | 6 | 0 | 2,8 |
![]() L. Levillain | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Aparicio | 28 | 2.249 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() G. Antinoro | 27 | 1.790 | 3 | 3 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() Joaquim Coulanges | 29 | 1.407 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Castro | 28 | 1.406 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() K. Habibullah | 26 | 792 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Villal | 11 | 599 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() M. Stojadinovic | 3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Aparicio | 28 | 0 | 6,6 |
![]() G. Antinoro | 27 | 3 | 6,7 |
![]() Joaquim Coulanges | 29 | 1 | 6,6 |
![]() J. Castro | 28 | 0 | 6,7 |
![]() K. Habibullah | 26 | 2 | 6,6 |
![]() J. Villal | 11 | 1 | 6,0 |
![]() M. Stojadinovic | 3 | 0 | 6,6 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Tabla | 28 | 2.118 | 11 | 2 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() E. García | 28 | 1.447 | 4 | 0 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 16 | 1.254 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. Aguilar | 21 | 1.073 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() J. Assi | 27 | 881 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() E. Myklebust | 8 | 238 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() Santiago López López | 5 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Abraham | 8 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() R. Khoury | 0 | 63 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. Escoto | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() B. Tabla | 28 | 11 | 7,2 |
![]() E. García | 28 | 4 | 6,7 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 16 | 7 | 6,9 |
![]() D. Aguilar | 21 | 0 | 6,8 |
![]() J. Assi | 27 | 2 | 6,7 |
![]() E. Myklebust | 8 | 0 | 5,6 |
![]() Santiago López López | 5 | 0 | 6,3 |
![]() R. Abraham | 8 | 0 | 5,5 |
![]() R. Khoury | 0 | 1 | 6,9 |
![]() A. Escoto | 2 | 0 | 4,3 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Kalongo | 19 | 1.620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() T. Arnaud | 17 | 1.102 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() D. Gutiérrez | 10 | 668 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,8 |
![]() R. Khoury | 14 | 153 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Kalongo | 19 | 0 | 5,8 |
![]() T. Arnaud | 17 | 1 | 5,9 |
![]() D. Gutiérrez | 10 | 1 | 6,8 |
![]() R. Khoury | 14 | 0 | 6,4 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Atlético Ottawa u takmičenju Canadian Premier League 2026: ključni igrači
Sastav tima Atlético Ottawa za takmičenje Canadian Premier League ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 3, odbrana: 8, vezni red: 7, napad: 10. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,1 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 14 različitih igrača, a predvodi ih B. Tabla (11).
B. Tabla se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. T. Crampton ima najviše odbrana na golu (12).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Atlético Ottawa prognoze, a brojke sezone na stranici Atlético Ottawa statistika.































